Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוציאים את הלמברטה מהחול בירושלים - יומן שיפוץ למברטה .

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוטוטו...

הלמברטה מתרגשת, וכך גם אני.

עוד פחות מיממה נותרה עד להשקה, וכל הערב אני יושב ומסדר, ועוד שכבה של וקס, ועוד אחת...

הלמברטה נראית חגיגית במיוחד הערב, ואילו אני נראה מותש. כל דבר הכי קטן אשר יכול היה להידמות ללכלוך נוקה.

התנעה נוספת, רק בשביל לראות שהיא מתניעה, שלא יהיו פאדיחות מחר...

סיבוב קצר ברחוב, רק בשביל לראות שהיא נוסעת, שלא יהיו פאדיחות מחר...

הנה זה מתקרב ובא, ועוד שעות ספורות נותרו עד להשקה.

בהחלט ישנה התרגשות גדולה!

בואו בהמוניכם - כולם ללא יוצא מן הכלל!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 507
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מהההה, אתה לא רציני!!!

לקח לי לילה שלם לקרוא את השרשור הזה,האור עלה ממזמן כבר שבע בבוקר, כל שניה אני אומר לעצמי בהודעה הבאה יש את התמונה הסופית ובסוף אני מגלה שעוד לא הייתה ההשקה!:cry:

מיד בסיומה עלה תמונות, יש לי לב חלש אני לא יכול לחכות יותר מידי, ואני עוד היום פעם ראשונה מגלה את הפרוייקט, אני לא מתחיל לתאר לעצמי מה עובר על אלה שעוקבים כבר שנה!

המון מזל-טוב, אני מבטיח ליהיות פה ביומן הבא!

אתה גדול מהחיים, זאת נחישות לשמה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שהבירה תהיה צוננת כראוי...

הרנו שלי ואני מראים סימני הגעה לאחר שאמש עברנו טסט.

אצא לי השוקה / להקת "ברוז"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהההה, אתה לא רציני!!!

לקח לי לילה שלם לקרוא את השרשור הזה,האור עלה ממזמן כבר שבע בבוקר, כל שניה אני אומר לעצמי בהודעה הבאה יש את התמונה הסופית ובסוף אני מגלה שעוד לא הייתה ההשקה!:cry:

מיד בסיומה עלה תמונות, יש לי לב חלש אני לא יכול לחכות יותר מידי, ואני עוד היום פעם ראשונה מגלה את הפרוייקט, אני לא מתחיל לתאר לעצמי מה עובר על אלה שעוקבים כבר שנה!

נו באמת, בחור צעיר עם לב חלש בוא היום לירושלים להשקה ואחר כך אם צריך נקפיץ אותך להדסה שם יש מומחים לליבות חלשים.

אבל האמת, השתתפות בהשקה זה תוספת לבריאות!

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהההה, אתה לא רציני!!!

יאללה בוא להשקה

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כיף גדול. תודה למארגנים והמון תודה ליוני - על הסיפור המרגש ועל שהרשת לנו להציץ, ולו לרגעים קלים, לתוך ההרפתקאה הנפלאה שיצאת אליה ושאת תוצרתה זכינו לראות היום, בערב שישי, פה בירושלים.

המוני הרכבים וממגוון מועדונים שהתאספו סביב אותו סיפור של יוני והמברטה היפיפיה משמחים את הלב והנפש.

כה לחיי.

?How Can Anything Bigger Be a MINI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליוני

מזל טוב על השקת הלמברטה ,עשית עבודה נפלאה

תודה תודה לכל האורחים שהגיעו מהמרכז ,היה ארוע ברמות על

בידידות רבה

עופר

עופר בן צבי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מגניב , היה ארוע יפה מאוד , הלמברטה יפיפיה , הבירה הייתה צוננת כמובטח (באוכל יש מה לשפר אבל נסלח להם בשל העומס המטורף ), איזה כיף כל הדרך לת"א אני עובר רכבי אספנות והם עוברים אותי , לא עברו יותר משנים שלוש ק"מ בלי לראות רכב אספנות .

פשוט כיף

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרבות מוטורית בהתגלמותה, מועדונים התערבבו אלה באלה, החברות והאהבה המוטורית חגגה

וגישרה בין כולם, ווספות התערבבו באמרקאיות שהערבבו בחיפושיות שהתערבבו בין כולם

ההתרגשות האווירה והכייף חגגו, הכל נשכח למס' שעות של אוירה כמו בחו"ל.

מצלמות נשלפו חיבוקים טפיחות על הכתף, ואי אפשר להגיד שמישהו סבל.

הלמברטה חגגה, י-ם חגגה, צעד קטן בדרך ארוכה ומבטיחה.

ברכות למועדון החמש, שהשכיל להגיע בצורה מרשימה, לחברי מועדון החיפושיות, שהרביצו

הופעה, מועדון הווספות שהפתיע בגדול, ולכל המשתתפים באירוע המרשים והמיוחד הזה,

ומי שלא הגיע הפסיד!

תמונות יהיו-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידעתי שלא אוכל לפספס את ההשקה הזו.....

יצאנו, רכובים על הג'יפ הישיש, 1942, להזכירכם, לפני כולם. 4 צילינדרים, 60 כוח סוס והרבה רצון טוב.....

נכון, היה לנו גיבוי של 8V, מאחור בתוך האימפלה של יאיר, אבל את הדרך סחב מנוע הויליס הותיק כמו גדול. נפגשנו עם כולם ליד בניני האומה ואז הסתבר לי לראשונה שהמנוע מתרגש מגודל המעמד וכבה. ניסיתי להסביר לו בגז, ניסיתי להסביר לו בצ'וק ואפילו טרחתי להסביר לו בידית של משאבת הדלק ו"פימפמתי" כמה פעמים לראות שהיא מושכת דלק וכלום. מניע וכבה.

שפוך עליה מים, קיבלתי צרור עצות מיודעי דבר......המשאבה הזו מתחממת ונוצרות בועות אויר בתוכה וכך היא לא שואבת דלק.

חצי בקבוק מים, והג'יפ מניע כמו חדש.....למדתי משהו.

שמנו את המקלע במקומו, השכבנו את החלון הקדמי על מכסה המנוע ויצאנו לכוון מקום המפגש.

למראה השיירה הארוכה של מועדון החמש, חוצה את ירושלים היו המון תגובות . ממחיאות כפים, דרך צפצופי התלהבות ומחמאות בכל עצירה. החברה הירושלמים, שחיכו לנו בבניני האומה, הובילו וליוו אותנו עד לפאב המיוחל, עם סידורי החניה ובברכות רמות של כל הכבוד. הבירה אכן היתה צוננת כמובטח, היחס חם ולבבי וגם האוכל היה בסדר.....8)

אה....היתה גם למברטה......ויוני.....ואשתו.....

את ה"מילים "של קובי, לא צריך להציג. הבחור לומד, כל פעם מחדש, על הדגם המושק, על ההסטוריה שלו ותכונותיו אל מול המתחרים ומספר לנו בצורה מאד מעניינת. פשוט ללמוד ממנו.

את יוני הכרתי מהפורום. אני מודה, גם אני אחד מהששה.....

תיאורו המיוחד לסיפור של הלמברטה הזו.......

ופתאום הוסר הכסוי וכאילו לא קרה כלום. מישהו הביא למברטה חדשה לגמרי, מהמפעל......

ומה עם ההיא שהוצאה מהחול??? צחקתי.....

יוני, עבודה מדהימה. כן, טעמתי גם מהעוגות.....גם אשתך יודעת משהו...:wink::lol:

ומילה טובה גם לרן שושני. יופי של ארגון, יופי של פרגון לחברך, לחברים במפגש ואפילו למועדון שלנו. היה כייף להגיע ולהכיר אותך אישית.

חכה חכה, כשסופי תגלה מה עשו ללמברטה.....

תמנות??? אין תחליף ללי ניזרי....

תורת היחסות, מיוחסת לאלברט איינשטיין. ההסבר, שלי!

לפני שאתה עונה "חרא" לשאלה, מה שלומך, חשוב רגע מה זה "חרא", בשביל בן אדם שסובל מעצירות!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והנה כמו שהבטחתי, חרגתי ממנהגי והגעתי להשקה, על אף המרחק הרב.

שמחתי להיווכח שלא הגעתי לעוד שיפוץ חפ-לפ מאכזב, אלא לשיפוץ אמיתי, כזה שרואים עליו שהוא נעשה מכל הלב.

אני רוצה לאחל לך שתרווה הרבה נחת ממנה ושתסעו יחד מרחקים רבים.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...