Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוציאים את הלמברטה מהחול בירושלים - יומן שיפוץ למברטה .

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 507
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יוני - וכל שעסקו איתו במלאכה:

היה כיף להיות ולראות.

נהינו כולנו ,קטנים כגדולים ,מהלמברטה ,העוגות ,האוירה והחברה.

כל הכבוד.

ישי

" בוא ניסע, ניתן למחלה לעבוד, נחזור עם מיכל ריק " . בגעגוע לישראל ז"ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפהפיה !

יוני, אתה מתכוון להרכיב מראה ?

אני מניח שכן אם אתה רוצה לנסוע בבטחה.

האם תרכיב מראה על מגן הרגליים, עם קלמפ על הכידון או באמצעות אלתור שידמה את אופן ההרכבה בוספה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני כל הכבוד, מאוד נהנתי להשתתף בחגיגה ולהכיר את הנפשות הפועלות.

כל הכבוד למועדון החמש על הייצוג הרחב.

אוירה ירושלמית זה משהו אחר.

ראובן, חבר מועדון אלפא רומיאו קלאסיק ישראל

בפייסבוק: ALFA ROMEO CLASSIC ISRAEL

נפגשים בימי שישי ביכין סנטר פ"ת החל מ-16:30

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאחר ורק שישה קוראים ליוו את הוצאת הלמברטה מהחול אז השביעי הגיע ישירות לשושן ונהנה מהאווירה, מהמראות, מהריחות, מהחיוכים, מהאורחים מצפון ומדרום.

הקורא השביעי היה נוכח, צילם (עד שמצלמתו שבקה חיים), התרגש בהתרגשותו של יוני ובילה את רוב הלילה בקריאה ארוכה ארוכה של יומן השיפוץ.

יוני - הלוואי ולא יהיה לך צורך להשתמש באייקון זה :brickwall: לעולם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן יירבו עוד מפגשים והשקות רכבי אספנות בפאב טוביה בי-ם.

מאוד נהנו (אני ואישתי), האוירה היית שמחה וכייפית , ראיתי כמה רכבים שרציתי לראות במציאות ולא רק בתמונות וגם הכרתי אנשים חדשים.

שיפוץ הלמברטה הכן נעשה ברמה מקצועית ובקיצור היה מושלם.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא בטוח שהתעוררתי מהחלום המדהים הזה של יום האתמול... בכלל לא בטוח...

יום האתמול התחיל השכם בבוקר, בהעמסת היפנית החדישה (גיר רגיל, כמובן) בכלמיני תופינים, מאפים, אלבום השיפוץ וכל מה שלא ניתן להעמיס על הלמברטה, ובנסיעה לטוביה.

בטוביה פגשתי את קובי הבעלים, שכלל לא הלך לישון אחרי ליל חמישי, ופרקנו את כל הדברים. העוגות נכנסו למקרר, ההכנות האחרונות הושלמו כמעט סופית, וחזרתי לביתי.

לא עבר זמן רב, והנה אני חוזר אל הטוביה. הפעם רכוב על הלמברטה, כולי נרגש.

הלמברטה מוצאת את מקומה בפתח הטוביה, ומתכסה לה בכיסוי הכחול, ואז אני מתפנה לבקש מהנכנסים אל הרחוב לא לחנות בו, ואם הם חונים, לבקש כי יפנו את הרכב עד השעה 14. כמובן שאני מסביר את הסיבה לדבר.

רוב רובם של האנשים משתפים פעולה, אך ככל שעובר הזמן, מצוקת החניה ברחובות מסביב גוברת, אך עדיין האנשים מקבלים זאת בהבנה. זכורות לי במיוחד שתי בחורות שהגיעו, וביקשתי מהן את הבקשה לא לחנות ברחוב, כי אמורים להגיע כ- 40 רכבי אספנות, ואני מנסה לשמור להם חניה, ושאשמח אם הן יחנו במקום אחר, ויבואו להשתתף לאחר מכן באירוע שלנו. הם אכן נסעו לחנות במקום אחר, לא לפני שאמרו לי שזה ממש נחמד מצידי שאני מבקש בצורה כזאת. מאוחר יותר, הן אכן הגיעו לאירוע, שתו בירות, אמרו שהן נהנות והודו לי על ההזמנה.

קירוב לבבות אמיתי.

מהאירוע עצמו, אני לא זוכר הרבה. אני לא חושב שהייתי שם בכלל. ריחפתי מעל והשקפתי על הכל.

כמות האנשים והמכוניות אשר הגיעה, ניפצה לרסיסים את ההערכות הכי אופטימיות שהיו לי (ואני אופטימי מטבעי). לראות את הרחוב הזה, כולו מלא רכבי אספנות, אנשים משוטטים להם בין המכוניות, כ"כ הרבה מצלמות נשלפו שם, הבירה זרמה כמים, אוירה כה טובה ונינוחה, זה פשוט תענוג אמיתי! הרחוב הצדדי הזה, כמו נלקח היישר משנות החמישים, נראה כי אין מוצלח ממנו לטובת מפגש של רכבי אספנות, ולראות את כולנו שם ביחד, כמו מסע ישיר אל העבר.

לאחר סיום האירוע והפיזור, הרחוב התרוקן לו. רק רובר לבנה יפהפיה נשארה עומדת. הברקסים הקדמיים הלכו. (קצת משונה שאם אין ברקסים האוטו עומד, אבל נניח לזה כרגע). הגרר הוזמן, וחיכיתי עם יוסי עד שיגיע. בינתיים לקחתי את הבן שלו לסיבוב עד קצה הרחוב על הלמברטה. מקווה שהדבקתי אותו בחיידק...

כשהגיע הגרר, הועמסה עליו הרובר, ורק לאחר שווידאנו כי יש ליוסי ולבנו דרך להגיע הביתה, יכולתי להרשות לעצמי לעזוב את הטוביה, לא לפני שהודתי לקובי ולצוות שלו, על האירוע הענק שהם נתנו לנו.

החזרה הביתה על הלמברטה היתה מענגת. הצליל שלה מענג במיוחד, כאילו היא אומרת תודה רבה על האירוע לכבודה.

מועדון החמש הוכיח לי באירוע הזה, כי קירוב לבבות, זה לא רק סיסמא, אלא הוא (למעשה זה אנחנו) גם מוכן לעשות צעדים קדימה לטובת העניין, ואני מקווה כי צעדים אלו יימשכו גם בעתיד.

אני רוצה להודות מקרב לב לכל האנשים שהגיעו במיוחד לאירוע ההשקה, מצפון ומדרום, בנסיעה של אופנוע, על קטנוע, באוטו פתוח, באוטו סגור, בטנדר, בג'יפ או בצעצוע יפני (או מארץ אחרת) ממוזג ונח.

תודה רבה גם למועדון החמש על כך שבא לעשות השקה, בפעם הראשונה לא במקום מפגש רשמי של המועדון, ואך סימלי הוא הדבר כי זה נעשה בירושלים.

תודה מיוחדת שלוחה לקובי, הבעלים של הטוביה, על הפקת האירוע, על הקוזל הקרה ועל היחס החם אשר הוא העניק ומעניק תמיד לכולם.

תודה גם לקובי מילוא, אשר הפתיע אותי ובא במיוחד לשאת דברים באירוע - הוא היה אמור להיות בחו"ל בימים אלו ממש.

אני גם רוצה להתנצל בפני מי שלא מצאתי זמן להתייחס אליו כראוי. באמת שריחפתי שם למעלה, ועימכם הסליחה.

אין לי ספק, כי היום הזה, למרות כמויות האלכוהול שנכנסו לתוך גופי, ולמרות הריחוף בו הייתי במשך האירוע, ייחרט בזכרוני כאחד מהימים היותר מאושרים בחיי. בזכות כל מי שכיבד את הלמברטה שלי ואותי בנוכחותו. בזכות ששת קוראיי הנאמנים. בזכותכם!!

תודה רבה!!

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוני,

תענוג צרוף היה לבוא אתמול לירושלים ולחגוג בשמחתך.

עבודה מעולה בפרויקט מיוחד, והתוצאה שווה הכל.

כמו שביקשת, המון חברים ממועדון החמש, מועדון החיפושיות בהרכב גדול, הפרלמנט של עמי מרמת השרון ואני עצמי בשם מועדון סאאב, ואם יורשה לי גם בשם מועדון הדה שבו. אלה וכמובן חבריך בירושלים, מברכים אותך בחג זה.

מספר תמונות לרגע הגדול כאן בהודעה זאת, ואלבום בן 140 תמונות, חלקו מהדרך לבירה, וחלקו משעות הנחת בירושלים בקישור הבא: http://public.fotki.com/orensaab/5-club/lambretta-launching/

אורן

Lambretta Launching (085) (Large).JPG

Lambretta Launching (086) (Large).JPG

Lambretta Launching (087) (Large).JPG

Lambretta Launching (088) (Large).JPG

Lambretta Launching (089) (Large).JPG

Lambretta Launching (090) (Large).JPG

​מועדון סאאב ישראל - ברצף משנת 1983

משתי פעימות ועד לטורבו

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למי שצילם, למה אין תמונות נורמליות של הכלה ?

אני דורש תמונות מלאות שמראות את הכלה במלא הדרה.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

attachment.php?attachmentid=168798&stc=1&thumb=1&d=1250883019

פרסומת סמוייה ? או פיצול אישיות ?:lol:

יעקב טורטן אתה גדול !

בד"כ רואים את המדבקה בירושלים על מכוניות וולבו, במקרה זה על GM שעמדה בכניסה לרחוב. בכל מקרה מדבקה חכמה ומדהימה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד למי שצילם, למה אין תמונות נורמליות של הכלה ?

אני דורש תמונות מלאות שמראות את הכלה במלא הדרה.

ראה בעמוד 32 תמונות של רן ושלי.

אני מצרף תמונה נוספת שנשמטה

השקה של יוני הכהן ירושלים 21.08.09 148.jpg

שלמה דן גדרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה בעמוד 32 תמונות של רן ושלי.

מיצעטר זה לא מספק אותי (בלי לפגוע), אני לא רוצה לראות תמונות ולהרכיב פאזל, אני רוצה תמונות מלאות של הלמברטה מהצד ולא חלקים ממנה,

האמת במקום שהיא עומדת קשה היה לצלם אותה במלואה, אולי הבעלים הנחמד יואיל לעשות בוק מקצועי שינעל את השרשור.:-)

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בד"כ רואים את המדבקה בירושלים על מכוניות וולבו, במקרה זה על GM שעמדה בכניסה לרחוב. בכל מקרה מדבקה חכמה ומדהימה

גם ה-MG המדהימה שייכת ליעקב טורטן, בין יתר הדברים המדהימים והמוצנעים שיש לו, חלק מהדברים, כולל

המון חלקי וולוו מכל הצבעים הסוגים והמינים מוצעים היום למכירה מסיבות שונות ומשונות, שווה לדבר איתו

ולברר, מידיעה יש שם המון מציאות, רק חשוב לזכור שמדובר באוסף של שנים שיעקב קשור אליו, ולא היה מוכר

בנסיבות אחרות, יש גם מכוניות אספנות שלמות אנגליות, איטלקיות, ואחרות!

טל- 0505378883- רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5093 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...