Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוציאים את הלמברטה מהחול בירושלים - יומן שיפוץ למברטה .

y9853
שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חישוב קל הלמברטה עושה אחד לשמונה עשרה, נגיד אצלך ואני לארג' איתך אחד לעשר,

כי נסעת רק ראשון שני והמנוע חדש ולא מכוון.

אז חמש כפול עשר...חמישים ק"מ במוסך....תתקשר לגיניס בטח שברת שיא כלשהו!

אגב נישארו לך עוד כמה לסוף ההרצה?

צחוק בצד, העקשנות משתלמת, והלמברטה נישברה עכשיו היא יודעת עם מי יש לה עסק, וחיים לא קלים

נישאר רק לסגור קצוות וקדימה לטיול המשותף-רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 507
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא מפסיק לעבוד ולו לרגע קט....

אתמול מהמפגש בירושלים, יצאתי מצוייד בבקבוק קולה של ליטר אחד.

בדרך הביתה, עצרתי בתחנת דלק, ומילאתי את הבקבוק בליטר אחד של בנזין 95.

אמרתי לעצמי, שהנה, עוד מנה אחת של דלק. זה כעשרה קילומטר במגרש החניה. ימבה סיבובים להרגיע את המחלה.

הגעתי הביתה, ועוד בטרם הספקתי לפתוח את מכסה הדלק, אמרתי לעצמי: "רגע. תילחם במחלה המתפרצת. נסיים הכל, ואז נרגיש בנח לשרוף עוד ליטר דלק".

בקבוק הדלק הונח על המדף, ליד בקבוק השמן, כך שלא היתה לי כל ברירה, ולא יצאתי לעשות סיבוב אחד בחניה.

במקום זה, הרכבתי את המדרכים האחוריים של הלמברטה.

המדרכים האחוריים נתפסים לשילדה בשני ברגים, הנמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה האחוריים.

הרכבתי אותם, ואז עברתי לחלק הקשה באמת של הרכבת מגן הרגליים. מגן הרגליים מתחבר באמצעות לא מעט ברגים לשילדה, והוא אמור להכנס למקומו מבלי לשרוט את הצבע. משימה לא קלה, אך אפשרית.

משיכה מימין, משיכה משמאל, עזרה של האישה והילדים, ובסוף זה נכנס למקומו.

גם הברגים המחברים את מגן הרגליים לשילדה נמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה, ובהתחשב בכך כי מתחת לכל בורג עוד אני אמור להכניס גומיה למניעת רעשים ושיכוך הוויברציות, המשימה הופכת למסובכת בהחלט.

הפסים הצדדיים של מגן הרגליים, אמורים להכנס מתחת לפסים הצדדיים של המדרך האחורי, דבר אשר גרם לי לפרק מחדש את המדרכים האחוריים, ולהרכיבם בשנית.

הבוקר קמתי מוקדם במיוחד, עוד לפני החום הגדול, והחלטתי שלמרות שצמאון הלמברטה לדלק נשמע למרחוק, לא אשקה אותה עדיין.

ישבתי והרכבתי להנאתי את מגן הבוץ הקידמי (כן, גם חלק מהברגים המחזיקים אותו נמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה) יחד עם פיסת המתכת אשר מעליו, כאשר הכל נבדק ע"מ שבסיבוב הכידון לא יהיה שפשוף של הכידון ושריטת הצבע בשום חלק.

לאחר סיום ההרכבה של חלקים אלו, סגרתי את הפנס הראשי ואת חלקו העליון של הכידון.

אני יודע...

לכתוב את זה לוקח לי כעשר דקות, לקרוא את זה לוקח לששת קוראיי דקה וחצי (ביחד), אז אתם בטח שואלים את עצמכם ממה אני עושה כזה סיפור... אפשר לחשוב... ביג דיל...

התשובה שלי היא חיוך דבילי המרוח לי על הפנים מהרגע בו סיימתי להרכיב את החלקים, ושמתי את הכנפיים, וצילמתי את הלמברטה. חיוך דבילי של אושר, שמחה וצהלה.

עדיין נשאר לי להרכיב את הפסים למניעת החלקה, את מספר הרישוי, את ה"גשר" אשר נמצא מתחת לתא הכפפות ואת דלת תא הכפפות. בנוסף, יש לשים את הסמלים של הלמברטה.

תוכנית העבודה היא כזאת...

בשאיפה מחר להתפנות לסיים להרכיב את הפסים האמורים (אלו למניעת ההחלקה) ואת מספר הרישוי, לארגן טנדר ליום שני בבוקר, לקחת את הלמברטה למוסך לסידורים אחרונים של כבלי הבלם והבנזין והכנה לטסט.

לאחר מכן, לעשות טסט ללמברטה, ולסוע לפחח לטובת השלייף.

אם הכל יילך כשורה, עד סוף שבוע הבא הפרוייקט יסתיים בהצלחה, אך היות ואני כבר מכיר את הלמברטה הזאת, זה בטח ייקח עוד שבועיים שלושה, אז אל תתפסו אותי במילה.

תמונות..

הרי אתם בטח לא מאמינים לי ולכן אתם רוצים לראות תמונות...

אז זהו... שלמרות שצילמתי - אין תמונות!!!

ולמה? בשביל שתהיה סיבה לבוא להשקה. עד אז, עוצר תמונות מוחלט, למרות שקיבלתי רעיון לצלם תמונה לא בפוקוס ולהעלות אותה לכאן, אך טרם החלטתי האם להיענות להצעה או לא.

אלבום השיפוץ של הלמברטה שלי

יש עוד למברטה (עם סירה) העומדת מפורקת לחלוטין.

משפץ גם כרמל דוכס בפיברקלאב... =]

ואפילו יש גם טריומף הראלד המשתפצת לה אט אט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשבה שניה, למה שלא אעלה תמונות?

אז הנה מספר תמונות של איך הכל התחיל....

1.jpg

2.jpg

3.jpg

5.jpg

8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך יותר משישה קוראים, גם אם הם לא מגיבים :)

כל הכבוד, באמת, הצלחת לרתק אותי לשרשור שלך וכמו סדרת מתח, לקוות שזה יעבוד בסוף.

עכשיו נראה לי שאתה כבר יכול לשנות את החתימה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באחת מן התמונות של הלמברטה בארגז החול שיש לה מספר רישוי,

השאלה מה היה קורה אם לא היה לה מספר רישוי? האם היית מוציא מספר רישוי חדש 7 ספרות?!

ואיך בכלל מצאת אותה מלכתחילה?

Polo 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת אחרי שראיתי שוב את התמונות, אולי אם היית משאיר אותה בחול היה צומח עץ של למברטות.....רן

mini-1967-lambretta-jean-shrimpton.jpg?t=1246124884

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי באחת מן התמונות של הלמברטה בארגז החול שיש לה מספר רישוי,

השאלה מה היה קורה אם לא היה לה מספר רישוי? האם היית מוציא מספר רישוי חדש 7 ספרות?!

ואיך בכלל מצאת אותה מלכתחילה?

אם לא היה לה מספר רישוי, סביר כי לא הייתי מצליח למצוא את הבעלים הקודמים, כך שהלמברטה לא היתה יכולה לעבור על שמי, והפרוייקט היה נדון לכשלון, עוד לפני שהתחיל.

את הלמברטה הזאת מצאתי בגן של תמי, שעכשיו הילד השלישי שלי נמצא אצלה בגן, כמו השניים הגדולים ממנו.

האמת אחרי שראיתי שוב את התמונות, אולי אם היית משאיר אותה בחול היה צומח עץ של למברטות.....רן

אם היא תמצח אצלי על הלמברטה, אין ספק שהשיפוץ שווה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המורה תוסיפי אותי לרשימה. יש לך 7 וחצי.

ת'כלס רואים שאתה משקיע מהלב ולא מוותר על כלום.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור הילדים שלך גדלו על הלמברטה :wink:

אתה רואה מה זה?

כל אחד אוהב ורוצה את האוטו שהיה לאבא שלו, אני את הלמברטה שהיתה לילדים שלי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מפסיק לעבוד ולו לרגע קט....

אתמול מהמפגש בירושלים, יצאתי מצוייד בבקבוק קולה של ליטר אחד.

בדרך הביתה, עצרתי בתחנת דלק, ומילאתי את הבקבוק בליטר אחד של בנזין 95.

אמרתי לעצמי, שהנה, עוד מנה אחת של דלק. זה כעשרה קילומטר במגרש החניה. ימבה סיבובים להרגיע את המחלה.

הגעתי הביתה, ועוד בטרם הספקתי לפתוח את מכסה הדלק, אמרתי לעצמי: "רגע. תילחם במחלה המתפרצת. נסיים הכל, ואז נרגיש בנח לשרוף עוד ליטר דלק".

בקבוק הדלק הונח על המדף, ליד בקבוק השמן, כך שלא היתה לי כל ברירה, ולא יצאתי לעשות סיבוב אחד בחניה.

במקום זה, הרכבתי את המדרכים האחוריים של הלמברטה.

המדרכים האחוריים נתפסים לשילדה בשני ברגים, הנמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה האחוריים.

הרכבתי אותם, ואז עברתי לחלק הקשה באמת של הרכבת מגן הרגליים. מגן הרגליים מתחבר באמצעות לא מעט ברגים לשילדה, והוא אמור להכנס למקומו מבלי לשרוט את הצבע. משימה לא קלה, אך אפשרית.

משיכה מימין, משיכה משמאל, עזרה של האישה והילדים, ובסוף זה נכנס למקומו.

גם הברגים המחברים את מגן הרגליים לשילדה נמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה, ובהתחשב בכך כי מתחת לכל בורג עוד אני אמור להכניס גומיה למניעת רעשים ושיכוך הוויברציות, המשימה הופכת למסובכת בהחלט.

הפסים הצדדיים של מגן הרגליים, אמורים להכנס מתחת לפסים הצדדיים של המדרך האחורי, דבר אשר גרם לי לפרק מחדש את המדרכים האחוריים, ולהרכיבם בשנית.

הבוקר קמתי מוקדם במיוחד, עוד לפני החום הגדול, והחלטתי שלמרות שצמאון הלמברטה לדלק נשמע למרחוק, לא אשקה אותה עדיין.

ישבתי והרכבתי להנאתי את מגן הבוץ הקידמי (כן, גם חלק מהברגים המחזיקים אותו נמצאים מתחת לפסי מניעת ההחלקה) יחד עם פיסת המתכת אשר מעליו, כאשר הכל נבדק ע"מ שבסיבוב הכידון לא יהיה שפשוף של הכידון ושריטת הצבע בשום חלק.

לאחר סיום ההרכבה של חלקים אלו, סגרתי את הפנס הראשי ואת חלקו העליון של הכידון.

אני יודע...

לכתוב את זה לוקח לי כעשר דקות, לקרוא את זה לוקח לששת קוראיי דקה וחצי (ביחד), אז אתם בטח שואלים את עצמכם ממה אני עושה כזה סיפור... אפשר לחשוב... ביג דיל...

התשובה שלי היא חיוך דבילי המרוח לי על הפנים מהרגע בו סיימתי להרכיב את החלקים, ושמתי את הכנפיים, וצילמתי את הלמברטה. חיוך דבילי של אושר, שמחה וצהלה.

עדיין נשאר לי להרכיב את הפסים למניעת החלקה, את מספר הרישוי, את ה"גשר" אשר נמצא מתחת לתא הכפפות ואת דלת תא הכפפות. בנוסף, יש לשים את הסמלים של הלמברטה.

תוכנית העבודה היא כזאת...

בשאיפה מחר להתפנות לסיים להרכיב את הפסים האמורים (אלו למניעת ההחלקה) ואת מספר הרישוי, לארגן טנדר ליום שני בבוקר, לקחת את הלמברטה למוסך לסידורים אחרונים של כבלי הבלם והבנזין והכנה לטסט.

לאחר מכן, לעשות טסט ללמברטה, ולסוע לפחח לטובת השלייף.

אם הכל יילך כשורה, עד סוף שבוע הבא הפרוייקט יסתיים בהצלחה, אך היות ואני כבר מכיר את הלמברטה הזאת, זה בטח ייקח עוד שבועיים שלושה, אז אל תתפסו אותי במילה.

תמונות..

הרי אתם בטח לא מאמינים לי ולכן אתם רוצים לראות תמונות...

אז זהו... שלמרות שצילמתי - אין תמונות!!!

ולמה? בשביל שתהיה סיבה לבוא להשקה. עד אז, עוצר תמונות מוחלט, למרות שקיבלתי רעיון לצלם תמונה לא בפוקוס ולהעלות אותה לכאן, אך טרם החלטתי האם להיענות להצעה או לא.

בתור אחד מששת קוראיך הנאמנים אני מתפלא איך אתה כאחד שמתעסק בפרטי פרטים מצאת בקבוק קולה של אחד ליטר , העם דורש הוכחות !! :lol::oops:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד מששת קוראיך הנאמנים אני מתפלא איך אתה כאחד שמתעסק בפרטי פרטים מצאת בקבוק קולה של אחד ליטר , העם דורש הוכחות !! :lol::oops:

אז זהו....

ביום שישי, זאת היתה הפעם הראשונה שראיתי בקבוק של קולה ליטר אחד בארץ.

אין כאן טעות, והעמידה בפרטי הפרטים עדיין נשמרת. בקבוק הקולה ליטר אחד עדיין עומד על המדף במחסן מלא בדלק.

לגבי שלב ההוכחות....

ראשית, יש לי עדים (רן שושני).

שנית (עכשיו אני עובר לתירוצים), אין לי מושג איפה המצלמה הדיגיטלית שלי... חזרנו ממסיבת סיום גן חובה של הילדה, ואין לי מושג איפה אשתי שמה את המצלמה.

עוד תופיע כאן התמונה של הבקבוק האמור מלא בדלק (אא"כ לא אוכל יותר לעמוד בפיתוי ואשפוך את הדלק למיכל....)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלכתי לחפש את המצלמה לטובת ההוכחות...

בבקשה....

:lol::oops:

Picture 060.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5117 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...