Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התיעצות בנוגע לקניית רכב מליסינג, מה החסרונות?

שבלול המגניב
שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקרון התכנון שלי היה לקנות רכב ב30 אלף ש"ח גג,

אבל בזמן האחרון אני רואה מלא מודעות בעיתונים על קניית רכב מליסינג (אלדן, סיקסט, אוויס אלבר וכו), שנותנים תנאי תשלום נוחים, לדוגמא לתת את ה30 אלף ש"ח שיש לי במזומן מכה ראשונה, ואת השאר בתשלומים קטנים שלא ממש ארגיש בחשבון החודשי.

חשבתי לתת צא'נס לכיוון הזה, כי בדרך הזאת אני קופץ מקניית רכב שנת 98 לרכבים שנת 2004.

השאלה מה באמת הסיכון ברכבים מליסינג?

אני נרתע מיונדאים (בעיקר בגלל שאצלנו בבסיס דיי נדפקו כל הגץ והאקסנט שאנשי הקבע קיבלו)

אבל מאוד התלהבתי מהכיוון של פורד פוקוס שנת 2004 (דגמי 4 ו-5 דלתות, בעיקר ה4 המקוצררת הזאת מאחור שנראת קצת ספורטיבית, באמת בובה).

אשמח לקבל כל דעה בנוגע לרכב מליסינג, ובמיוחד בנוגע לפורד פוקוס ושברולט איוו (שלהפתעתי מוכרים לא מעט, מעניין אותי לדעת למה).

תודה רבה רבה לכולכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שבלול היקר:

בשרשור המצ"ב כתבת רק אתמול שבשבועיים האחרונים אתה מחפש רכב בתקציב של 20K.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=166382

עכשיו התיכנון שלך השתנה ועלה ל- 30K עם אפשרות קנייה מליסינג.

הייתי מציע שתחליט קודם כל מה אתה רוצה, מה אתה מוכן לשלם ואז תבקש עזרה מהפורום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סורי אבל תשמע, בעיקרון יש לי תקציב גם לרכב ב-150,000 פשוט זה יחנוק אותי ואני מעדיף להשקיע ברכב פחות בשביל שיהיה לי ממה לחיות אחר כך.

ניסיתי תקציבים לחוצים וראיתי שזה לא הולך ואני לא מוצא משהו שבאמת נותן לי שקט נפשי אז אני לאט לאט משחרר את הטבעת, האמת היא שאתה צודק במאה אחוז, אני צריך להיות יותר החלטי בנוגע לתקציב שלי, אבל תבין שזה בלתי אפשרי בשבילי סתם לזרוק תקציב בלי לדעת אם בפחות מזה אני יכול גם להנות, אז אני בהדרגה משחרר את הרצועה...

אשמח אם תוכלו לגלות קצת הבנה וקצת גמישות ולענות לי לשאלות שצצות לי בשביל שאני אוכל ללמוד ולגבש דיעה ולדעת מה טוב לי לעתיד.

תודה רבה רבה רבה על ההבנה (:

בכל מקרה, התארדים בנוגע ליעוץ לרכב של 20-30 אלף כבר לא רלוונטים, אבל התארד הזה על ליסינג עדיין רלוונטי ככה שאם יש לכם תגובות\הערות\הארות אני אשמח לשמוע (:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבי ליסינג עוברים התעללות מסיבית לאורך חייהם ולכן צריך

להתייחס אליהם בחשדנות יתרה, במידה ויש לך חבר שעובד

בתחום ויכול לבדוק את הרכב במסוף החברה זה כבר סיפור אחר.

באשר לתנאי התשלום ... עדיף לך רכב 98 במזומן מאשר 04' על חובות

זו בכל מקרה דעתי.

Peugeot 208GTI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם ה04 הזה יתן לי שקט לשנתיים-שלוש והנאה מנסיעה בזמן שה-98 יתן לי נסיעה משעממת\רכב לא מעניין ועם כניסות של פעם בחודשיים למוסך (דבר מתסכל שאני לא מוכן לחזור אליו אחרי הרכב הקודם שלי).

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...