Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי סובארו גרנד לאונה אימפרזה

שימו לב! השרשור הזה בן 6217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי שלום לכולם,

לא מזמן קניתי סובארו גרנד לאונה אימפרזה שנת 1997 LX..ברצוני לשים צמיגים יותר רחבים וגאנטים.

ברשיון של הרכב מופיע לי המידות הבאות:(וזה מה שמותקן באוטו כרגע):

175/70R/14

השאלה שלי מה מידת המקסימום של הצמיגים שאני יכול לשים?

ואם מישהו מכיר חנות טובה להתקין באזור המרכז.

בתודה מראש,זיו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שירשור דביק בפורום הטכני עם נתוני מידות צמיגים אפשריים כמעט לכל כלי רכב הנע בארץ.

תריץ חיפוש בדביק עם המילה "אימפרזה " ותקבל תשובה.

עד כמה שאני זוכר אין לך מידות נוספות 14 ותצטרך להחליף את הג'נטים ל 15. מידות מדוייקות יש בדביק.

חנויות מומצות במרכז: צמיגי אנטון ביפו (זול מבחר די גדול וטרי).

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי בדביק אבל לא מצאתי נתונים על הדגם שיש ברשותי...אבל תראה היום התקשרתי לקומפיוטסט בנס ציונה ושאלתי שם אותה שאלה וענו לי שמותר לי לשים רק את המידה הבאה:

185/70R/14

וכדי לוודא התקשרתי גם לאוטו דיפו ואמרו לי גם שם שבמקום 175 אני יכול לשנות ל185 ויותר מזה אסור.

אז אני קצת מבולבל כבר בקשר לזה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אימפרזה 93-00

מידה מקורית - 165R13 חישוק 5" או 175/70R14 חישוק 5.5"(תלוי ברמת גימור).

מידה אחת חליפית אפשרית - 205/55R15 חישוק 6".

זה לפי השרשור בדביק. האם ציינת את שנת היצור של הרכב כששאלת את הבוחן בקומפיוטסט?

המלצה שלי, לנסוע למכון רישוי עצמו ולבקש יבדקו במחשב את המידות האפשריות לרכב. תנסה רק להגיע כשאין עומס.

אסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6217 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...