Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ בנוגע לרכישת GPS

^The_ScorpioN^
שימו לב! השרשור הזה בן 6223 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לחבר יש למכירה מיו חדש, עדיין בניילונים(לא נעשה בו שימוש), לא זוכר את הדגם המדוייק אבל יש בו דיבורית(חיבור בלוטות'), 2 ג'יגה זיכרון, תמיכה בתמונות ו-MP3 , מפות של הארץ וערכה מלאה לרכב.

לפרטים-0547974377 לרומן.

מחיר מבוקש 2500 ש"ח,המחירון מעל 3K.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש שיווק אגרסיבי :)

יעזור מאוד למעוניינים וגם לחבר שלך , שתפרסם מהו דגם המכשיר.

זאת על מנת למנוע שיחות סרק לשני הצדדים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ASUS יצרן מעולה,גם של מחשבים ניידים,מחשבי הכף יד שלהם מאוד אמינים ללא תקלות מיותרות,יש דגם חדש עכשיו נדמה לי ה639 שמגיע עם ג'יגה זיכרון מובנה,תקשורות אלחוטיות הכי מעודכנות (תקן G וBT 2.0) ומסך מעט יותר גדול משל שאר מחשבי הכף יד .

אפילו היה לי את הפרביליגיה לנסות את מחשב ה"למבורגיני" שלהם שעולה 20K,פשוט מדהים אבל לא תפס בארץ (אף אחד לא קנה ,למעט איש עסקים משועמם שקפץ לביקור בארץ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה HP עולה אותו הדבר אבל עם 2 ג'יגה מובנה ,עם אותן תכונות ואפילו יותר , תוכנת ניווט חוקית מתנה (למרות שאין בה ישראל) ואנטנת GPS מהדור החדש ולא הריבוע הבולט ב ASUS....

מכשיר שקצר תשבוחות בכל מקום בו נבחן.

אז למה שאבחר בASUS?

באמת מעניין אותי מה השיקול.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,אסוס שומרים על בקרת יצור גבוהה ומאוזנת,HP יצרן גדול עם מספר פלחי שווקים בעולם.

לפעמים מחירי מוצריו גבוהים ולפעמים נמוכים באופן מחשיד,בקרת היצור אינה אחידה והמפעלים מפוזרים,לפי דעתי HP הפכה להיות סוג של תאגיד "חותמת" ,העיקר לייצר בכמויות ולחתום "HP" על המוצר,זה שהמוצר נושא את המותג "HP" עליו זו לא ערובה לאיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שחברה כמו HP נופלת בבקרת האיכות מ ASUS.

במיוחד לא במוצרי PDA שהם רגישים במיוחד.

החזקתי את הASUS ביד, המימדים שלו לצערי תואמים מכשירי דור קודם והמסך לא מספיק איכותי.

כמו כן אינני מכיר את הנציגות שלהם בארץ וכמה הם רציניים במקרה של תקלות.

חג שמח.

אייל.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון ,החיסרון של המכשירים האלו זה משקל ועיצוב מיושן (סטייל IBM),אני אישית מוכן "לספוג" את זה,אולי אחרים לא וזה מקובל.

הנציגות שלהם בארץ היא "רונלייט" שמייבאת את MIO,מנסיון שלי איתם הם גמישים בכל מה שקשור לתקלות.

חג שמח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון: קניתי את הHP rx5940.

המכשיר מעולה בכל קנה מידה.

הכל עובד בצורה מצויינת (בלי עין).

הדבר היחיד שחסר כדי להפוך אותו למושלם : שילוב של טלפון סלולרי ומצלמה דיגיטלית מובנית.

לדעתי הרכישה הטובה ביותר היום, למי שרוצה מכשיר עד 3000 ש"ח ולא מוכן להתפשר על איכות וכמות פיצ'רים.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...