Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בדבר שמן מנוע ACDELCO 10W40

Superdror
שימו לב! השרשור הזה בן 6173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שוב שלום,

צילצלתי ליבואן שנמצא בחולון, שם נאמר לי ע"י בחור שלא ידוע לי מה תפקידו, כי הם לא עובדים עם לקוחות פרטיים, אבל נדמה לו שיש שנתות בתחתית המיכל(אין שם בשום גירסא, אם כבר יש בצד המיכל). לא ידוע לו על זיופים ,והוא עובד עם החנות שבה רכשתי את המיכל.

שמו של היבואן ACDelco :אהרון מונטקיו.

טלפון 03-6505505

יש ברשותי גם מיכל מהצורה השניה- עם השנתות, ניתן לראות בבירור שהשוני במיכלים הוא לא רק בשנתות אלא גם בצורת הפלסטיק , חדי העין שבכם בטח יבחינו בזה בתמונות.

צד ימין המיכל הישן עם השנתות, צד שמאל המיכל ללא השנתות.

שמתי לב שהמדבקה האחורית שבה רשום בסינית וערבית בין היתר, שונה בצורה משמעותית, מה שאולי מסמן על כך שזו גירסה אחרת של ייצור , אני לא בטוח שזייפן היה הולך כל כך רחוק וממציא טקסט חדש בסינית, מה אתם חושבים?

להחזיר את המיכל וזהו?

אם למישהו יש מידע מסויים אודה לו אם יתרום אותו.

DSCF0144.jpg

DSCF0145.jpg

DSCF0146.jpg

DSCF0147.jpg

DSCF0149.jpg

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי זייפן, לא הייתי טורח לזייף שמן פשוט וזול יחסית.

מה אכפת לי לזייף איזה סיננטי מלא שעולה פי 2?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חשבתי על זה אבל אתה לא לגמרי צודק.

תחשוב על זה שלא כל אחד מוכן להכניס מוצר ללא שם מוכר למנוע שלו, ולכן מאד קשה להיפטר מסחורה שהיא לא מותג.

אז נכון, הרווח במכירה של ACDELCO הוא לא גדול, אבל אם זה פי 2 (עלה ל 70 ש"ח)ממה שעולה שמן לא ממותג, מה אכפת למי שמזייף?

הוא גם מרוויח פי 2 מאשר אם היה מוכר את השמן כמותג לא ידוע, וגם המכירות הולכות לא רע- השמן הזה עף מהר מהחנות.

אתה לא חושב ככה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ACDELCO נחשב לשמן מקורי ברכבים אמריקאיים. לכן, גש ישירות ל-UMI וקנה את השמן דרכם. UMI מייבאת בעצמה את השמן ולכן אין כמעט סיכוי שמהם תקנה זיוף כלשהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה רעיון טוב כי השמן יעלה לי שם הרבה יותר.

בכל מקרה העלתי שוב את הסוגיה כי אני רוצה לדעת מה לעשות עם המיכל שכבר קניתי.

היבואן מסר לי שהם לא עובדים עם לקוחות פרטיים, אבל אולי אם נארגן קבוצה גדולה שתקנה כמות רצינית הם יסכימו, מה אתם אומרים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שזה רעיון טוב כי השמן יעלה לי שם הרבה יותר.

בכל מקרה העלתי שוב את הסוגיה כי אני רוצה לדעת מה לעשות עם המיכל שכבר קניתי.

היבואן מסר לי שהם לא עובדים עם לקוחות פרטיים, אבל אולי אם נארגן קבוצה גדולה שתקנה כמות רצינית הם יסכימו, מה אתם אומרים?

מה זה קשור שהוא לא עובד אם לקוחות פרטיים?

שיתן לך תשובה אם זה מזוייף או לא ושיתן לך סימני שהוא מכיר מקופסא שהוא מיבא.

יכול להיות גם שזה יבוא מקביל מארץ מקור אחרת.

רשום באיזה מדינה השמן מיוצר?

ולכל החוטאים - רבותי נתראה בגיהינום.

:evil::evil::evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6173 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...