Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיבובי סרק לא יציבים -אלמרה 1.8 03'

Matan g
שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יופי לו לקמיטק שיש לו מסנגרים כאן בפורום, אבל ניתן לכתוב כל תגובה קצת אחרת, ביטויים כמו "לכתוב שטויות " ו "אני אסביר לאט" ממש לא מסבירי פנים!

אחלה שיש בעלי מיקצוע כאן אבל חבר'ה, חלאס דאווין!

רפי לין , יש הבדל בין אדם לא מקצועי לאדם מיקצועי שמטפל ברכב.

שימוש בספריי קרבורטור בידי בעל מיקצוע שיודע לא להגזים בכמות ולאן לכוון את החומר, לא אמור לגרום שום נזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר בבקשה את המשמעות של "כיוון נכון..... לא אמור לגרום שום נזק".

איך בדיוק תוכל לכוון את החומר, אם פתח בית המצערת הוא ס"מ ספורים?

מרגע שהחומר נבלע מבעד למצערת אין לך שליטה עליו.

כיצד תוכל למנוע כך מגע עם חיישני ספיקת/לחץ/טמפרטורת אויר?

מה גם שהעסק לא מסתיים שם.

החומרים התוקפנים הללו לא מועילים להתיישנות ולהתייבשות גומיות שסתומים (כואב בכיס להחליף).

אם אתה מעוניין בניקוי באמת יסודי, אין מנוס בפירוק מכלולי היניקה בצורה מקצועית.

לסיום, זכור: הדרך הזולה והמהירה תמיד מובילה לדרך יקרה וארוכה יותר, ולא לפתרון.

אפי.

תנו חיוך, הכל לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסבר בבקשה את המשמעות של "כיוון נכון..... לא אמור לגרום שום נזק".

איך בדיוק תוכל לכוון את החומר, אם פתח בית המצערת הוא ס"מ ספורים?

מרגע שהחומר נבלע מבעד למצערת אין לך שליטה עליו.

כיצד תוכל למנוע כך מגע עם חיישני ספיקת/לחץ/טמפרטורת אויר?

מה גם שהעסק לא מסתיים שם.

החומרים התוקפנים הללו לא מועילים להתיישנות ולהתייבשות גומיות שסתומים (כואב בכיס להחליף).

אם אתה מעוניין בניקוי באמת יסודי, אין מנוס בפירוק מכלולי היניקה בצורה מקצועית.

לסיום, זכור: הדרך הזולה והמהירה תמיד מובילה לדרך יקרה וארוכה יותר, ולא לפתרון.

אפי.

לא ציינתי זאת, אך כוונתי הייתה בניקוי בית מצערת מפורק מהרכב!

ומה הקשר לגומיות השסתומים שנמצאים במגע עם השמן ולא עם האויר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
יופי לו לקמיטק שיש לו מסנגרים כאן בפורום, אבל ניתן לכתוב כל תגובה קצת אחרת, ביטויים כמו "לכתוב שטויות " ו "אני אסביר לאט" ממש לא מסבירי פנים!

אחלה שיש בעלי מיקצוע כאן אבל חבר'ה, חלאס דאווין!

רפי לין , יש הבדל בין אדם לא מקצועי לאדם מיקצועי שמטפל ברכב.

שימוש בספריי קרבורטור בידי בעל מיקצוע שיודע לא להגזים בכמות ולאן לכוון את החומר, לא אמור לגרום שום נזק.

דני ידין או דני דין..או מי שלא יהיה..אם אתה בא וכותב שטויות כמו "מאז שאני בש"ש אני מנקה מצערות עם ספריי קרב'" או "אצלי במוסך חופשי מנקים עם זה בתי מצערת" "לא יודע מה זה בית מצערת עם כבל או בלי, גם לזה שעם כבל יש חיישן"

אז זהו סימן בשבילך להתחיל לקרוא ופחות לכתוב...כי כנראה שאתה לא ממש מבין איך דברים עובדים ברכב. ואם לא שמעת שחוזרים להחליף מצערת אחרי ניקוי עם ספרי כנראה שאתה טוב בהקשבה עוד פחות מבקריאה..

ישנו ספרי יעודי לניקוי סעפת יניקה,משתמשים בו ואך ורק בו...

בברכה אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסי טורבו או אסיאי טורבו, לא יודע מה קורה לכם כאן, כולם תופסים עלי תחת...

רוצה לנקות עם ספריי יעודי תנקה, אני אמשיך להשתמש בספריי קרבורטורים.

בא לך ללמד אותי משהו, ואני לעולם לא התיימרתי להבין או לדעת הכל, תלמד! מישהו מפריע לך? הרי זה מהות פורום טכני, ללמוד, ללמד וקצת להתבדח. ולא דאאווין.

עדיין לא הסברת לי איפה הקשר בין ספריי קרבורטור לגומיות שסתומים, או שמע גם לך יש כמה וכמה דברים ללמוד?

ועל פי התשובה שלך בבורג של הקראנק של האיזוזו, נראה שאין לך מושג אך פותחים בורג של קראנק עם סטרטר, אז אולי כדאי שגם אתה תשקיע קצת בקריאה ופחות ב"לתפוס תחת"? מה אתה אומר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אסי טורבו או אסיאי טורבו, לא יודע מה קורם לכם כאן, כולם תופסים עלי תחת...

רוצה לנקות עם ספריי יעודי תנקה, אני אמשיך להשתמש בספריי קרבורטורים.

בא לך ללמד אותי משהו, ואני לעולם לא התיימרתי להבין או לדעת הכל, תלמד! מישהו מפריע לך? הרי זה מהות פורום טכני ללמוד, ללמד, וקצת להתבדח ולא דאאווין.

עדיין לא הסברת לי איפה הקשר בין ספריי קרבורטור לגומיות שסתומים, או שמע גם לך יש כמה וכמה דברים ללמוד?

ועל פי התשובה שלך בבורג של הקראנק של האיזוזו, נראה שאין לך מושג אך פותחים בורג של קראנק עם סטרטר, כדי שגם אתה תשקיע קצת בקריאה ופחות ב"לתפוס תחת".

ידידי "העצבני" אף אחד לא תופס עליך "תחת" אתה בעצמך אמרתה שהפורם הוא בשביל ללמוד!

אז למה אתה עסוק בויכוח והשמצות ובטח בלכתוב מילים שהפורם זה לא המקום בשבילהם!

חבל אתה מבזבז זמן ועצבים בזמן שיכולתה להחכים מאנשים פה ויש פה אנשים שאפשר להחכים מהם כל אחד בתחומו .

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לפי תגובתך אני מבין שנעלבת קצת..זו לא הייתה הכוונה.

א . אני לא דיברתי כלל על גומיות שסתומים.

ב . פתחתי עד היום יותר מ100 ברגים של גל ארכובה באמצעות סטרטר ברכבים שונים(לנסר,סופר לנסר,מזדה b2000 וכו..)

ג . אני שמח ללמד אותך,ואת כל מי שאני יכול לעזור לו,אין דבר שעושה אותי מאושר יותר.

ד . מצטער עם חשבת שמנסים "לתפוס עלייך תחת",להפך עונים לך בדיוק בצורה שאתה כותב,בצורה מתנשאת ומזלזלת,כשאתה עונה לבחור מוכר בפורום כבעל מקצוע מנוסה כמו kamitech בזלזול זה קצת מקומם.

שוב, בידידות.

אורן בן סימון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי "העצבני" אף אחד לא תופס עליך "תחת" אתה בעצמך אמרתה שהפורם הוא בשביל ללמוד!

אז למה אתה עסוק בויכוח והשמצות ובטח בלכתוב מילים שהפורם זה לא המקום בשבילהם!

חבל אתה מבזבז זמן ועצבים בזמן שיכולתה להחכים מאנשים פה ויש פה אנשים שאפשר להחכים מהם כל אחד בתחומו .

אז קדימה שפוך מה שאתה יודע.

קרא את השרשור שוב, וראה שסך הכל ניסית לתת את "חמשת הסנט שלי" וזה לא מקובל על קומץ אנשים, ובמקום להוכיח אחרת בצורה אקדמית אתה מעליבים.

זה רק מראה עד כמה שאתם יודעים, מומחים אמיתיים לעולם לא יפגעו או יזלזלו באלו שלדעתם יודעים פחות, אלא ינסו לחנך, להדריך, להסביר וללמד. וזה לא מה שהיה פה.

לא יפה, אם מורים כאלו היו במדינה אז ככה היינו נראים. בעצם ככה באמת אנחנו ניראים...חבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי תגובתך אני מבין שנעלבת קצת..זו לא הייתה הכוונה.

א . אני לא דיברתי כלל על גומיות שסתומים.

ב . פתחתי עד היום יותר מ100 ברגים של גל ארכובה באמצעות סטרטר ברכבים שונים(לנסר,סופר לנסר,מזדה b2000 וכו..)

ג . אני שמח ללמד אותך,ואת כל מי שאני יכול לעזור לו,אין דבר שעושה אותי מאושר יותר.

ד . מצטער עם חשבת שמנסים "לתפוס עלייך תחת",להפך עונים לך בדיוק בצורה שאתה כותב,בצורה מתנשאת ומזלזלת,כשאתה עונה לבחור מוכר בפורום כבעל מקצוע מנוסה כמו kamitech בזלזול זה קצת מקומם.

שוב, בידידות.

אורן בן סימון

מצטער שאני לא מכיר את קמיטק או אותך, אך קרא שוב את השתלשלות העיניינים וראה מי פה המתנשא.

התגובה שלי הבוטה באה לאחר מכן, ואולי אחרי שארגע אתחרט עליה.

בנושא הפולי מנוע, אז יש לי חדשות בשבילך, לא משנה כוון הפתיחה של הבורג תמיד תוכל לפתוח אותו עם סטרטר, אני משאיר לך לחשוב על כך לבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי היקר !

אני לא מבין ממה נפגעתה מהמשפט " אני יסביר לאט " אז בנושא זה באמת חשוב לי שאנשים יקראו ויבינו שיש מצב לנזק ולגבי אלמרה עם בית מצערת חשמלי עם התזה של ספרי דבריי נובעים מספרות טכנית ונסיון .

אתה יכול לקבל ואתה יכול לא זכותך אבל אין לך ממה להפגע אנחנו ילדים גדולים פה לא?

בברכה !

KamiTech

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברי היקר !

אני לא מבין ממה נפגעתה מהמשפט " אני יסביר לאט " ?

עכשיו התחלת יותר טוב!

חבל רק שאתה לא מבין כמה משפט כזה הוא שיא ההתנשאות. לא נורא, רואים שעכשיו אתה משתדל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמתי לב שמד סיבובי המנוע עולה ויורד בקטנה בסרק. לא שמתי לב לקירטועים במהירות נסיעה

אבל קרה לי פעם שהרכב עמד 10 דקות מונע בסרק והתחיל לרעוד לפרקים כשהשעון מראה על קפיצות קטנות בסל"ד.

אני רוצה לבדוק את העניין לפני שיהפוך למשהו רציני יותר אם בכלל, מה עליי לבדוק?

האם לנקות בית מצערת/מנוע צעדים/אינפוזיה?

הרכב עבר 42,000 ק"מ שנת 03' ואת רוב הנסיעות שלו עושה בעיר.

עריכה:

הרכב עבר טיפול ב40,000 ק"מ - הוחלפו פלאגים של DENSO מקוריים, שמן סינטטי 5W40,פילטר שמן מקורי ופילטר אוויר תחליפי.

בדוק מצב ניקיון בית מצערת ומנוע צעדים, חיישן חמצן ומד כמות אויר לפי הסדר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6494 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...