Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מכונית מכונס נכסים.

~TB~
שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעיקר מתוך סקרנות...

DRUGSTORE פירסם פה MGF למכירה מכונס נכסים.

פחות מעניין אותי האוטו, יותר מעניינת אותי הקנייה.

אין שום פרט מידע על איזה יד האוטו, כמה קילומטראג', מה מצב האוטו, המנוע, איזה תאונות יש אם בכלל, או כל פרט מידע אחר, פרט למידע שהאוטו הוא שנת 98.

אז, מי שהולך למכרז, איך הוא יודע כמה להציע על הרכב? אי אפשר לדעת איזה תאונות הוא עבר או משהו כזה?

איך זה עובד בדברים האלה? כי מי שרוצה ללכת יכול ללכת עם מישהו שמבין במכוניות והכל, אבל עדיין, אם המנוע גמור או שיש תאונת שאסי, אי אפשר לראות בעיניים בחיים מבחוץ, אז אי אפשר לדעת כמה להציע...

אז, איך הדברים האלה עובדים? מקבלים פרטים? אפשר לקחת לבדיקה? יש שמאי.?

או מה?..........

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל פעם שואלים על זה, וזה נושא לא פשוט כ"כ.

נכון, המחירים שם הם זולים, ובמקרים כמו של ה MGF זה יכול להיות ממש מציאה, כי סוחרים לא יקפצו עליו, כי גם ככה השוק שלו לא משהו.

אבל, אתה בד"כ, ואני מדגיש את ה - בד"כ, אין לך אפשרות לבדוק את הרכב, ואת מצבו, אתה קונה חתול בשק. נכון, אפשר ללכת עם מישהו שמבין, אבל לא בטוח שיתנו לך בכלל לפתוח מכסה מנוע ו/להניע, שלא לדבר על סיבוב. במקרים רבים אין אפילו מפתחות לאוטו.

חוץ מזה צריך לבדוק שאין עיקולים נוספים, חובות לרשויות כמו אגרות רישוי וכד', שלא ישולמו לך ע"י אף אחד, אלא אתה תצטרך ללכת ולשלם אותם.

ככה שזה לא בדיוק הכי קל ופשוט לעשות את זה.

לכן גם המחיר הוא בהתאם, ומי שמתעסק עם זה הם בד"כ סוחרי רכב, וכך אם הם נופלים פעמים שלוש בחרא אוטו, הם לא יתרוששו מזה, גם כי הם יודעים איך לגלגל את זה על מישהו אחר...וגם בגלל שמתוך 20 או 30 עסקאות הם יפלו פעמיים שלוש, עדיין הם ירוויחו מספיק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל במקרה אם לאוטו היה תאונה או לא היה, אי אפשר לדעת בחיים, אלא אם כן לוקחים את האוטו לבדיקה או יש הערכת שמאי.

אז את זה אין מצב שאפשר לגלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל במקרה אם לאוטו היה תאונה או לא היה, אי אפשר לדעת בחיים, אלא אם כן לוקחים את האוטו לבדיקה או יש הערכת שמאי.

אז את זה אין מצב שאפשר לגלות?

בד"כ אין כלום, שזה אומר פשוט שאין לך כלום ! שום סוג של מידע, חוץ

אולי מפרטים כמו יד, ק"מ ולראות את האוטו פיזית מבחוץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר שלי לקח איתו שמאי ויצא מרוצה

איך שמאי יכול לעזור?

הוא הרי רואה את האוטו מבחוץ בלבד....

אי אפשר לדעת על תאונות או מצב האוטו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לוקח סיכון שהרכב היה של איזה עבריין שעיקלו לו או החרימו לו את הרכב, ויום אחד הוא יראה אותך על הכביש?....

היה סיפור על מקרה כזה במעריב לפני שנה, מישהו שהשתחרר מהכלא אחרי כמה שנים וראה מישהו נוהג באוטו "שלו" שנמכר כחוק על ידי כונס נכסים לרוכש חוקי, הוא פשוט הוציא את הבן אדם מהאוטו, ונסע עם האוטו ! מצאו את הרכב אחרי שבוע ברמלה או משהו כזה מפורק לגורמים, לא צריף להוסיף ש.....עצרו שוב את ההוא שישב בכלא...אבל הוא בטח שוחרר עוד באוטו יום...

בכל מקרה, זה היה רק סיפור מהעיתון...עשה עם זה מה שתרצה, בהצלחה! :)

ליאור.

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שמאי יכול לעזור?

בהחלט אפשר.

במבט מדוקדק ניתן לראות באם היו תאונות, האם בוצעו פחחות או צביעה,

ניתן לשמוע ולחוש את מנוע (אני מניח שנסיעת מבחן קצרה אפשרית)

ובנוסף יש לך את מספר הרישוי של האוטו ועם הקומבינות המתאימות

ניתן לבדוק את ההיסטוריה שלו ב"המזרח".

הצעת המחיר שתיתן (מכרז להזכירך) לא חייבת לזכות, כך שזהו הימור

לכל דבר.

מי שלא בנוי לזה, שיעזוב, לדעתי.

דניאל

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך שמאי יכול לעזור?

בהחלט אפשר.

במבט מדוקדק ניתן לראות באם היו תאונות, האם בוצעו פחחות או צביעה,

ניתן לשמוע ולחוש את מנוע (אני מניח שנסיעת מבחן קצרה אפשרית)

ובנוסף יש לך את מספר הרישוי של האוטו ועם הקומבינות המתאימות

ניתן לבדוק את ההיסטוריה שלו ב"המזרח".

הצעת המחיר שתיתן (מכרז להזכירך) לא חייבת לזכות, כך שזהו הימור

לכל דבר.

מי שלא בנוי לזה, שיעזוב, לדעתי.

דניאל

ידידי,

בדיקה ויזואלית ניתן לבצע ואדם מיומן יחסית יוכל לאתר פגיעות קשות, לגבי פחחויות קשה מכיוון שעל פי רוב המכוניות חונות בחוץ ולפירקי זמן ארוכים כך ששיכבת אבק רצינית מכסה אותם.

מהתנעת הרכב וסיבוב בו...... תשכח, לא קיים , בדר"כ מצבר מרוקן אם בכלל קיים ומנוע שלא עבד מספר חודשים רצוי להתניע באופן זהיר לאחר החלפת נוזלים.

בקיצור מקסימום בדיקה ויזואלית, כולל פתיחת תא מנוע ותא מטען ו"חפירה" עצמאית לגבי נתונים אובייקטיביים במוסכי היבואן בהנחה שטופל שם.

ריזיקה קיימת והיא לא מבוטלת בדר"כ רכבים כאלה משנתון סביר (4-7) נמכרים בדיסקאונט של 30-40% ממחיר מחירון.

להזכירכם ברוב המקרים רצוי לצאת על גרר למוסך......

בהצלחה לאמיצים.

Never drive faster than your guardian angel can fly

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7607 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...