Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות, חודשים ינואר - פברואר 2006

Benni Haspel
שימו לב! השרשור הזה בן 6648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום בסידרה קצרים ניצפה פולסוואגן באס סגור שניראה מהשנים הראשונות שלו, הרכב ניראה במצב לא גרוע וחציו חבוי בתוך שיח,

ניתן לראות את האוטו במערכון על הבחור שמפגין שלא יזוז מהמקום עד שלא יהיה שלום ואז בא בחור אחר וקושר אליו אופניים.

אני מאמין שמי שממש מחפש רכב כזה ימצא איפה צולם המערכון ע"י הפעלת קשרים, ואני אתן דוגמא,

לפני שנתיים ראיתי לשניה אחת קפרי באופק של הסט בתוכנית דבל דייט שצולם באיזור של חולות, לפני שהזוג מהתוכנית היה באיזור של החולות הוא היה באיזו חווה ורכבו על חמורים, הנחתי שאיזור החולות הזה נימצא ליד החווה ולכן ע"י הפעלה של טיפה קשרים איתרתי את החווה שנימצאת במושבה ליד ראשון, נסעתי לשם עוד באותו השבוע, איתרתי את החווה, נסעתי עם האוטו מסביב לכל איזור החווה ולא מצאתי כלום, שאלתי רועה צאן שהיה באיזור אם הוא ראה באיזור רכב נטוש ואחרי הרבה הסברים הוא הבין על מה אני מדבר והפנה אותי לתוך שטח החווה, ניכנסתי לבעלים של החווה והוא מיד הבין שאני מדבר על הרכב שזרוק לו בשטח, הוא לקח אותי לראות את האוטו ולצערי זו לא היתה קפרי אלא אופל קומודור קופה שניראית מרחוק ממש כמו קפרי, יצאתי מהמקום ממש בדיכאון על הנסיעה הארוכה והזמן שביזבזתי.

מה עושים בשביל גרוטאות.

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 290
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה לא עושים בשביל גרוטאות ?! :lol:

אצלי בעיר נצפתה היום בפעם הראשונה סובארו 1974 בערך צהובה 4 דלתות...חונה כמה בתים ליד הבית שלי, ללא שלט, נראית של בחור צעיר לפי הפנים, אם מישהו מכיר\יודע על מישהו מאיזור יבנה\רחובות\נס ציונה שזה האוטו שלו, אשמח לדעת פרטים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב אברבנאל פינת המכבים בפרדס כץ עומדת למכירה מרצדס לבנה מודל 66 (כך לפי השלט), לדעתי 200D W110, שדיווחתי עליה פעם שעמדה בפרדס כץ ונראתה זנוחה מאוד. מצבה הקוסמטי בינוני אם כי היא נראית שלמה למדי ואולי אפילו נוסעת.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה סאאב סטיישן (דגם 95) משנות הששים - שבעים למכירה ברחוב אלנבי בחיפה.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצפו פורד פיאסטה 79 לא למכירה בקרית אונו !

וסוסיתא קוביה בנסיעה !

זה ניראה כמו צילום מירדף של ניידת אחרי סוסיתא :wink:

אופיר

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אופיר, אני אשמח לקבל את המיקום של הקומדור בה"פ. מה מצב הרכב (סופני/בר שיפוץ/סביר)?

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניצפו פורד פיאסטה 79 לא למכירה בקרית אונו !

וסוסיתא קוביה בנסיעה !

מתי נצפתה הסוסיתא???

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור התעשיה בבני ברק ברח' הירקון 65 במכון לאגזוזים נצפתה פורד טאונוס 17M מסוף שנות ה-50במצב לפני שיפוץ אבל סביר לגמרי.

טל. 057-7271115

תמונה להמחשה:

taunus17m_02_mi.jpg

המכונית המדוברת היא בצבעי אדום לבן.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בר"ג ברחוב בן-גוריון אסקורט 4 דלתות mk-1 צבע כחול. יפה.

מישהו יודע מה עלה בגורלה של הווקסהול 58 ששמשה מחסן (כמו בתמונה רק בצבע סגול ) עמדה ברמלה???

fd_1_b.JPG

משה.

אני בקושי נכנס לפה. אפשר למצוא אותי בפייס ביוזר:

Moshe Azulay

משה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפתה אופל מנטה אדומה בקריית חיים מזרחית לפני הגשר החדש של הרכבת{רחוב אחד לפני בית אבות "חלה ודבש"}

עידן.

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן!

הווקסהול 58 מרמלה נמצאת אצל משה מבצרה ומוצעת למכירה.

בר"ג ברחוב בן-גוריון אסקורט 4 דלתות mk-1 צבע כחול. יפה.

מישהו יודע מה עלה בגורלה של הווקסהול 58 ששמשה מחסן (כמו בתמונה רק בצבע סגול ) עמדה ברמלה???

fd_1_b.JPG

משה.

רכבים בבעלותי:

רק אספנות וכמה שיותר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6648 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...