Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך עזרה במציאת מתאם הברגה לשעון חום מכאני(205)

amitt
שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

טוב חברים ,מחר אני כנראה אגש לחנות הזו ,כדי להחליף את השעון המכאני לחשמלי(אם הוא יקבל אותו חזרה)

עכשיו רק בשביל שאני לא אעשה שגיאות נוספות ,אני פשוט צריך לקנות שעון חשמלי עם יוניט שמתברג לי בדיוק במקום היוניט של נורת החום? פשוט לעבור שעון שעון עד שיבוא משהו עם הברגה בדיוק במידה?

או שאין מצב שזה יתאים, ואני גם ככה אצטרך לקנות מתאם לשעון החשמלי?

תודה.

למכירה:כויל ל 205 בה"פ.

מחפש: שעון סל"ד+ פיג'ו205 לפירוק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הרבה ויכוחים החזרתי את השעון המכאני לחנות ,וקיבלתי תמורתו חשמלי שהיה באריזה קצת פתוחה ולא מקורית.

גם זה משהו ,אחרי שהמכאני שכב אצלי כמה חודשים טובים.

העלתי שתי תמונות,ויש לי שאלה לגבי היוניט של השעון החדש,שמתי לב ששהברגה שלו בצורת קונוס ,כלומר נדמה לי שהברגת היוניט אמורה להתאים לכל מיני מתאמים, כלומר הבורג לא אמור להיות סגור עד הסוף על המתאם.

אני טועה?

ושאלה נוספת,רשום שעלי לקחת מתח מהסוויטש,יש למישהו המלצות מאיפה לקחת את זה.?

אני חשבתי לקחת מהמתח של הרדיו ,או שאפשר לקחת מפיוז מסויים?

תודה רבה.

888.JPG

999.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היוניט אכן קוני והוא אמור להיות טבול במים, כך שלא משנה מה עומק כניסתו למתאם, או ישירות לראש, במידה וקוטר ההברגה מתאים, ואת מתח החשמל רצוי לקחת , ממתג ההצתה או מסליל ההצתה, על מנת שהיוניט חא יקבל מתח חשמלי, כשמתג ההצתה סגור, כלומר השעון חום יתפקד רק עם מתג הצתה פתוח!

אם תחבר אותו למתח קבוע, קיים דגם שיש לשעון תאורה, ולכן במתח קבוע, השעון יהיה דלוק יצרוך זרם וירוקן לך את המצבר בלילה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך קצת חוש טכני אני מאמין שלא תהיה לך בעיה למצוא חוט + (כמובן שמופעל אחרי סוויץ)

אתה רוצה קח מהרדיו, אתה רוצה קח מהמתג הצתה, אתה רוצה קח מהבית פיוזים-הכי נוח

כמובן בדוק שהמקור-הפיוז לא מקבל מתח שהסוויץ מכובה, יש פיוזים שמקבלים מתח כל הזמן למשל של איתות ויש כאלה רק שמתג ההצתה פועל.

אם יש לך חוט של תאורה מה טוב אבל נראה לי שלא.

טוב עשית שהחלפת שעון.

תתחדש.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תחבר אותו למתח קבוע, קיים דגם שיש לשעון תאורה, ולכן במתח קבוע, השעון יהיה דלוק יצרוך זרם וירוקן לך את המצבר בלילה!

בברכה

צביקה

תודה רבה צביקה ויונתן.:wink:

לא הבנתי כל כך מה רשמת פה צביקה,אבל בשעון החדש יש לי מאחורה חור ,שנכנסת אליו נורה(שסופקה יחד עם השעון), אולי אני אחבר אותה לאורות החניה? כך שהאור בשעון יפעל רק כאשר אני מדליק אורות בלילה. או שאפשר לחבר אותה למתח של השעון?

אני יודע שהשעון אמור לעבוד רק שהסוויטש פתוח ,פשוט רציתי לדעת לאן הכי כדאי לחבר מתח. כנראה שאקח מתח מאחד הפיוזים כי הקופסא שלהם נמצאת מתחת להגה.

תודה רבה בכל אופן ,אני רק מקווה למצוא מתאם טוב ושלא ידלפו ממנו מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח מהאור שהכי קרוב לאן שתמקם את השעון ושהוא נדלק עם האורות.

(אחד נורות הדש בורד) מלוח שעונים, קונסולה, מאפרה, אולי פיוז אורות? בדוק עם רב מודד שעובר בו מתח רק שהאורות נדלקים, אחרת הנורה תעבוד שעות נוספות וזה לא משמעותי מבחינת צריכת חשמל אולם תצטרך להחליף את הנורה לעיתים יותר תכופות ולכן עדיף להתאמץ קצת ולמצוא + אורות, מינוסים לא חסר.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע, אתה רוצה להגיד לי שאני יכול לחבר את השעון אל יוניט החום המקורי של הרכב?!?

תקנו אותי אם אני טועה, אבל היוניט המקורי לא תוכנן לעבוד עם שעון- הוא רק מדליק נורה כאשר הטמפרטורה גבוהה.

אם מה שאתה אומר באמת נכון זה יכול לחסוך לי הרבה כאב ראש. אבל משהו לא מסתדר לי.

אני לא רוצה להרוס את השעון החדש ואני מבקש ממך להסביר לי איך הדבר ייתכן ,ומי אמר לך שאפשר לעשות זאת?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדם כול אצלי באותו זה עובד כך אבל אתה צריך שעון חשמלי ואני יסביר לך איך זה יכול להיות

היוניט עצמו בנוי מפחם ופחם ככול שהוא צפוף יותר מוליך יותר טוב אז כאשר האוטו מתחם גם הפחם ולכן הוא מוליך טוב למעשה הפחם משמש כנגד משתה בשעון חום יש חיבור ל + ו - ככול והיוניט מאזן אותו לפי המוליכות של ה- מהיוניט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי פחות או יותר למה אתה מתכוון.

אבל איך ידעת מההתחלה שניתן לעשות זאת?

אתה זוכר את שם החברה שייצרה את השעון שלך?

השעון שקניתי לא נראה לי מהאיכותיים שיש, לכן אני לא רוצה לשרוף אותו סתם בגלל שהתעצלתי .

זה מראה לך את הטמפרטורה הנכונה? הוא לא מזייף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי החשמלאי במוסך שאני עובד בו הסביר לי איך זה עובד והשעון שלי לא מהטובים עלה לי איזה 100 שח למרות שהוא בא עם מתאמים ויוניט אני אפילו חיברתי גם את המנורה ליתר ביטחון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר חיברת גם את החוט שמגיע אל השעון וגם החוט שמדליק את נורת האזהרה המקורית ליוניט המקורי?

שמע אני לא בטוח לגבי זה ,זה נראה לי פתרון יותר מידי טוב.

אם מה שאתה אומר נכון ,אז למה יש כאלו שקונים מפצל T ,שמיועד שירכיבו עליו גם את היוניט המקורי וגם את היוניט של השעון?

על איזו טמפרטורת עבודה קבועה השעון שלך מראה ?הוא לא מזייף בגלל שחיברת אותו ליוניט שבעקרון לא מתאים לשעון?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6804 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...