Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוך כמה זמן אמור להישלח מייל ההרשמה?תודה

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• 4 שנים מאוחר יותר...

אני לא מקבל מייל הרשמה ואפילו אחרי ההרשמה אני לא מקבל שום הודעה על כך שאני אמור לקבל מייל הרשמה!

אני עושה את כל ההרשמה כמו שצריך ואז זה פשוט מחזיר אותי לדף הראשון בפורום..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול היו כמה תקלות בפורום, נסה להירשם שוב (או להתחבר עם השם שנרשמת, אם הרישום הצליח אתה יכול להתחבר ואפילו לכתוב בפורום "תמיכה טכנית לפורום" בלי לאשר את המייל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

נרשמתי לאתר בשביל לקבל יעוץ בקניית רכב אבל אני לא יכול לפתוח אשכול חוץ מפורום תמיכה

כי לא אישרתי את ההרשמה במייל, אבל לא קיבלתי שום הודעה למייל, מה אפשר לעשות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3987 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...