Jump to content
בעקבות "מתקפת בוטים" הפורום הטכני נסגר לכתיבת אורחים. לכל שאלה, מוזמנים לפנות באמצעות ה"צור קשר" בתחתית העמוד
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תוך כמה זמן אמור להישלח מייל ההרשמה?תודה

Guest Anonymous
שימו לב! השרשור הזה בן 3965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני פשוט לא מצליח להירשם! ניסיתי כבר מלא פעמים, עם מלא שמות משתמש שונים וכל מיני אי מיילים שפתחתי וזה פשוט לא שולח לי אי מייל בכלל, אם אחד המנהלים יכול לחזור אליי באיי סי קיו 62615891 אני ישמח.

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא מצליח להירשם! ניסיתי כבר מלא פעמים, עם מלא שמות משתמש שונים וכל מיני אי מיילים שפתחתי וזה פשוט לא שולח לי אי מייל בכלל, אם אחד המנהלים יכול לחזור אליי באיי סי קיו 62615891 אני ישמח.

תודה רבה!

עם איזה שם משתמש ניסית להירשם ?

איזה EMAIL הכנסת שם ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השם משתמש שניסיתי הוא thecurdi

אני לא זוכר איזה אי מייל שמתי שם כי פתחתי מלא מיילים כי חשבתי ששלי לא תקין או משהו אבל בכל מקרה האי מייל שלי הוא [email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת אותי? בבקשה אני לא מצליח להתחבר ואני צריך עזרה!

חיפשתי, לא ראיתי שיש משתמש כזה שנרשם ולא אישר במייל.

נסה להירשם שוב עם שם משתמש חדש (ולא כזה שיש עליו הרבה בדיחות שיגרמו לי לדעות קדומות כלשהן) ןאי מייל חוקי.

תבדוק שהאימייל שלך לא מסנן את האישור הרשמה ל JUNK MAIL ותחזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
  • חודשיים מאוחר יותר...

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

אחרי שתרשם לפורום ולא תצליח להגיב בפורום קניה ומכירה קרא את ההודעה של אופיר בשרשור הזה.

פה תמצא את ההסבר.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 3965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...