Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט - קוסמטיקה], צביעת קאליפרים בגולף IV. מצולם

Samiro
שימו לב! השרשור הזה בן 6343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אפשר הסבר מה בדיוק פירקת ברכב, ואיך, אני ישמח.

אצלי כל מה שראיתי שניתן לפירוק הוא בית הפילטר אוויר, וכל הפלסטיק שיושב מעל הכניסה למצערת.

חוץ מזה אין ממש מה לצבוע... באיזה צבע צבעת את המדיד/חלקים אחרים ממתכת?

ובאופן כללי באיזה צבעים ואיך צבעת שיצא כזה בוהק?

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תתחיל עם זה שאתה חייב לקנות צבע לבן (עדיף יסוד לבן - לא חייב) - לא רק שהוא מקשר יותר טוב את הצבע - כשמרססים על הלבן (אחרי שהוא מתייבש) את הצבע שרוצים - הוא מקבל את הגוון הנכון...

דוגמא: אם תצבע אדום על שחור תצטרך לעשות לפחות 3 שכבות ואז זה מתחיל לקבל גוון, וגם הגוון לא יצא מדוייק בכלל, זה המון שכבות הרבה ספריי וגם נזילות ובלגנים.

בקיצור

קנה צבע לבן (לא חייב יסוד אבל עדיף), נקה את החלקים מכל השומנים בעזרת שיפשוף עם סבון ומים. תייבש ותצבע בלבן - אחרי 20 דקות חצי שעה צבע בצבע הרצוי על הלבן בשכבות ממש דקות.

בקשר לשאלתך למה זה יצא בוהק, זה בגלל שהשתמשתי בצבע אחד רגיל - והשני זוהר, תתפלאו אבל הצבע הכחול עלה לי 5 שקלים מהשוק (ברמלה) :) והוא צובע הרבה יותר טוב מצבעים של טמבור ושל יעקובי ומעוז ןכך השטויות. (אגב אני עובד בטמבור)... ואני אומר לכם שכל הצבעים אותו דבר - אלה של ה 20 שקל ואלה של ה 8 שקל.

יש כאלה יותר יקרים...

בכל אופן בהתלחה ותזכור - תעבוד לאט יצא יפה.

אם תסתבך

0507239658

:silly: Cx5 - 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על העזרה, יש לי זמן פנוי עד אחרי החגים, אז נראה לי שאני ילך על זה.

רק עוד שאלה - מה זה צבע זוהר? מכל צבעי הפלסטיק שראיתי עד כה לא ראיתי משהו מיוחד "זוהר"... אם תוכל להגיד לי מה כתוב על המיכל או תמונה אשמח מאוד.. בנוסף, האם עשית לכה או משהו כדי שהצבע לא ירד מהלחות/שמן והחום?

צירפתי גם תמונה של מתחת למכסה המנוע אצלי... אשמח לרעיונות מה כן/לא לצבוע, ובאיזה צבעים נראה לכם יפה... (אצלי לדוגמה אי אפשר לצבוע את המצבר כי אין לו כיסוי...)

engine-2_002_resize.jpg

והנה עוד תמונה:

engine-2_003_resize.jpg

תודה,

צביקה

engine-2 002_resize.jpg

engine-2 003_resize.jpg

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לצבע הנה הצבע הזוהר.

http://www.carsforum.co.il/vb/attachment.php?attachmentid=41606

בצד ימין - אני צובע בצבעי "ART SPRAT" אחלה צבעים באיכות טובה

בוא נתחיל עם זה שיש לך מה לצבוע.

דבר ראשון את המיכל מיים הזה שאני רואה בתמונה, ואת הפלסטיקה מעל למנוע אתה יכול לצבוע גם

וכל פלסטיק שתוכל לפרק אבל לא להגזים

את אלה תצבע בצבע לא בולט - צבע רגיל - (אני צבעתי בכחול) אפשר כל צבע אחר אבל לא בולט ממש

עכשיו פלסטיקה צבענו... תעבור לצנרת, צנרת אני אוהב לצבוע בצבעים חזקים - אני אישית לציתי אדום ובסוף לא היה - אז אני מציע לך צינורות באדום (הצינור הזה בצד שמאל(של האוויר)) - וקליפסים ממש קטנים באדום. יצא ממש ממש ממש יפה.

תבדוק רק שהצינורות לא מגיעים לטמפרטורות אסטרונומיות

ואל תצבע גומיות כמו שאני עשיתי, מתקלף בסוף. החלפתי גמיה חדשה :) מזל שהיא היתה זולה.

וזהו. אם יש עוד שאלות ... בשמחה

ואם יש טעויות :) זה רק בגלל המקלדת המחור***

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מונע ממך לצבוע את המצבר עצמו לא הבנתי ? תעטוף לו את הקטבים שלא יתלכלכו ורססאמו !!

מה הבעיה ?

חחח באמת אפשרי - אבל מתישהו צריך להחליף...

אגב עתיד - צדקת לא היתי צריך לצבוע את הגומיה :p

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה שיהיה קשה לראות אח" כמה מים יש (הרי העטיפה חצי שקופה) וגם יכול להיות שזה יבטל את האחריות עליו לא?

לגבי הצבעים, היום הייתי באייס אבל לא מצאתי משהו נורמאלי.

אחפש במקומות אחרים אולי מחר... עדכונים בקרוב, ותודה על העזרה.

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש ב"טמבוריות" ברחוב תמצא.

בקשר למיים, תוכל להדביק מסקנטייפ מלמעלה למטה. ואז לצבוע, כשהצבע עדיין טרי אתה מוציא את המסקנטייפ ואז אתה רואה את קריאת המיים

מה קרה לך תחשוב קצת :)

מסקנטייפ = דבק נייר (כמו של המלחמה). זה אפילו יצא יותא יפה ומעניין מאשר תצבע את כולו בצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(זהירות, לא מומלץ לנשים בהריון וחולי לב להמשיך הלאה, התמונות קשות לצפייה...)

טוב, אז אני לא אומן בפוטושופ, אבל ניסיתי לעשות משהו שיראה כמו צביעה של החלקים.

בחרתי צבעים מזעזעים מאוד כי אם כבר אז כבר... תגידו לי מה דעתכם + מה עוד ניתן לצבוע...

engine-paint.jpg

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תצבע באדום וכחול בלבד. בלי ירוק - את הצינור באדום ואת המיכל מיים בכחול - וזהו.

באמצי העבודה אתה כבר תמצא מה לצבוע. קליפסים וכאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, ניסיון מס' 2.

אגב - למה לא ירוק? זה מוסיף קצת "באנג" לענינים... לא?

כמו כן - האם ניתן לצבוע את צינור המים העליון של הרדיאטור או שלא כדאי?

יצא לי קצת יותר חפיף אבל מבינים את העיקרון:

engine-paint-new.jpg

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה הרבה יותר טוב "(לא התלהבת עם הרזולוציה:))"

חפיף יצא פה - אבל כשתצבע שלא יצא לך גם חפיף - ירוק לדעתי יעשה את זה ממש ממש צעצוע.

עזוב אותך ירוק...שיהיה יפה ולא סתם מקושקש.

צינור המים אני לא יודע אם כדאי - אפשר לנסות טיפה ולראות למשך שבוע שבועיים אם מתקלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...