Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לנטיס F-BA , הגיר הלך ? דעתכם המקצועית

Shmulik_Miata
שימו לב! השרשור הזה בן 6867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא כתב שהאוטו יכנס למוסך אז יתחילו סיפורי אלף לילה ולילה...יענו ינסו להשחיל לך את האלמנט....אני אמרתי לו שאתה עובד שם בתור מכונאי ואתה תוכל לעבוד עליו (על האוטו לא עליך) וכך מה שדורש החלפה יוחלף מה תיקון תיקון ולא ישחילו לך שום הוצאות שלא קיימות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא כתב שהאוטו יכנס למוסך אז יתחילו סיפורי אלף לילה ולילה...יענו ינסו להשחיל לך את האלמנט....אני אמרתי לו שאתה עובד שם בתור מכונאי ואתה תוכל לעבוד עליו (על האוטו לא עליך) וכך מה שדורש החלפה יוחלף מה תיקון תיקון ולא ישחילו לך שום הוצאות שלא קיימות

הבנתי

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, נראה לי שאתה נובח על העץ הלא נכון, אני חושב שעתיד התכוון לומר שסיפורי האלף לילה ולילה במוסך לא יתחילו כי המוסך זה בעצם אתה.

מוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוטי....אתה גם מתרגם מאנגלית לעברית, גם עברית לאנגלית...ועכשיו גם עברית לעברית...אתה אדם רב פעלים :D

ומוטי - צריך למחוק לך את הכפתור של המחיקה :D

סתאם גבר....סדר זה דבר חשוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התייעצות קטנה. נניח והגיר שלי כן הלך ואני מעוניין להעמיד את הרכב עד שאני אתאפס מבחינה פיננסית, האם כדאי לי לבטל את הביטוח מקיף ? הרי הרכב לא יסע, ואני אנתק את המצבר כדי שלא תהיה אפשרות התנעה. אני גם אדאג שלא יהיה ניתן להזיז אותו.

הרכב הוא שנת 98 וערכו בשוק 51000.

מה אומרים ?

שמוליק

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא הלך ! חלק מכאני לא הולך מקצר חשמלי,,,,

ובקשר לביטוח אתה עושה הקפאה...אין בעיה, אבל שוב - הגיר לדעתי לא הלך או המחשב שלו נפגע, או אולי רק פיוזים וחלק מהחיישנים....

בכל מקרה אחרי שיהיה לך פירוט של החלקים הדפוקים תעלה את המצרכים לפה ננסה לעזור לך במציאתם במחירים נוחים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תאמין לי שמוליק ביאסתה אותי עכשיו בקשר לאוטו אבל לא נורא הכל יסתדר ותדבר איתי אני יעזור לך בכל חלק שתצתרך אי אפשר להשבית כזה אוטו מה אתה רציני פה בעזור שלי אני יכול להביא חלקים בזול ואני די בטוח שזה לא חלק מכני אלה חשמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמוליק, נניח ש"הלך" לך הגיר, תעמיד רכב ששוה 50K בשביל 5K? (ואולי אפילו פחות...)

חוץ מזה, הסבירות שהגיר שבק קרובה לכלום. למה האפוקליטיות?

תתקן את הקצרים הנראים, תתחבר עם סקאנר ותפתור את הבעיות. אני מניח שאתה סוגר את כל הברוך במקסימום 2K (בתנאי שיש לך סקאנר וידע קל בחשמל רכב).

אם אתה צריך סקאנר, תעשה קשר בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספי תודה, אך יש לי כל אמצעי האבחון במוסך. אני רק מקווה שזה משהו קטן ולא רציני.

לקחתי מקודם את הרכב לנסיעה. הרכב מעביר הילוכים בבעיטות, וכאשר הייתי על 140 (כביש ריק) ועזבתי גז, ההילוך הרביעי לא השתלב. כאשר אני משלב ל-R אני מרגיש בבעיטה רצינית וכל הרכב מזדעזע.

בכל אופן, מחר נראה מה קורה.

שמוליק, שקשה לו להרדם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה נוסע 140 עם אוטו שאתה לא יודע מה התקלה שלו?!?! :?:|
הרגשתי צורך להמר.

שמוליק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוח השעונים שלך נראה כמו אורגן אורות של תקליטן ואתה נוסע עם רכב כזה עם כ"כ הרבה תקלות במהירות של 140 קמ"ש?

אתה לא חושב שאתה לא אחראי?!

מה היית עושה עם ההית לוחץ על הבלמים ופתאום בלי סיבה ה ABS היה נכנס לפעולה ולא ההית יכל לעצור?

ראבק היה לך עשן מתא המנוע, מה היה קורה אילו היתה דליקה?

זה חוסר אחריות וככה מוסכניק רציני לא אמור להתנהג! ובטח לא לפעול/לנהוג.

ומדוע נגעת בבידוד? מצבר חדש עולה 270 שקל, ההית מחליף מצבר למצבר מתאים.

אתה מוסכניק קומבינטור וחאפר כי מה שעשית לרכב שלך זו תמצית המוסכניק הישראלי הקומבינטור והחאפר.

מה פתאום היפנים ממזדה שמו שם בידוד? אה ,בטח כדי שרק מצבר מסוג א יתאים לרכב ולא מצבר סוג ב', נו מה בכלל מבינים היפניים האלה בכלל

אני מקווה שלא תיפגע ותלמד לקח.

בגלל זה אני בחיים גם כאשר ההיתי מטפל בצמפיון לא ההיתי נותן למכונאי לעבוד לי על האוטו בלי שאני לידו.

הייצרן לא מתכנן דברים סתם! אם יש בידוד, ואם מרכיבים משהו בצורה א' ולא ב' כי ככה היצרן החליט ויש לכך סיבה!,

לפי דעתי אל תבטל את הביטוח, להיפך, תתפלל שתהיה לך סיבה להפעיל את המקיף (המבין יבין)

אם אתה מבטל את המקיף יש לך מעיין קנס... אני לא חושב שכדאי לך..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רק מחמיר בעייה קיימת.

לא נוסעים 140 עם אוטו שהגיר לא מתפקד כראוי מכל סיבה, לא משנה אם הכביש ריק או מלא, עדיף לך לסכן תחיים שלך מאשר לחכות למחר ולבדוק מה קרה?.

לי הלך פעם גיר ב 110 וכימעט לא התנגשתי באוטובוס, ואתה עוד נוסע 140 עם רכב לא תקין?

אל תאמץ גיר לא תקין , אם הבעייה הייתה רק אלקטרונית אתה תהפוך אותה למכאנית מהר מאוד עם שטויות כאלה.

אתה לא מבין שהמחשב וחיישנים שולטים על תפקוד הגיר, מה אם המחשב הייה מקבל עוד איזשהי מכה והייה חושב שבמהירו140 אתה על הילוך ראשון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל השירשור ויש לי לומר דבר אחד.

ניראה לי ששמוליק "ילד" מספיק גדול לטפל בבעיות שלו הוא ביקש יעוץ ולא ביקש מי שיטיף לו אני בטוח שהוא הבין את הטעות שלו ולא היה צורך שכל אחד פה יגיד" למה אתה נוסע 140 ברכב לא תקין"

וכל מיני דברים בסיגנון .

בקשר לקצר החשמלי וזה שהוא לא בידד אני לא סנגור שלו (למרות שאני מדבר כמו סנגור )

חשבתם פעם שאולי הבן אדם לא יתייחס באותו הרגע לבידוד קורה על טעיות משלמים וזו הדרך ללמוד אלה עם כן כל אחד מהמטיפים פה הוא אדם חכם שמיסתכל מהצד ותמיד מספיק ללמוד ושכל אחד מהמטיפים כאן לא עושה טעיות כי הוא אדם מושלם.

תחיה את הרגע , כי יש רגעים שלא יחזרו לעולם אז בפעם הבאה שאתה רואה את הבלונדה במעבר חציה תילחץ כמו מטורף ותן לצמיגים להישרף :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...