Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ועוד תאונה מיותרת, אצלי בחברה

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 7697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תשמעו קטע...

פעם נסעתי אחרי מישהי כל כך מפגרת שהיא מלכת הכביש....

נסעתי אחריה בכביש חד סטרי תוך כדי שמירת מרחק...

פתאום היא מאיטה (ללא כל איתות...) עד שנעצרת לפתע באמצע הכביש החד סטרי.

העצירה הפתאומית (ללא איתות כלשהו או סימן אחר להאטה כמו ילד חוצה כלב משהו) הביא אותי לעמוד כחצי מטר מאחוריה...(למען הסר ספק- לא נצמדתי בכווה פשוט היא האטה וגם אני אז עמדנו במקום חצי מטר אחד מהשני...)

(היתי בהילוך ראשון)

פתאום ללא כל הזהרה.. אחרי לפחות 5 שניות של עמידה במקום... אורות רברס!

(מה שקורה לפעמים.. במיוחד עם רוצים לרמוז לנהג מאחור ש-יזוז!!!)...

אבל למה להסתכל אם אני אישה- הרי יש לנו פטור מלא מלהסתכל במראות.. לאותת... לנסוע בימני...)

בחצי שנייה שיצא למפגרת הזאת (ההילוך שולב לאחור רק אז ראיתי שהיא נוסעת לאחור) ללחוץ אז על הגז... הספקתי לשלב לאחור ולהקפיץ את האוטו שלי מטר אחורה--- ביחד בדיוק!! כמו ריקוד עם המטומטמת!!! וכמובן גם ביחד עם צפצוף הזהרה. אחרי זה פשוט לא האמנתי על מהירות התגובה שלי באותו אירוע......

עכשיו יש יגידו היית אמור לשמור מרחק ... בלה בלה ....גם אם הייתי שומר מטר וחצי או 3 היא הייתה נכנסת בי היא אפילו לא הסתכלה עם פנוי!! לא התכוונתי להעמד מאחוריה פשוט היא האיטה אז יצא שעמדתי מאחוריה ...

אבל הנושא הוא זה שמה היא חשבה לעצמה עם הנסיעה ברברס בלי להעיף מבט בשום מראה!!!! מינימום????? ומה עם איזה ילד היה עובר (מה שקורה הרבה גם ילדים וגם מבוגרים לא פעם עוברים למרות אורות הרברס.... וסומכים שהנהג מסתכל...)

היא היתה מורידה אותם לחלוטין!! היא אפילו לא גלשה אלא נסעה מהר אחורה... מזל שלי שהחלטתי לנסוע רברב יחד עם צפצוף כי ספק עם היא היתה חושבת שזה לה!

אני הייתי בתוך רכב ראבאק!!! ולא קטן!!! איך היא נוסעת ככה בלי להסתכל...

בקיצור עירנות עירנות ושוב עירנות!!! רק זה הצילו אותי לא פעם מכאלו אנשים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת לא קשור ,אבל מעניין.

מה אתם אומרים, בנהיגה מהירה אתם מרוכזים יותר בכביש?

אני אישית כן.

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לא קשור אבל לא רציתי לעשות מזה סיפור ונושא חדש...

כן אני גם מרוכז יותר... אבל לאו דווקא בנסיעה מהירה כי אפשר לנסוע מהר (100) וגם להירדם.... בנהיגה ספורטיבית הכוונה .. אז כן...

דיבור עם אנשים מאט אותי כי אני פחות מרוכז...

גם בדיבורית...

אז אני נוסע יותר לאט...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

chili כשהיתי שליח היה לי סיפור אפילו יותר גרוע.

רחוב דו סיטרי. רחוב צר מספיק בידיוק ל2 מכוניות

הרחוב היה עמוס. מכוניות בצדדים.

המפגרת רצתה לקחת רוורס אולי בשביל חניה אולי בשביל לבדוק שהיא יכולה

(היא היתה במרחק של אולי 5 מטר קדימה)

ואת הרוורס שהיא נתנה ........ היא נתנה עם כל הלב !!!!!!!!!!!!!!!!!

הקיצור. במקום להשאיר את הקטנוע ולצעוד צעד אחד הצידה. (ובדרך להוריד לה את הראש עם הקסדה)

השכבתי אותו והורדתי לו גז (מה שגרם לו לגלוש לנתיב הנגדי) אבל זה כבר היה גבולי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור שיתחילו לשים שלט "אישה חדשה (בכביש)" לכל "נהגת" ...

לא יודע מה איתכם אבל כשאני רואה אישה, במיוחד בחניות רברס, אני תמיד מסתכל (ולפעמים אפילו עומד ומחכה) לשמע הצליל הנפלא של טמבון בטמבון... (הסיכוי שזה יקרה בערך 50%...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מה להגיד.

אני עד היום לא מבין למה יש את השלט המפגר הזה "תינוק באוטו" אני לא מבין מה התינוק עשה ?

התינוק אשם ? התינוק משפיע על נהיגה של האוטו ? זהו שלא 1

זאת אפליה לפי דעתי צריך "אישה באוטו"

זה הכל..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7697 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...