Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3 שנים ו-29000 ק"ם עם ASX INSTYLE 2021 .

yossiaviel

פוסטים מומלצים

תודה על הסקירה, האמת זה נשמע הרבה הרבה יותר חיובי מכל מה שקראתי על הרכב.

יש כאלה 0קמ ב135אלף שח, אני ממש לפני רכישת ספורטאז יד2 2012 ב125אלף שח והסקירה הזאתי גורמת לי להתלבט !!! 

איך המרחב האחורי ? לדעתך יש אפשרות לדחוס 2 כיסאות בטיחות + בוסטר ? (המוטיבציה העיקרית לקיה היא מרחב + אמינות במנוע 2000 וגיר אוט', רכב שיסע 10KM בשנה)

עריכה אחרונה על ידי tamirmal
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, tamirmal כתב:

תודה על הסקירה, האמת זה נשמע הרבה הרבה יותר חיובי מכל מה שקראתי על הרכב.

יש כאלה 0קמ ב135אלף שח, אני ממש לפני רכישת ספורטאז יד2 2012 ב125אלף שח והסקירה הזאתי גורמת לי להתלבט !!! 

איך המרחב האחורי ? לדעתך יש אפשרות לדחוס 2 כיסאות בטיחות + בוסטר ? (המוטיבציה העיקרית לקיה היא מרחב + אמינות במנוע 2000 וגיר אוט', רכב שיסע 10KM בשנה)

נדמה לי שסקירה אישית של הרכב באולם התצוגה, לרבות בדיקה פיזית עם כיסאות הבטיחות שלך, תועיל יותר מכל תשובה שתקבל כאן. נסיעת מבחן גם היא תעזור להחליט. על פניו ובהנחה שמדובר ברכב שאינו קטסטרופה על גלגלים ( לא מכיר אותו מספיק בכדי להביע עמדה ), אין בכלל ספק שרכב חדש כזה עדיף על ספורטאז' בת שתיים עשרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, רועי5 כתב:

נדמה לי שסקירה אישית של הרכב באולם התצוגה, לרבות בדיקה פיזית עם כיסאות הבטיחות שלך, תועיל יותר מכל תשובה שתקבל כאן. נסיעת מבחן גם היא תעזור להחליט. על פניו ובהנחה שמדובר ברכב שאינו קטסטרופה על גלגלים ( לא מכיר אותו מספיק בכדי להביע עמדה ), אין בכלל ספק שרכב חדש כזה עדיף על ספורטאז' בת שתיים עשרה.

חחח התכוונתי לכתוב 2021 ... טעות משמעותית.
צודק - אין כמו מראה עיניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון קצר. OK. לא כל כך קצר ...

מלבד 3 הטיפולים שציינתי מקודם , שקיבלתי חינם ב-3 השנים שהרכב בבעלותי, לא היו תקלות.

לאחרונה לרוע מזלי, נכנס בורג בגלגל האחורי. ביצעו תיקון פטרייה , עם איזון. 40 ש"ח בקטנה.

בסוף ינואר החלטנו למכור את הרכב, והכיוון היה חשמלי מלא.

הרכב פורסם, ולאחר זמן מה, קבעתי עם לקוח לבדיקה. למרות שאמרתי לו שהוא יזרוק סתם 500 ש"ח. אבל הכל ברוח טובה. אני מבין, לכולם יש חששות. 

רוב השוק מוצף ברכבים עם עבר תאונתי, סוחרים ממולחים, זייפני ק"ם, ליסינג, השכרה, רכבים מוזנחים ,עם שריטות ושפשופים, ומה לא ...

זו הסיבה שלא מאמינים לאף אחד כיום. בגלל רמאים שיצרו חששות וחוסר אימון .

הבדיקה יצאה כמובן מושלמת.[מצורפות תמונות]. בעל המכון [חיים], טען שלא יצא לו לבדוק המון זמן רכב במצב הזה. ללא אף שריטה או סימן לפתיחת דלת אפילו. בעל המכון טען אפילו:" שבזמנים אחרים, רכב כזה היה נמכר הרבה מעל המחירון" .כלשונו .

אבל מה.. הלקוח אמר לי שהודיעו לו מהבנק שלא מאשרים לו את ההלוואה. הוא התנצל ונתן לי את הבדיקה .

ומה הלאה ?

החלטתי שאני כבר לא מוכר, ושאשתי תיסע ברכב הזה. מתחיל לחפש חשמלי.

כן כן, חשמלי. חדש. למרות המחירים ההזויים שהיבואנים מדביקים אליהם .

כבר התחלתי לעכל שאני אקנה רכב עם תפעול מע" מסורבל, זמן טעינה ארוך מבוזבז, חרדת טווח מעל 110 קמ"ש או מזגן, ועלויות עתידיות, בדמות מיסי שקר כאלה ואחרים, שיסבסדו חלק מהכספים הקואליציוניים .

וגם ורצוי אחד כזה, שאינו מוזכר בפייסבוק או בפורומים, בעל נוריות דלוקות ,תקלות , או תקלות משביתות. לפעמים גם חוסר ידע בתפעולם, יוצר אי וודאות לגבי אמינותם.

יכול להיות שיש רכבים חשמליים, [עד 180000], שעונים לדרישות שלי. פשוט לא מצאתי כאלה.

את האמת ? יש כמויות של רכבים סיניים אצלנו , יבואנים ותתי דגמים, שאני כבר מתבלבל בלזהות אותם לפי שם. אם בכלל .

בכמה מדינות מסתובבות ברחובות כל כך הרבה סחורה סינית חשמלית ?  מעניין ...

לבסוף אני נשאר [בכל מקרה] רק אם הרכב הנוכחי. בתחילת שנה הבאה אחליט שוב מה הכיוון.

מקווה שעד אז הסינים ישכילו לייצר או לשדרג את סחורתם, ולהפוך אותה לידידותית יותר למשתמש .

הנה טופס הבדיקה:

IMG_20240303_140807[1].jpg

IMG_20240303_141241[1].jpg

IMG_20240303_140953[1].jpg

IMG_20240303_141008[1].jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הסקירה.

אתה נהנה מהרכב וזה מה שחשוב...

אבל בוא, זאת מכונת כביסה עם 4 גלגלים.

אבל ה"ישן" הזה והמסורתי של פעם זה מה שאנשים בגילך מחפשים (אבא שלי גם כזה) ואם זה מה שעושה לכם את זה - אני בעד.

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yossiaviel כתב:

יש כמויות של רכבים סיניים אצלנו , יבואנים ותתי דגמים, שאני כבר מתבלבל בלזהות אותם לפי שם. אם בכלל .

כבר מזמן קשה לזהות רכבים חשמליים שחולפים ברחוב, עד אתה לא ממש עומד מולם 😉

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.1.2024 בשעה 07:42, mottis כתב:

"זכיתי" לבלות מספר ימים עם ה-ASX כרכב חלופי. 

בעיני הוא אטראז' גבןה.

אני מבין למה אנשים קונים רכב כזה: הוא אמין, מרווח יחסית לרכב מקטגוריית B-SUV ורשימת האבזור בפרוספקט נראית מרשימה.

ה-  ASX הוא אאוטנלנדר קצר! את הבחירה באאוטלנדר אפשר להבין כפתרון "זול" יחסית לרכב 7 מושבים אמין.

כאמור, נהגתי ב- ASX כמה מאות ק"מ ואין חי אף מילה טובה להגיד עליו. הוא רועש, רך מדי ותיבת ההילוכים הרציפה יוצרת רעש בזמן מאמץ.

אחרי שמתרגלים להשתמש במולטימדיה עם שיקוף לטלפון קשה לחזור אחורה למערכת מולטימדיה בהתקנה מקומית שקשה לתפעל תוך כדי נהיגה.

הוותק של הרכב בא לידי ביטוי בכפתורים של הפונקציות השונות שנוספו עם השנים והם מפוזרים ברכב ולא נגישים.

בקרת האקלים חד אזורית לחא חיווי דיגיטלי וקשה להבין תוך כדי נסיעה מה התפקיד של כל כפתור עגול משלושת הכפתורים ועל מה הוא מכוון.

אני מבין למה אנשים בוחרים ברכב  כזה, אך בעיני הוא רכב גרוע ונחות.

מהסיבה הפשוטה - אמינות.

המנוע והגיר הם ותיקים ואמינים ללא טורבו ותיבות כפולות מצמדים וללא חלפים רגישים ויקרים.

בדיוק מאותה סיבה שאנשים קנו טויוטה קורולה בתחילת שנות ה-2000.

ה-ASX הוא דגם שהולך לעבור המון קילומטרים.

וכמו שניתן לראות בטופס הבדיקה, אם שומרים על תחזוקה טובה, אז הבדיקה אחרי 3 שנים ברכב כזה יוצאת חלקה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yuvalganim כתב:

תודה על הסקירה.

אתה נהנה מהרכב וזה מה שחשוב...

אבל בוא, זאת מכונת כביסה עם 4 גלגלים.

אבל ה"ישן" הזה והמסורתי של פעם זה מה שאנשים בגילך מחפשים (אבא שלי גם כזה) ואם זה מה שעושה לכם את זה - אני בעד.

האמת

חשבתי עליה בתור אופציה להחלפת הספייס סטאר, לא הייתי מגדיר אותה מכונת כביסה.

אבל אמינות זה מה שהרבה רוצים. אין מצמדים או מכטרוניק להחלפה, רצועות מתפוררות.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי זה טוב כרכב שני שלא נוסע הרבה,
צריכה ממוצעת של 1/11 נניח כיום היא גבוהה, שאיוניק משומשת תציג צריכה של 1/18 בלי בעיה....

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל למיצובישי יש משהו שאנשים אוהבים, גובה והיא נחשבת לרכב פנאי קטן.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, llaavvii כתב:

לטעמי זה טוב כרכב שני שלא נוסע הרבה,
צריכה ממוצעת של 1/11 נניח כיום היא גבוהה, שאיוניק משומשת תציג צריכה של 1/18 בלי בעיה....

תנרמל את העלויות עם עלות הרכישה הגבוהה של רכב חשמלי ועלויות הביטוח ותראה שלא כל הנוצץ זהב!
שלא תבין לא נכון, איוניק זה יופי של רכב אבל גם הוא לא חף מפגמים.

בנהיגה רגועה אני מוציא 1:12 - 1:13 בממוצע במשאבה על ASX מהדור הישן שמעט פחות חסכונית, סה"כ סביר.
על האמינות כמובן שאין מה לדבר.
לראות רכב בן 3 עם כזה דו"ח בדיקה, זה בהחלט יוצא דופן

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיוניק הא לא ג'יפון ולכן המחיר שלו לא גבוהה משמעותית מרכבים אחרים (מעניין שהנירו האח התאום בדרך כלל מתומחר גבוה יותר),

1/12-3 במשאבה בנהיגה גרועה זה הרבה שוב רק לצורך ההשוואה בנהיגה רגועה באיוניק תצרוך 1/20+ בממוצע,

לגבי הבדיקה אני מניח שזה גם תוצאה של תחזוקה קפדנית ושמירה על הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, llaavvii כתב:

לגבי הבדיקה אני מניח שזה גם תוצאה של תחזוקה קפדנית ושמירה על הרכב.

תראה לי אוטו צרפתי חדש, אפס ק"מ, ששמרו אותו שלוש שנים בקפסולת זמן שעובר בדיקה חלקה :)

המנועים והגירים האלו פשוט אמינים באופן בלתי רגיל! שלי בת חמש וחצי עם ~ 73 אלף ק"מ המנוע יבש בלי טיפת הזעה, הרכב לא מאבד גרם מים או שמן
ותראה את מיעוט התלונות בפורום על האוטלנדר/ASX (גם ספייס סטאר/אטרז) בנושאי אמינות ולכל הפחות על זה צריך לתת למיצובישי קרדיט.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...