Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זהירות, קרטל לפנייך! או: האם חברות הביטוח מתאמות מחירים ומשתפות מידע בנוגע להצעות המחיר שהן נותנות ללקוחות?

itamarg

פוסטים מומלצים

בתאריך 4.1.2024 בשעה 09:54, davemustaine87 כתב:

אבל בלי קשר, אני משלם פחות ממה שהציעו לך(4200 על חובה+ מקיף) על רכב שהמחירון שלו יותר מכפול משלך. 

על ביטוח לרכב שלי שנקנה במחיר של 220K, שילמתי 5000 על מקיף וחובה, וכך זה היה עד יוני שנה שעברה (ביטוח ליברה).

בתאריך 4.1.2024 בשעה 11:50, גור אדם כתב:

ושוב, כפי שאני חוזר על עצמי בשרשורים האחרים הנוגעים לביטוח רכב.

מחיר הביטוח עלה בעיקר עקב עליית מחירי הרכבים והחלפים ולא עקב גניבות. ולכן, עלות צד ג' עלתה - כיוון שחברת הביטוח תשלם יותר כסף בממוצע עבור תאונה וכנ"ל גם המקיף.

לאחרונה פורסמה כתבה על כך שהגנבות עלו בעשרות אחוזים, משהו מפחיד. אני צריך לחדש את הביטוח שלי בעוד שלוש חודשים, ואני מעכשיו תוהה מה מחכה לי. בכתבה רואיין בעלים של רכב כלשהו שהביטוח שלו הוכפל

רוב הרכבים עוברים לרשות הפלסטינית, למשחטות או סתם לנהיגה מהנה כשאין אף אחד שאוכף, ואני לא מבין איפה מדינת ישראל בסיפור הזה. למה במחסומים אין בדיקה מקיפה לכל רכב שעובר. 

לא נעים אבל יש כאן מגזר שכולנו סובלים ממנו ומשלמים ביוקר - וצריך לטפל בו ביד קשה.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה מדינת ישראל?ֶכבר הרבה שנים מדיניות של דילול כוחות האכיפה. ובאין שוטרים הגנבים חוגגים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי נתנו הצעה כפולה במחיר לטסלה בסוף שנה שעברה, כששאלתי למה המחיר הוכפל נאמר לי שמתחילת השנה נגנבו 8 טסלות! ולכן המחיר קפץ.

התחושה שלי, יש מלחמה והמדינה לא מתפקדת. זמן טוב לדפוק את כולנו בכל תחום אפשרי.

טסלה 3 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני דיונים מרוכזים לנושא, מלאחרונה יחסית:

https://carsforum.co.il/topic/727983-בכמה-עלה-לכם-הביטוח-לרכב-השנה/page/5/

https://carsforum.co.il/topic/727472-התייקרות-בלתי-פוסקת-של-ביטוח-הרכב/page/6/

עריכה אחרונה על ידי elera
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זווית קצת אחרת - אמא שלי עשתה סקר שוק וקיבלה הצעה מסויימת. ברגע שהעבירה טופס העדר תביעות (סאגה בפני עצמה) פתאום הקפיצו לה את המחיר ל100 ש"ח פחות מה שהחברה המקורית הציעה ולא היו מוכנים לזוז.

סוג אחר של תיאום מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החו ץביעות? אם כן. צפוי שהמחיר ישתנה

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...