Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפוקוס אקטיב-X שנת 2020

Olegis
שימו לב! השרשור הזה בן 296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם אני הייתי קונה Goodyear בנתונים כאלה של תמחור.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ההחלטה נפלה והפוקוס התחדשה ברביעיית Goodyear EffiGrip Performance. 

רשמים ראשוניים - הצמיג רך מאוד ונעים, הנסיעה הפכה לחלקה ממש. פסי האטה ובורות קטנים בכביש נבלעים בצורה מצויינת. הצמיג נראה (ויזואלית) פחות רחב מהקודם, למרות שזאת אותה מידה - הפרופיל של הצמיג נראה מעוגל יותר וכנראה שזאת הסיבה. לא קריטי נראה לי.

מבחינת רעש - מאוד דומה לצמיג הקודם, לא שמתי לב לשינוי כלשהו. 

אחיזה - עוד לא יצא לי לנהוג הרבה עם הצמיגים החדשים, אבל עושה רושם שהאוטו מחזיק פניות בצורה יציבה יותר. 

באופן כללי אני מרוצה מאוד בינתיים.

תודה לכל העונים!

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדחף קצת לדיון, כי הוא עזר גם לי מאוד (אותו רכב, גם לקראת החלפת צמיגים), לא חשבתי על האפישנט גריפ האמת.

אני כרגע שוקל ללכת על מישלן פיילוט ספורט 5, האם לא שווה להוסיף את ההפרש הכספי עבורם?

אני לא נוהג או מאיץ מהר, אבל כן רוצה אחיזה ומרווח בטחון בכל מצב ויש עליהם ביקורות מעולות.

עד כמה ארגיש לדעתכם שינוי בנוחות / רעש נסיעה לעומת האפשינט גריפ / אקו קונטנט שיש לי כרגע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שזה קצת overkill לאוטו כמו שלנו - זה צמיג שהוא יותר ספורטיבי עם אחיזה מוגברת, אבל זה כנראה בא על חשבון נוחות הנסיעה. 

כמה עולה אחד כזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 296 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...