Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה קורה בשוק המשומשות עם מחירי הרכבים ?

CX25GTI

פוסטים מומלצים

בודק את מחירי הרכבים באפלקציה של לוי יצחק ומוצא שבאופו עיקבי מחירי הרכב המפורסמים ביד 2 גבוהים משמעותית מהמחירון.

יצרתי קשר עם מוכר של יאריס מודל 2013 , בשקלול מחיר עם היד והנסועה המחיר יצא 38.5 , ביקש 46 ...

לשאלתי ענה המוכר הנ"ל לפי מחירון יד 2.

אותו כנ"ל עם קרוסאובר מודל 2015, מחירון לוי יצחק משוקלל 51 , מבקש 56 ולרכב יש טסט עוד 3 חודשים , גם הוא נצמד למחירון יד 2.

אני מחמיץ משהו ?

השוק עבר ליד 2 ?

מבדיקה עם חברת הביטוח, השיפוי על פי לוי יצחק בלבד...

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה הגדולה היא מבחן המציאות - בכמה באמת יימכרו (מן הסתם קשה יהייה לדעת, אך ניתן לעקוב אחרי המודעות ושינויי התמחור אם יגיעו).

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נשמע סתם תירוץ לבקש מחיר גבוה.

השאלה באמת אם המחירים סו"ס יורדים או לא.

מציק לי מאד השאלה הזאת - מה בתכלס מצב השוק. אני מנסה לעקוב ביד 2 אבל העסק ממש מבלבל, זה עושה רושם שהישראלי המצוי שם אוטו בלוח גם אם הוא לא רוצה למכור , יענו 'אם מישהו ייתן x אני אמכור לו' כי המחירים לא יורדים אבל גם המודעות לא, חח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד היו כאלה שהלכו לפי מחירון יד 2 גם כשזה בא לרעתם.

כנראה שהרבה הולכים לפי מה שיתן להם יותר. יש גם הרבה מודעות עם מחיר פרסום דמיוני (כמו הסיוויק שהופיעה פה לפני כמה חודשים). 

הרבה פעמים אנשים מפרסמים מחיר מוגזם כי הם יודעים שיורידו אותם.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוקב אחר רכבים יחסית נדירים, המחירים במודעות ביד שתיים במגמת עליה וגם משך זמן המודעה עולה. לא נראה לי שמישהו מוכר במחיר שהוא קרוב לפרסום ( אבל אין לי דרך לדעת ). מי שמפרסם מחיר סביב המחירון המודעה נעלמת מהר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצערי גם אני מחפש עכשיו רכב,

רוב מוחלט של המקרים מבקשים הרבה מעל מחירון לוי יצחק לא משנה מה מצב הרכב,

וזה גם ברכבים לא "מבוקשים" כמו סיטרואן או רנו.

ואכן יש לא מעט רכבים שמפורסמים זמן רב,

וכאלו שקיבלתי תשובה בכזה סכום (אני מדבר על מחירון לוי יצחק משוקלל לטוב או לרע) אני הולך לטרייד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשך החיפושים מעיד על כך שאנשים חיים בעולם מקביל לשלנו.

הונדה גאז מודל 2011 , רכב יד 1 עם 113K ק"מ, מחירון משוקלל 28.5 דורשת 36 ... , למה כי אני חושבת שהרכב שווה .

סוזוקי איגניס מודל 2017 , רכב יד 2 עם 121K ק"מ , מחירון משוקלל 48.5 , שני בעלי רכבים שונים לא מוכנים לשמוע על פחות מ 54..., הרכבים מעל לחודש בפירסום ביד 2...

ויד עוד הרבה דוגמאות אחרות מטלפונים שביצעתי אתמול, לא יודע להגיד אם מדובר על ניתוק מהמציאות ואו להמתין לפראייר אם יגיע.

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, CX25GTI כתב:

הונדה גאז מודל 2011 , רכב יד 1 עם 113K ק"מ, מחירון משוקלל 28.5 דורשת 36 ... , למה כי אני חושבת שהרכב שווה .

היום שאחרי לוי יצחק: מחירוני הרכב הולכים לפי כמה הרכב שווה בעיניי הבעלים. 

הזיות.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, נקודה טובה כתב:

מציק לי מאד השאלה הזאת - מה בתכלס מצב השוק. אני מנסה לעקוב ביד 2 אבל העסק ממש מבלבל, זה עושה רושם שהישראלי המצוי שם אוטו בלוח גם אם הוא לא רוצה למכור , יענו 'אם מישהו ייתן x אני אמכור לו' כי המחירים לא יורדים אבל גם המודעות לא, חח.

יש לך פלאג אין לדפדפן שבו אתה יכול לראות שינוי מחירים לאורך זמן.

הבוט מעקב של יד2 (לא רישמי) נקרא Handz

https://www.handz.co.il/

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, topop כתב:

מחירוני הרכב הולכים לפי כמה הרכב שווה בעיניי הבעלים. 

הזיות.

אני לא חושב שזה כזה הזוי. 

הרי ההמצאה הזאת של המחירון, היא בעיקרה נועדה להטיב עם חברות הביטוח שישלמו כמה שפחות.

אם למישהו יש רכב שהמחירון שלו זה X, והוא חושב שהרכב שווה X+20%, ומתקשרים אליו ורוצים לקנות ממנו, אז למה הוא אמור להוריד את המחיר? כי היה איש בשם לוי יצחק שקבע אחרת? 

בהרבה פעמים זה פשוט דופק את המוכר(מחירון נמוך? סימן שהרכב חרא) ואת הקונה(רכב מצויין, ואני מחפש כבר חצי שנה רכב, אבל אני לא אקנה כי המוכר לא מסכים עם הקביעה הדמיונית של ערך הרכב שלו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה אתם מתרגשים? מישהו שזורק חכה ביד 2? לא כל חכה מעלה דג.

כל אחד רשאי לבקש כל מחיר תמורת מרכולתו.

כל אחד רשאי להציע את הסכום הנראה לו מתאים לפי שיקול דעתו.

יגיעו לעמק השווה? תהיה עיסקה. לא יגיעו לעמק השווה? ימשיכו להצעה הבאה ויתאימו את הסכומים.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

יש לך פלאג אין לדפדפן שבו אתה יכול לראות שינוי מחירים לאורך זמן.

הבוט מעקב של יד2 (לא רישמי) נקרא Handz

https://www.handz.co.il/

עושה בו שימוש ...

השיא ... טויוטה סלקט , יאריס מודל 2015 עם 130K , מחירון 45800 , מבקשת על הרכב 59000 שקל !!!

לפני 45 דקות, davemustaine87 כתב:

אני לא חושב שזה כזה הזוי. 

הרי ההמצאה הזאת של המחירון, היא בעיקרה נועדה להטיב עם חברות הביטוח שישלמו כמה שפחות.

אם למישהו יש רכב שהמחירון שלו זה X, והוא חושב שהרכב שווה X+20%, ומתקשרים אליו ורוצים לקנות ממנו, אז למה הוא אמור להוריד את המחיר? כי היה איש בשם לוי יצחק שקבע אחרת? 

בהרבה פעמים זה פשוט דופק את המוכר(מחירון נמוך? סימן שהרכב חרא) ואת הקונה(רכב מצויין, ואני מחפש כבר חצי שנה רכב, אבל אני לא אקנה כי המוכר לא מסכים עם הקביעה הדמיונית של ערך הרכב שלו)

במקרה של חלילה תאונה ואו כל אובדן ערך אחר לרכב, המחירון שקובע את הפיצוי הוא לוי יצחק.

אתה יכול לקנות 20% מעל מחירון , חלילה נזק השיפוי יהיה על פי מחירון לוי יצחק בלבד.

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון שקובע הוא לוי יצחק.

יד 2 הוא לא רלוונטי. זה יכול לשמש קונים ומוכרים כמדד אבל לא כמשהו שעליו ניתן לקבוע.

יש מכוניות שהולכות במחירון, יש שמעל ויש שמתחת.

יאריס מההיכרות שלי עם השוק הולכות מעל.

בפועל כרגע השוק חלש מאוד.

גם רכבים וגם דיור.

אבל יש עסקאות כמובן זה לא שהכל עומד.

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...