Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך להוריד שמן טיגון שנשפך בכמויות לא מבוטלות על המושב האחורי.

יש לי בבית APC של מגווירס וחשבתי להשתמש בו בדילול 1:10.

מניסיונכם, האם אפשר דילול יותר נמוך או שתהיה פגיעה בריפוד?

בהרבה פוסטים בנושא ניקוי מושבים הזכירו "שואב אבק רטוב" אין לי כזה ואני לא מתכוון לקנות אחד בשביל משהו חד פעמי, האם פשוט אפשר לקרצף את המושבים ביחד עם הAPC, לנגב ולתת למושבים להתייבש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 397
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היי,

מושב אחורי ברוב כלי הרכב ניתן לפירוק ע"י משיכה.

הייתי מציע לפרק אותו ואפילו לשטוף אותו, בגלל שהוא מתפרק אתה יכול "לחסוך" את השימוש בשואב אבק רטוב ולהשאיר אותו

להתייבש בחוץ במקום מוצל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי, קניתי את החומר "קרבונה" לניקוי ריפודים של יעקבי, קרצפתי עד שהיה קצף ולאחר מכן ניגבתי עם מגבת יבשה עד שנעלם הקצף. הבעיה שעכשיו נשאר כתם בצורה של איזור הקירצוף כאילו לא כל החומר הלבן נעלם לגמרי והתייבש ככה על הבד. יש לכם רעיונות איך להעלים את זה ומה לעשות להבא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוצאה מלכלוך מעורבב עם מים שיושב על הריפודים שנים.

החומר רק המיס אותו, לא הסיר אותו לחלוטין. אתה צריך לבצע שוב את אותה פעולה אבל

בשילוב שואב אבק רטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כתוצאה מלכלוך מעורבב עם מים שיושב על הריפודים שנים.

החומר רק המיס אותו, לא הסיר אותו לחלוטין. אתה צריך לבצע שוב את אותה פעולה אבל

בשילוב שואב אבק רטוב.

תודה, יש אלטרנטיבה לשואב רטוב במקרה ואין לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה שלבים.

1. נקה את האזור עם חומרים לניקוי ריפודים או חומרים ביתיים לניקוי כללי.

2. שאב את הנוזלים העודפים עם שואב רטוב. במידה ואין אפשרות? תהיה חייב להשתמש בהרבה

מים ולעבור שוב ושוב עם דלי מהול בנוזל לניקוי, ובסוף תשתמש במטליות יבשות לספיגת המים העודפים

עד כמה שאפשר.

3. תאוורר/תייבש את הרכב על ידי פתיחת חלונות או פתיחת דלתות (במידה ויש אפשרות) גם כדי להעלים את ריח וגם כדי שלא יהיה עובש.

בהצלחה.

* כתבתי לפני כמה שבועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בדיוק,טובל בדלי משאיר את המטלית רטובה, עובר מעל הריפודים - וחוזר על הפעולה הזו כמה וכמה פעמים.

בסוף מייבש עם מטלית נוספת בדלי עם מים נקיים אבל מקפיד לסחוט כל פעם את המטלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשמח לשמוע על חומר שבאמת עובד לניקוי הספות בבית אם אפשר גם לקנות התקן כלשהו שמתחבר למברגה גם יעזור.

החומר הוא בד רגיל (אני חושב...)

* יש לי בבית עדיין את החומר הירוק של מגווירס לניקוי כללי( APC) אני חושב.

תושה לעוזרים.

20181202_220530.jpg

Scan Speak

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

APC בדילול 1/6-8 יכול להיות מעולה לניקוי הריפודים בשילוב מברשת. אם אתה רוצה למקסם את התוצאה

צריך שואב אבק רטוב. אני משתמש גם בחומרים לרכב לניקוי כללי.

קראתי כמה פעמים על מוצר שנקרא גרישמנס. שווה לבדוק אותו.

[video=youtube_share;p8cG8K1nfMI]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, הגרישמנז הזה נראה כמו טריק שייוקי ותו לא. יש הרי אלפי מוצרים לניקוי ריפודים, למה לבחור במוצר שעולה 100 שח?

דרך אגב - לטיפוח קבוע של ריפוד לרכב, לא עור כמובן, מה אתה ממליץ? מלבד שאיבה חודשית של אבק פירורים וחול, ממליץ על ניקוי כלשהו או מריחת חומר כלשהו כמו שעושים למושבי עור? עוד לא יצא לי לנקות ריפודים לרכב פעם אחת, הם שמורים היטב, אבל חשבתי אולי שאפשר לחדש אותם או משהו כמו שעושים לפלסטיקה פנימית ולמוצרי עור באופן שוטף. ריפודים זה החלק הכי "מוזנח" ברכב מבחינה זו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוגב, הגרישמנז הזה נראה כמו טריק שייוקי ותו לא. יש הרי אלפי מוצרים לניקוי ריפודים, למה לבחור במוצר שעולה 100 שח?

דרך אגב - לטיפוח קבוע של ריפוד לרכב, לא עור כמובן, מה אתה ממליץ?

תנסו Scholl SPAM -אחד התכשירים הטובים ביותר שניסיתי בשנים האחרונות.

מתמודד עם כתמים קשים ללא בעיה.

[ATTACH=CONFIG]504922[/ATTACH]

הבחור ביקש חומרים לניקוי כורסאות לבית, לכן העליתי את גרישמנס. אישית אין לי צורך בחומרים כאלו

כי אצלי לעולם לא הגעתי למצב שהכורסאות בסלון מטונפות ברמה כזו,גם שהיו לי זאטוטים בבית.

כנ"ל ברכב. מעולם לא אכלו אצלי ברכב ילדים, בטח ובטח לא אוכל "נוזלי". (עוצר בדרך במקום בטוח, ואוכלים)

אני אוהב את המוצר למעלה אחרי שהשתמשתי בכמעט כל מוצר בשוק (סונקס,מגווירס, GC ועוד חברות)

מצאתי שהוא הכי יעיל מבחינת הסרת כתמים. בנוסף יש לו ריח נעים. לכתמים ממש חזקים, משתמש חד פעמית בחומר חזק יותר. (נמנע, כי הריח חריף עושה לי מיגרנות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי השבוע רכב מחברה מסודרת כלשהית, עכשיו הם אמרו שהם ינקו וישטפו ת'אוטו כמו חדש

באמת כמו שהם אמרו האוטו היה נראה חדש מהניילון,

הבעיה שכשבאתי הביתה המושבים מאחור היו ממש ממש רטובים, ברמה שאני לוחץ על המושבים יש כמות של מים,

התקשרתי אליהם אמרו שזה בסדר וזה יתייבש, אבל המזג האוויר לא נראה לי תורם לעניין, מה אני אמור לעשות כרגע? איך אני מעיף את זה? זה מתחיל להסריח...

פתרונות חברים??

עריכה אחרונה על ידי Niv Elmakayes
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, תמצא מקום בטוח מפני הגשם, עם נקודת חשמל ותנסה לייבש עם פן את המושבים ( אחרי שתספוג כמה שניתן עם מגבות ). ואם זה אפשרי, תשאיר חלונות פתוחים לזמן ממושך.

אין לי מושג על מה הם חשבו כאשר הרטיבו כה את המושבים.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1679 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...