Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נכשל בטסט בגלל מספר מנוע לא תואם

bama95
שימו לב! השרשור הזה בן 646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ביתי רצתה לפני מספר חודשים לקנות רכב משומש(סוזוקי סוויפט)ב"מגרש מומלץ" בפתח תקווה

באתי איתה ועם חבר שלה בדקתי את הרכב בדיקות בסיסיות(נזילות רעש מנוע פליטת עשן שמן נוזל קירור)

בעל  המגרש מאד נחמד וחייכן הבטיח שהרכב נקי מתאונות 

כמו כן התחייב להחזיר תשלום בדיקה במידה ויש פגיעת שילדה

על מודל 2007 יד 3 רצה איזה 18-19K

בנסיעת מבחן הכל נראה בסדר ועובד(חלונות חשמל מזגן ובכללי הרגיש  בסדר)

התעקשתי שתקח לבדיקה במכון

בבדיקה התגלתה פגיעת שילדה בקורת רוחב קידמית מן הסתם הרכב עבר תאונה לא קלה ושוקם

לאחר שהצגנו בפני הסוחר את הממצאים הוא טען ש"הכל בסדר ותקנו את זה"

סירב להחזיר את כספי הבדיקה למרות ההתחיבות הקודמת

כמובן שהרכב לא נרכש למרות נסיונות השכנוע של הסוחר

מסקנה: לא להאמין למילה של סוחרים גם אם הם נחמדים חייכנים או לובשים חוצה לבנה

ותמיד לבצע בדיקה לפני קניה במכון בלתי תלוי

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 5 דקות, nit_zan כתב:

לאחר שהצגנו בפני הסוחר את הממצאים הוא טען ש"הכל בסדר ותקנו את זה"

סירב להחזיר את כספי הבדיקה למרות ההתחיבות הקודמת

לאחר כזה דבר הייתי פשוט משתף את הדוח (בלי הפרטים שלכם) באתר משומשת

• רעיון טוב! 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.9.2022 בשעה 21:35, DareDevil כתב:

זה יכול להיות הגיוני שסתם טרטרו אותי במכון טסטים?

במידה ודגם המנוע שהורכב אינו תואם לרשום ברשיון הרכב ו/או אינו נמצא במאגרי המידע המורשים ע״י משרד התחבורה, את הרישום יש לבצע במשרד הרישוי, אלא אם יש ברשותך אישור פרטני מהיבואן על תאימות הדגם.

• אהבתי 2

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.9.2022 בשעה 15:57, PinkDolphin כתב:

משמח לשמוע! אז אומר שסה״כ היית כשבוע ללא יכולת להשתמש במכונית. לא נעים, אבל היה יכול להיות יותר גרוע, במיוחד לקראת תקופת החגים.
מתוך סקרנות, האם שלחת מכתב דרך עו״ד או שהביקורות השליליות הספיקו? (ואגב, כאמור, לא הייתי מוחק אותן, רק מעדכן שהעניין הסתדר אבל רק אחרי איומים, לא עקב יוזמה של טריידמוביל  או רצון טוב שלהם).

בעיקרון הייתי כמעט ארבעה שבועות בלי אישור נסיעה ברכב 😕

לאחר שכתבתי ביקורת שלילית בעמוד הפייסבוק שלהם מישהי הגיבה לי שאני צריכה לתבוע אותם על כזה דבר, והגבתי שאני מתחילה לעבוד על תביעה (מה שהיה שקר). בוקר למחרת הם שלחו לי הודעה בבקשה למחיקת הפוסט ואמרו שהם מתחילים לטפל בזה וביקשו פרטים על הרכב והכל.

מחקתי את הפוסט בפייסבוק באותו יום לבקשתם, אבל בעמוד הגוגל שלהם מחקתי רק לאחר שהמקרה טופל סופית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מבקש לבטל את העיסקה .

החליפו לרכב מנוע , איך את יודעת עכשיו מה מצב המנוע ? האם הוא מפירוק או חדש ? כמה קילומטר המנוע הזה עשה (לא מה שרשום בספידומטר) ? איזה טיפולים הוא עבר ? 

עריכה אחרונה על ידי bxgti
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.9.2022 בשעה 20:24, bama95 כתב:

לבסוף הם פנו אליי ואמרו שהם מטפלים בזה (וביקשו ממני למחוק את הפוסטים השליליים)

גועל נפש! פשוט חברה מגעילה ומאחל להם פשיטת רגל כמה שיותר מהר, לא משנה איזה חברה ולא משנה איזה מוצר, השירות לקוחות של החברה מעיד על כל החברה עצמה.

יצא לי ללכת למגרש בחולון בהמלצת חבר, לא קראתי עליהם כלום לפני, נכנסתי וחמש דק' עם הנציג מכירות הבנתי את הסיפור שלהם, אמרתי לו תודה רבה וברחתי משם.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, bxgti כתב:

אני הייתי מבקש לבטל את העיסקה .

החליפו לרכב מנוע , איך את יודעת עכשיו מה מצב המנוע ? האם הוא מפירוק או חדש ? כמה קילומטר המנוע הזה עשה (לא מה שרשום בספידומטר) ? איזה טיפולים הוא עבר ? 

לא נראה לי שיש עילה לביטול עיסקה. ככל שההחלפה בוצעה כדין ומסרו לך את השטר מכר ויש לך רישיון רכב לטסט.

מה שלא יהיה מצבו של המנוע, סבירות ++ שהוא טוב יותר מזה שהחליפו, לא? 

כן יש לך עילה לתביעת פיצויים בתביעות קטנות על זה שנמנע ממך שימוש ברכב משך חודש.  

• רעיון טוב! 1

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Jack457 כתב:

מה שלא יהיה מצבו של המנוע, סבירות ++ שהוא טוב יותר מזה שהחליפו, לא? 

יותר טוב ממה שהחליפו? קרוב לודאי.

אבל לא זאת השאלה, השאלה היא האם הוא יותר\פחות טוב מהמנוע שהיא חשבה שהיא קונה.

אם היא קנתה רכב עם 90 אלף ק"מ וברכב מותקן מנוע שעבר 140 אלף ק"מ? קיבלה מנוע ש"זקן" ב50 אלף ק"מ יותר ממה שהיא חשבה. אם הייתה יודעת הייתה כנראה משלמת פחות\לא קונה

עריכה: ואיפה היסטוריית טיפולים? איך נדע מה המנוע הזה עבר? שיש מנוע "מקורי" ברכב והיסטוריית טיפולים אפשר לראות טוב מה המנוע עבר, גם לפי התחזוקה שהוא עצמו עבר וגם לפי התחזוקה שהרכב עבר.

עריכה אחרונה על ידי Sparrow420
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, yoni162 כתב:

הסתרת פרט מהותי היא לא עילה לביטול עסקה? זה לא מופיע בחוזה? האם הרכב היה נרכש באותו סכום אם היה ידוע מראש שהוחלף מנוע?

לפי הסימנים, הם בכלל לא ידעו שמנוע הוחלף כי לא טרחו לבדוק את נכונות הפרטים ברשיון (מה שלוקח 5 דקות -- מספר VIN ומנוע, ק״מ, גודל צמיגים וכו׳), כך שהם לא הסתירו מידע שהיה ידוע להם, אבל זה לא משנה. בתור סוחר רכב, יש עליהם חובה מפורשת בחוק בנפרד לחלוטין מחוקי חוזים לדעת מה הם מוכרים ולהציג מידע נכון.

בתאריך 26.9.2022 בשעה 21:40, bama95 כתב:

בעיקרון הייתי כמעט ארבעה שבועות בלי אישור נסיעה ברכב 😕

לאחר שכתבתי ביקורת שלילית בעמוד הפייסבוק שלהם מישהי הגיבה לי שאני צריכה לתבוע אותם על כזה דבר, והגבתי שאני מתחילה לעבוד על תביעה (מה שהיה שקר). בוקר למחרת הם שלחו לי הודעה בבקשה למחיקת הפוסט ואמרו שהם מתחילים לטפל בזה וביקשו פרטים על הרכב והכל.

מחקתי את הפוסט בפייסבוק באותו יום לבקשתם, אבל בעמוד הגוגל שלהם מחקתי רק לאחר שהמקרה טופל סופית.

זו כבר טירדה משמעותית (תלוי בנסיבות הפרטיות). כאמור, לא הייתי מוחק את הביקורת, אבל כל אחד וגישתו. אם תחליטי עתידית כן לכתוב, המקום המועדף זה לא דף הפייסבוק/גוגל שלהם שם הם שולטים ויכולים למחוק בעצמם, אלא באתרים עצמאיים של חוות דעת על בתי עסק. כל עוד את נצמדת לעובדות, אין סיכון בביקורות כאלה, ובית עסק לא יבזבז את הכסף והזמן בתביעה נגדך.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 646 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...