Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב מליסינג, רשת מומלצת או אחת שיש עליה פחות או יותר קונצנזוס?

stass

פוסטים מומלצים

כל כך הרבה חברות בחוץ אוויס, לובינסקי, שלמה סיקסט, אלדן, וכ"ו וכ"ו.

והכל נראה פשוט אותו הדבר.

מהנסיון של המכבודים כאן, יש רשת שהיא יותר אמינה מבחינת השירות, טיפול ברכב, אמינות במידע המוצע, אחריות וכ"ו?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לבדוק רכבים ספציפיים בכמה חברות גדולות, עד שתמצא רכב ראוי.

לא רשמת איזה רכב אתם מתכוונים לרכוש . פיג'ו / סיטרואן הייתי מתחיל לבדוק בלובינסקי טרייד. כל היתר מבחינתי אין הבדל, רק נתונים ומצב הרכב משנה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, vladclar כתב:

צריך לבדוק רכבים ספציפיים בכמה חברות גדולות, עד שתמצא רכב ראוי.

לא רשמת איזה רכב אתם מתכוונים לרכוש . פיג'ו / סיטרואן הייתי מתחיל לבדוק בלובינסקי טרייד. כל היתר מבחינתי אין הבדל, רק נתונים ומצב הרכב משנה.

אז אני בהחלט פוזל לכיוון C5 / 3008. למה דווקא לובינסקי טרייד?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי הרכבים האלה כן טופלו ע"י היבואן במוסכים מורשים של לובינסקי,   כאשר היו בחברת ליסינג "פריים ליס" השייכת גם היא לקבוצת לובינסקי. רכבים אלה זוכים לטיפול נכון ובזמן.

תקבל היסטוריה מלאה  מהיבואן.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 שעות, stass כתב:

למה דווקא לובינסקי טרייד?

לא אומר שדווקא מהם, אבל אני רכשתי רכב (c4 פיקאסו) דרכם שהגיע למכירהמבליסינג בפריים ליס.

- הרכב טופל במוסך מורשה יבואן.

- תיקונים נדרשים שנמצאו בבדיקה שלי לפני רכישה טופלו במוסך מורשה יבואן (לא זה של הטפול השוטף ברכב, אבל כן זה שכבר הייתי לקוח שלו ברכב אחר).

- קבלתי תיעוד טיפולים מודפס מלא,  החל מההתקנות אצל גיל קאר, כולל טיפולים חריגים והסיבה לטיפול עוד לפני שלקחתי לבדיקה.

לא מוכן לאמר שזה ככה בכל רכב של פרייים ליס שעובר דרכם, או שכל סניף נוהג ככה (או אולי זה אפילו היה ברמה של הועבד בסניף) אבל זה בהחלט מהווה סיבה לקנות אצלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים כשחיפשתי רכב ממגרש הרכבים השמורים ביותר במחיר הסביר ביותר שנתקלתי היו באופרייט (כמעט רכשתי אחד מהם).

במרבית המגרשים האחרים לפי מה שנתקלתי אפילו לא מורידים את המינימום הפחתה שאמורה להיות לרכבי ליסינג (ומוסיפים לך תוספת השבחת שקר כלשהו).

בכל הרכישות שלי לבסוף הגעתי למסקנה שעדיף לקנות רכב מפרטי- גם אם הוא מגיע עם יד אחת יותר גבוהה או טיפה יותר קילומטראז׳ .

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי adir10
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקרסו שנקראים עכשיו פריסבי  מכוניות שמתחת ל 130,000  ק"מ מקבלות שנתיים אחריות או 30000  ק"מ  כאשר יש,דגמים שמקבלים יותר. האחריות על 10  מכלולים עיקריים ברכב,וזה לא רע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.3.2024 בשעה 23:16, רוכב אופנים כתב:

בקרסו שנקראים עכשיו פריסבי  מכוניות שמתחת ל 130,000  ק"מ מקבלות שנתיים אחריות או 30000  ק"מ  כאשר יש,דגמים שמקבלים יותר. האחריות על 10  מכלולים עיקריים ברכב,וזה לא רע 

קטע, ותהיתי לעצמי מה זה פריסבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ariel000 כתב:

מאמר מעניין מאתר TheCar

הסיפור נוגע בכך שחברת קרסו מכרה רכב יד 2 ללקוח, בידיעה שהרכב עבר תאונה ולא רק, אלא גם עבר ירידת ערך.

הבעיה בנושא וזה לא דבר חדש במדינתנו, הוא אי היחס, הזלזול ואי האיכפתיות של המוכר כלפי הלקוח ובעיקר להאשים את הלקוח.

זה מקרה עצוב לטעמי בייחוד שגם אני נכוותי מחב' קרסו והואשמתי שבגלל שעשיתי פוליש ווקס, הגג מתקלף.

5 שנים של משפט ללקוחה ובסוף, קרסו יצאה מורווחת והלקוחה... "נדפקה".

אם כבר תהית מה/מי זה פריסבי...

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דוב המערות כתב:

מצטרף להמלצות על לובינסקי, קיבלתי שרות מעולה גם שנה אחרי הקניה.

טוב לשמוע. סניף ספציפי?

לפני שעה, TZR84 כתב:

יש לי גם ניסיון טוב עם אופרייט. שקיפות מלאה מחיר הוגן והייתה היסטורית טיפולים מלאה אצל היבואן. כולל שנתיים אחריות על 24 מכלולים.

נשמע טוב. סניף ספציפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...