Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם מחירי ביטוח רכב עלו בצורה משמעותית השנה?

mo2013
שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

טויוטה בנזין 2013 (נהג יחיד)

אני מבוטח באותו מקום כבר שנים רבות. כעת לקראת חידוש הביטוח קיבלתי הצעת מחיר שיקרה יותר משנה שעברה ב-300 ש"ח.

מקיף + חובה + חבילת שירותי דרך - 3700 לעומת 3400  בשנה שעברה.

שאלתי מדוע, נאמר לי שהיו התייקרויות השנה.

התקשרתי לסוכנות ביטוח אחרת לשאול האם היו התייקרויות השנה, נאמר לי שכן, ושזה קשור גם לכך שבקורונה היתה ירידת מחירים.

האם בקורונה ירדו המחירים לכולם באופן גורף? (בלי קשר לתעריפים לפי קילמוטראז וכדומה)? בכמה ירד?

אצלי לא היתה ירידה בשנתיים האחרונות, אז אם זה קשור לקורונה לא מובן למה יש אצלי עליה אם לא היתה ירידה בשנים האחרונות.

ובכל מקרה האם אחוזי ההתייקרות נראים סבירים?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא מכיר ירידות בקורונה אבל לשאלתך אכן מחירי הביטוח עלו בשנה האחרונה. אצלי בחובה + צד ג', החובה עלה משמעותית והצלחתי לצמצם את העליה ע"י השוואת מחירים וקצת משא ומתן בצד ג'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, tza כתב:

לא מכיר ירידות בקורונה אבל לשאלתך אכן מחירי הביטוח עלו בשנה האחרונה. אצלי בחובה + צד ג', החובה עלה משמעותית והצלחתי לצמצם את העליה ע"י השוואת מחירים וקצת משא ומתן בצד ג'.

בכמה זה עלה אצלך יחסית לשנה שעברה?

ואצלך לצמצם אצל אתו סוכן אצלו אתה מבוטח או שעברת למקום אחר?

לפני 7 שעות, yosilogen כתב:

אצלי ירד לעומת שנה שעברה

מעניין

גם ברשת מופיע שהשנה יש עליה בביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כל דבר בתחום הביטוח צריך לעשות סקר שוק שכן אצל כל חברה יש מחיר אחר לאותו הדגם, אבל באופן עקרוני כן, חברות הביטוח העלו את מחירי הביטוח המקיף מתוך הטענה של ריבוי גניבות וזה לא משנה בכלל אם הרכב שלך גניב או לא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מועדון בדיוק?

300 שקלים שלך, תעשה מה שבא לך איתם, אבל לקבל את אותו שירות(בתיאוריה) במידה ויקרה משהו ב-300 שקל פחות זה מציאה טובה.

בלי קשר, חידשתי החודש את הביטוח והסוכן שלי אמר לי שהמחר יעלה בסביבות 300-350 שקל, אז החלטתי לבדוק מה קורה בשוק, בסוף הוזלתי ב-500 שקל לעומת המחיר הישן

אותו כיסוי בפחות כסף

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ALÞћÃ כתב:

על 300 שקלים לא הייתי שורף את המועדון, אבל זה אני.

מאיזה מחיר אתה שורף את המועדון? 🙂

לפני שעה, ch2856 כתב:

כמו כל דבר בתחום הביטוח צריך לעשות סקר שוק שכן אצל כל חברה יש מחיר אחר לאותו הדגם, אבל באופן עקרוני כן, חברות הביטוח העלו את מחירי הביטוח המקיף מתוך הטענה של ריבוי גניבות וזה לא משנה בכלל אם הרכב שלך גניב או לא. 

צריך גם לדעת איך לעשות סקר שוק בכדי שישקף אובייקטיבית את המצב.

יש כל מיני חבילות ותוספות, לא כולם יודעים על מה הם משלמים בדיוק אז לפעמים נדמה לך שההוא יותר זול אבל אתה יכול לגלות שהזול היה יקר.

אבל בגדול אתה צודק. פשוט רציתי לדעת האם אצל כולם התייקר הביטוח השנה, והאם זה קשור לירידה שהיתה לפני כן (אצלי ספציפית לא היתה ירידה) בגלל הקורונה.

תודה

לפני שעה, aviaviavi כתב:

איזה מועדון בדיוק?

300 שקלים שלך, תעשה מה שבא לך איתם, אבל לקבל את אותו שירות(בתיאוריה) במידה ויקרה משהו ב-300 שקל פחות זה מציאה טובה.

בלי קשר, חידשתי החודש את הביטוח והסוכן שלי אמר לי שהמחר יעלה בסביבות 300-350 שקל, אז החלטתי לבדוק מה קורה בשוק, בסוף הוזלתי ב-500 שקל לעומת המחיר הישן

אותו כיסוי בפחות כסף

יפה לך שלא רק שלא עלה אצלך אלא אף הצלחת להוריד, ועוד באותו כיסוי (יכול להיות הבדלים לא קטנים במחירים לפי הכיסויים)

תוכל לשתף איך עשית את זה?

פנית לסוכנים אחרים או דרך אותו סוכן?

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזבתי את הסוכן.. פניתי לכמה חברות באופן ישיר באתר ואז חזרו אליי לטלפון. פניקס נתנו את המחיר הזול ביותר, אפילו עם ביטול השתתפות עצמית וסגרתי איתם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, mo2013 כתב:

בכמה זה עלה אצלך יחסית לשנה שעברה?

ואצלך לצמצם אצל אתו סוכן אצלו אתה מבוטח או שעברת למקום אחר?

העליה התקזזה אצלי עם זה שאני צובר כל שנה וותק ביטוחי (אין לי עדיין 3 שנים וותק על שמי )  אז זה עלה בכמה עשרות בלבד.

בסוף ההשוואות והמיקוח הסוכן שלי שיפר את ההצעה לאיזה 30 שקל יותר מההצעה הכי זולה שהשגתי אז נשארתי אצלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקורונה היו ירידות גדולות מאוד בזמן הסגרים (הרכבים לא זזו). משא ומתן אכן משפר הרבה. על קונה 2022 שלמנו 300 ש"ח יותר מההצעה שקיבלת אז משהו כאן לא נראה תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי גם התייקר בכמה מאות שקלים. 

ביררתי אצל מספר חברות ושני סוכנים, עדיין החברה שהתייקרה הייתה הכי זולה אצלי, אז נשארתי איתם. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 588 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...