Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גולף R Mk8 ראשונה בארץ בחסות הייבוא המקביל

itsik170
שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעבר לזה שכיף לראות כאלו בארץ אני לא יכול להמנע מהעניין שהעיצוב של הדורות החדשים פשוט משעמם.

האחורה של הרכב נראה נחמד וקצת אגרסיבי, אבל הפרונט נראה פשוט עייף ועצוב (עד הלחיצה על הגז והרכב עף זה ברור לי).

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, liav12 כתב:

מעבר לזה שכיף לראות כאלו בארץ אני לא יכול להמנע מהעניין שהעיצוב של הדורות החדשים פשוט משעמם.

האחורה של הרכב נראה נחמד וקצת אגרסיבי, אבל הפרונט נראה פשוט עייף ועצוב (עד הלחיצה על הגז והרכב עף זה ברור לי).

אבל זה גם קצת הקטע של הוט האצ' לא? היא צריכה להיות סליפרית. ואז 4 וקצת שניות מאפס למאה. אני מעדיף את זה על פני הטייפ ערס שרק זועקת תסתכלו עליי.

לחובבי ה-POV (ב-14:30 הקטע המעניין, כולל הדגמה של דריפט מוד איפה שהוא באמצע).

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטייפ-אר החדשה יפה ובוגרת ו(אמורה להיות)חזקה מהגולף הזו ואולי, רק אולי, גם תגיע לארץ וכנראה שאם תגיע, תעלה פחות.
לא דובר בהודעות על 330K אלא על 385K ... הבדל גדול מאוד, גם בסכומים הללו.

מה שכן, ההונדה ידנית בלבד, לחובבי הז'אנר.

מבחינתי מיותר לגמרי עם התיבות האוטומטיות שיש כיום אבל זו העדפה אישית נטו.

עריכה אחרונה על ידי Super_T
  • אהבתי 1

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק להבהיר כשאני מתכוון שאני מעדיף את הגולף זה נטו מבחינת מראה. אני אוהב יותר סליפריות. אני גם אוהב יותר ידני ואכן מסכים שזה מיותר על הנייר, זה יותר עניין של תחושה, כי רוב התיבות יעילות יותר מרוב הנהגים (ובטח שממני). 

בכל מקרה נראה שהולך להיות שמח בגזרת ההוט-האצ'יות הקיצוניות. כרגיל אצלנו יהיה גם חם בגזרת התמחור, אבל זה לא מפתיע אף אחד. 

יש גם את הקורולה GR שנראית מזמינה מאוד.

אי אפשר שלא להתפעל מכמה שיצרנים יודעים לייצר מכוניות הוט-האצ' שמצליחות להביא ביצועים מרשימים. 

• אהבתי 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Super_T כתב:

הטייפ-אר החדשה יפה ובוגרת ו(אמורה להיות)חזקה מהגולף הזו ואולי, רק אולי, גם תגיע לארץ וכנראה שאם תגיע, תעלה פחות.
לא דובר בהודעות על 330K אלא על 385K ... הבדל גדול מאוד, גם בסכומים הללו.

מה שכן, ההונדה ידנית בלבד, לחובבי הז'אנר.

מבחינתי מיותר לגמרי עם התיבות האוטומטיות שיש כיום אבל זו העדפה אישית נטו.

לדעתי היא כן יכולה להגיע ל330K באבזור עני.. בלי DRIFT MODE aka R performance. אגזוזי אקרפוביץ גג וכו' וכו' וכו'.

אישית אני לא רואה עניין וטעם בלקנות את הרכב הזה בלי אבזור הולם 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה נכנס לפה ובאיזה אבזור, 

ביקשתי שירשמו פירוט (למי שיש גישה לזה)
ועדיין, מי יודע אם בכלל מאפשרים אבזור "עני יותר" 😏

הדבר היחיד שצריך להתייחס אליו באבזור שם שיש מצב שידרוש תוספת זה שלא בטעות יגיע משהו בלי DCC או המצאה כזו ושתהיה מערכת סטריאו הולמת ברכב,
מבחינת אגזוזים - כן, קיט של AKRA זה סבבה וכייף, והרכב נשמע משוגע,

מצד שני,

גם ברכב שלי קיימת חבילה כזו (לא בארץ) ואני חייב לומר לך שאני מבסוט מאוד ממערכת הפליטה ה"סטוקית" שלי, מגיעה עם פרפרפים באגזוז ונשמעת נהדר.

להרכיב אחרי זה משהו של רמוס או אקראפוביץ' או כל דבר אחר שבא לך - תמיד אפשר.

עריכה: 
לפי התמונות, גם זו שהגיעה - ללא קיט AKRA כך שהמחיר כנראה יישאר גבוה.

עריכה אחרונה על ידי Super_T

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ניקו פ. כתב:

אני גם אוהב יותר ידני ואכן מסכים שזה מיותר על הנייר, זה יותר עניין של תחושה, כי רוב התיבות יעילות יותר מרוב הנהגים

זו בדיוק הנקודה: החיים זה לא 0-100, וגם בחו״ל כמות הפעמים שחשוב בהן לגרד 0.01 שניה ברינג שואפת לאפס - העניין הוא תחושה, חיבור, ופאן.

וכן, ידני זה כיף הרבה יותר מאוטומטי, לפחות לזקנים כמוני שגדלו על ידני.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lior96 כתב:

לדעתי היא כן יכולה להגיע ל330K באבזור עני.. בלי DRIFT MODE aka R performance. אגזוזי אקרפוביץ גג וכו' וכו' וכו'.

אישית אני לא רואה עניין וטעם בלקנות את הרכב הזה בלי אבזור הולם 

לפני כמה חודשים זה המחיר +- שדובר עליה ברמת האבזור הזאת.

לפני 4 שעות, Super_T כתב:

אני לא יודע מה נכנס לפה ובאיזה אבזור, 

ביקשתי שירשמו פירוט (למי שיש גישה לזה)
ועדיין, מי יודע אם בכלל מאפשרים אבזור "עני יותר" 😏

אין לי גישה לכל המפרט, היא מגיעה בלי גג נפתח, בלי מושבים חשמליים, בלי קיט אגזוז ועוד.

מבחינה מכנית (אולי למעט קוטר ג'אנט) לא אמור להיות הבדל. אני לא חושב שיש משהו בשקל לכ"ס/מהירות שנמצא במחיר הזה בקטגוריה הזאת.

לפני 6 שעות, lior96 כתב:

יש 6 חתיכות שמגיעות בקרוב לארץ ביבוא מקביל במחיר של 385 עם אבזור הרבה יותר עשיר מהרכב כנ"ל, כך שאני מקווה שהרכב הזה נמכר בפחות.

אם אני לא טועה, ה-6 האלו מגיעות בכמה רמות, ולפי זה שניסו למכור לי אחת לפני למעלה מחצי שנה יש לי תחושה שכולן מכורות כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, GTאי כתב:

לפני כמה חודשים זה המחיר +- שדובר עליה ברמת האבזור הזאת.

אין לי גישה לכל המפרט, היא מגיעה בלי גג נפתח, בלי מושבים חשמליים, בלי קיט אגזוז ועוד.

מבחינה מכנית (אולי למעט קוטר ג'אנט) לא אמור להיות הבדל. אני לא חושב שיש משהו בשקל לכ"ס/מהירות שנמצא במחיר הזה בקטגוריה הזאת.

אם אני לא טועה, ה-6 האלו מגיעות בכמה רמות, ולפי זה שניסו למכור לי אחת לפני למעלה מחצי שנה יש לי תחושה שכולן מכורות כבר.

כולן באותו האבזור במדויק, במקרה זכיתי להיות הסוכן שלהם ;)

ואתה צודק כולן נמכרו מראש מלפני חודשיים, אך לקוח התחרט וקנה בסוף קמארו SS מחוסר סבלנות :( אז יש פנויה אחרונה

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, GTאי כתב:

אני לא חושב שיש משהו בשקל לכ"ס/מהירות שנמצא במחיר הזה בקטגוריה הזאת.

אם אני לא טועה, אאודי S3 ספורטבק יושבת שם בול,

מפוארת ומאובזרת יותר וכנראה שגם במלאי מיבואן רישמי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, lior96 כתב:

כולן באותו האבזור במדויק, במקרה זכיתי להיות הסוכן שלהם ;)

ואתה צודק כולן נמכרו מראש מלפני חודשיים, אך לקוח התחרט וקנה בסוף קמארו SS מחוסר סבלנות :( אז יש פנויה אחרונה

כנראה שהציעו לי את מה שעלה על הכביש... אבל דבר איתי כשתביא הנעה אחורית :)

לפני 45 דקות, Super_T כתב:

אם אני לא טועה, אאודי S3 ספורטבק יושבת שם בול,

מפוארת ומאובזרת יותר וכנראה שגם במלאי מיבואן רישמי.

ה S3 יקרה יותר, היא כבר בטווח של הR ש @lior96 מביא, אבל אז על הכביש היא אמורה להיות מהנה יותר לנהיגה.

הפאר/אבזור/סמל שווה תוספת של 50K למחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדבר הכי מרשים, על פניו, ב R שהיא סליפרית כמעט מוחלטת. 

לגבי היכולת שלה לספק הנאה, או תחושה של חבילה ללא תחרות - גם עניין אישי, אבל במיוחד אתגר גדול לפי ההיסטוריה. הונדה ורנו בגיזרת ההנאה מאוד עקשנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, ניקו פ. כתב:

אבל זה גם קצת הקטע של הוט האצ' לא? היא צריכה להיות סליפרית. ואז 4 וקצת שניות מאפס למאה. אני מעדיף את זה על פני הטייפ ערס שרק זועקת תסתכלו עליי.

אין לי בעיה עם סליפריות בכלל, אני מדבר על עיצוב שלא מלהיב מבחינתי ולא מעלה בי ממש עניין בעין, אני אוהב רכבים שמעלים בי חיוך בבוקר לפני שאני נכנס אליהם וזו פחות (הדגם הקודם MK7 היתה הרבה יותר יפה פרונטלית בעיני). 

למען האמת, אעדיף את ה I30N על פני שתי אלו עיצובית. 

הטייפ R החדשה נראית יותר בוגרת מהקודמת לה שמזכירה לי רובוטריק בכל פעם שראיתי אותה, אולי המעצבים התבגרו שם קצת בהונדה.

אבל על טעם וריח..

עריכה אחרונה על ידי liav12
  • רעיון טוב! 1

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 436 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...