Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טקסני

oryo

פוסטים מומלצים

לפני 52 דקות, יובל .מ. כתב:

כשזה מצטרף ל3 או 4 טיסות בשנה כי "חרא על אילת", הזמנות ללא הפסקה מטרמינל איקס או ASOS, מסעדות של הביוקר כי כל דייט חייב להגמר ב-500 או 600 שקל חשבון אז זה כן חוסם.

וואלה אין לי בעיה לוותר על כל הדברים האלה.

אבל אני לא מבזבז עליהם כסף מלכתחילה. אז מבחינתי יהיה ויתור על הוצאה של 0 שקלים חדשים בדיוק.

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

אנחנו לא ארה"ב ולא סקנדינביה וגם לא נהיה.

למה שלא נהיה?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 531
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:
לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

אנחנו לא ארה"ב ולא סקנדינביה וגם לא נהיה.

למה שלא נהיה

כי המנטליות שלנו שונה.

אנחנו לא בנויים לחיות בשבלונה רגועה ומתוכננת למופת כמו בסקנדינביה וגם לא מוכנים להפוך לקפיטליזם כמעט טהור כמו בארה"ב.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא לשכוח שצריך לממן את מדיניות הרווחה והגידול הדמוגרפי שהיא מעודדת, והמיסוי בישראל לשמונת העשירונים התחתונים הוא כלום בפיתה. 

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Night Driver כתב:

כי המנטליות שלנו שונה.

אנחנו לא בנויים לחיות בשבלונה רגועה ומתוכננת למופת כמו בסקנדינביה

אז צריך להחליף את המנטליות

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, vadim6385 כתב:

אז צריך להחליף את המנטליות

לחנך אותנו לעמוד בתור לאורך במקום לרוחב לא מצליחים אז להחליף מנטליות?

• מצחיק 4

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 40 דקות, oryo כתב:

תורידו את הפוזיציה ותספרו לי: אתם מכירים מהנדס באמצע השלושים בישראל עם אישה לא עובדת 2 ילדים שלא הגיע מבית עשיר וחי ככה?

גם לא מהנדס/ מתכנת, אפשר להיות פחות מזה ועדיין לחיות ברמת חיים גבוהה בהרבה מבישראל.

אני כל הזמן צוחק על אשתי שההורים שלה החליטו לעלות לפה במקום לארה"ב כמו שאר המשפחה המורחבת.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה מחנכים. חלק מהאנשים זה מקומם, אבל חינוך הכי טוב זה דרך הכיס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 49 דקות, Night Driver כתב:

תשאל אותם מה היה גובה התשלום החודשי ומה היתה המשכורת.

לזה תוסיף שעולים קיבלו סיבסוד אז (את הדירה שלי קניתי ב 512 בשנת 98 ועובד שלי עולה חדש קנה דירה בסכום דומה חודש אחריי. שנינו לקחנו משכנתא של 450 רק שאצלו חלק היה מענק כך שאני שילמתי 3300 והוא 2100).

אמא שלי הייתה מביאה מהסופר ב 100 שקל מה שאני לא מביא היום ב 800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, rev-Match כתב:

אמא שלי הייתה מביאה מהסופר ב 100 שקל מה שאני לא מביא היום ב 800.

האימהות שלנו קנו יעיל ונכון יותר. הן לא קנו שניצלים מוכנים ולפעמים בכלל לא קנו שניצל אלא עוף שלם ופרקו אותו בבית, לא קנו חלב מועשר ב 8 שקלים אלא חלב הומוגני ב 5.70, לא קנו שוקו ב 12 שקלים לבקבוק אלא שוקולית וכו'.

אין ספק שהתייקר אבל גם השכר עלה לא מעט.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר אפילו מוצר אחד מהרשימה שלך. 

תפסיק לנסות בכוח להציג את הדור שלנו כמפונקים ובזבזנים. 

אמא שלי הייתה מביאה דניאלה ועוד מעדנים ב 80 אגורות לאחד, אני קונה לילד אחד בחמישה שקלים. 

סל הקניות שלי נראה בדיוק כמו של ההורים שלי כי זה מה שאני מכיר. 

חוץ מלפרק עוף( ניסיתי, יודע, פירקתי עם אימי כמה בחיי) שזה פשוט לא משתלם כי את הכמה שקלים שחוסכים מבזבזים אחר כך בפירוק וניקיון. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאשתי הולכת לסופר הקנייה עוברת את האלפייה. כשאני הולך זה בין 700 ל 800. בשני המקרים זה מחזיק עד הקנייה הבאה.

עריכה: זה לא הדור "שלכם". גם אני משלם יותר בשביל הנוחות שלי.  אני פשוט רואה את אימא שלי עד היום לא קונה מוצרים מוכנים ולא קונה מוצרי פרימיום למרות שאין לה שום מגבלה תקציבית. אפילו לשלם 30 שקל משלוח לקח לי שנים לשכנע אותה.

אנשים שגדלו במחסור לא מסוגלים להשתחרר מזה.

עריכה אחרונה על ידי Night Driver
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אתה כנראה לא קונה כל מה שקשור להיגיינה נשית, לא עובר במדף המרככים עם הניחוח החדש, לא קונה שישיית שוקולדים לעוגת יומהולדת של האחיין בעוד שבועיים כי אתה פשוט כנראה לא זוכר... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, rev-Match כתב:

חוץ מלפרק עוף( ניסיתי, יודע, פירקתי עם אימי כמה בחיי) שזה פשוט לא משתלם כי את הכמה שקלים שחוסכים מבזבזים אחר כך בפירוק וניקיון. 

אני לא זוכר את המחירים בארץ אז אולי המצב באמת לא משתלם.

אבל אני קונה כרעיים, מנקה, את העצמות והעור מקפיא, ואחר כך יוצא ציר עוף (ואפשר גם שמאלץ - אם כי אני מתעצל) בן זונה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...