Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התקנת מגבר במאזדה cx5

elhai
שימו לב! השרשור הזה בן 677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

יש לי מאזדה cx5 2016

אני רוצה להרכיב מגבר ברכב למערכת המקורית.

יש לי כמה שאלות בנושא

האם זה כדאי? בעבר התקנתי ביונאי אלנטרה עם מערכת המקורית הסינית הגרוע וזה היה מעולה.

שאלה שניה היא איך אני עושה את זה ? 

פתחתי את המערכת והגעתי ליותר מידי חוטים איך אני מזהה מה זה הפיקוד ואיזה מהם אמור להתחבר לrca? כי אין חיבורים כאלה

תודה רבה לעוזרים

עריכה אחרונה על ידי elhai
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לך

אני בדיוק סיימתי להתקין אצלי ברכב את המגבר הבא:

https://www.amazon.com/dp/B07N8HPTMC/ref=redir_mobile_desktop?_encoding=UTF8&language=he&ref=ppx_pt2_mob_b_prod_image

אצלי באוטו במערכת המקורית(קיה ריו) אין חיבור RCA, למגבר שמצורף הקישור יש מעביר מהחיבור של הרמקולים המקורי (צריך לחתוך/לגשר) ליציאה של RCA

ניתן להשתמש גם במנחת ואז לחבר אילו את המגבר

ניתן גם למצוא אץ המגבר בארץ

לגבי איתור החוטים, אני התחלתי לחפש בגוגל יוטיוב וכד' בשביל לאתר איזה חוטים שיכים לרמקולים אצלי

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 677 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...