Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כונן SSD ל-PS5

Yondalar
שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשחקים של PS5 תופסים הרבה מקום וביחד עם משחקי הPS4, שבשימוש שוטף, הכונן המובנה מתמלא.

רוצה לקנות כונן SSD כדי לאחסן ולהפעיל ממנו את המשחקים של ה-PS4.

יש חשיבות לסוג הכונן, או שכולם יתפקדו אותו הדבר בשימוש כזה?

איך זה למשל https://ksp.co.il/web/item/60070?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לשחק מהSSD משחקי PS5 אתה חייב כונן פנימי.  עם כונן חיצוני תצטרך להזיז משחקים מהחיצוני לפנימי כדי לשחק. או לשחק מהחיצוני משחקים של PS4.
באתר של סוני יש דרישות. צריך כונן מהיר במיוחד PCIE 4.0 עם מהירות כ5.5 גיגה לשנייה. כוננים האלו יקרים למדי.
ממליץ על SAMSUNG EVO PRO 980 עם גוף קירור.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מודע למה שכתבת ולכן בשלב ראשון רוצה כונן רק בשביל המשחקים של PS4. ככה הכונן המובנה יהיה פנוי למשחקים של PS5, בתקווה שנוכל להסתדר בצורה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריאלית - אתה תיהיה עדיין מוגבל מאוד בנושא. משחקי PS5 פשוט מאוד גדולים.

אבל כן - כל SSD חיצוני מבוסס USB שלא צריך מקור מתח נפרד יפעל בלי בעיה.

(יש לי 2 טרה חיצוני בשביל משחקי PS4 ועוד 2 טרה פנימי - סמסונג 980 פרו - למשחקי PS5.

במאמר מוסגר - משחקי ps4 לא יעלו יותר מהר משמעותית מהSSD הפנימי. זה שמור לכל מני שינויי ארכיטקטורה שעשו למשחקי PS5 - אז סה״כ זה צעד לא רע בשביל התחלה ואח״כ להוסיף עוד אחד פנימי.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חסום לי משום מה (אני מחוץ לישראל)

כמו שכתבתי - כל עוד זה בא עם חיבור USB וזה SSD זה יהיה סבבה.

לא צריך להשתגע יותר מדי עם המהירות וכו - כי החיבור וגם הארכיטקטורה של המשחקים יגבילו את זה גם ככה באיזשהוא שלב (שים לב שיש לך גם פורט USB-C על המכשיר אבל זה כנראה לא ממש יעשה הבדל)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור הוא לסמסונג 980 פרו עם גוף קירור - רוצה לוודא שזה הדגם המומלץ, במידה ואחליט ללכת על זה מעכשיו (לגבי החיצוני - הבנתי שלא קריטי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי - 980 פרו זה מה שיש לי בפלייסטיישן. אז החלק הזה בוודאות מתאים.

צריך לשים לב בגוף קירור שהוא בגובה המתאים לפי הSpec של הפלייסטיישן כדי שהמכסה יסגר מעליו (לא! להשאיר אותו פתוח כי זה הורס את הזרימת אוויר)

יש פירוט באתר של פלייסטיישן בדיוק מה הגובה המתאים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Yondalar כתב:

הבנתי, תודה.

נתחיל ככה ובהמשך לא יהיה מנוס מהוספת אחד פנימי.

זה המומלץ https://ksp.co.il/mob/item/179930?

אני קניתי בדיוק את זה. מרוצה מאוד. גוף קירור בגובה מתאים.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ

אני רואה גם שההפרש במחיר (בארה״ב) לא גדול יחסית.

כשאני קניתי - ההפרש היה 60$ והגירסא עם הגוף קירור לא היתה במלאי - כשגוף קירור ״גנרי״ שמתאים היתה 12 דולר + הכרטיס ללא קירור - והגיעו יום למחרת.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...