Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשמכוניות משומשות הופכות למכרה של זהב ?

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המפלצת שהזינה את עצמה: כשמכוניות משומשות הופכות למכרה של זהב

סוחרים וסוכנים מכרו בשמחה מעשיות על שוק מיובש ומחסור לכאורה - ויצרו היסטריה שהובילה לבועה בשוק המשומשות. אם הקונים יפעלו בהיגיון ובסבלנות, השפיות תשוב תוך כמה חודשים !!

https://www.calcalist.co.il/local_news/car/article/skjzita2f

האומנם ?

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קראתי ונדהמתי עד כמה כתב יכול לעוות מציאות ולהיות מגמתי (ואני לא יודע מה האינטרס)

יש מחסור בגלל שאנשים תקועים עם תח"צ מוכנים להשקיע יותר במשהו זמין יותר לצאת אתו לעבודה

תוסיף לזה שהמסירות החדשות ששוברות שיאים זה הזמנות מלפני חצי שנה

ויש אנשים שלא היו לחוצים לקונות רכב ועכשיו הם "תופסים" כדי שיהיה להם

וקבלת תמונה אחרת

בכל מקרה לפרשנות אין סוף

• אהבתי 1

"בלי סיכון אין סיכוי"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מחסור בקבלת רכבים חדשים 

זאת עובדה.

מה שגורם לעליית מחירים במכוניות המשומשות היחסית חדשות.

גורם לעליית מחירים יותר מתונה ברכבים בני כמה שנים +

זה שסוכניות רכב חדש ומשומש דוחפות שאין רכבים והכל בקריסה זה כדי שיוכלו למכור יקר יותר

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין מחסור אמיתי.

יש מחסור בדגמי קצה ספציפיים שאנשים רוצים.

קודיאק, חשמליות למינהם ומנגד יש חלופות בשפע

החל מטסלה בזמינות יחסית סבירה וכלה ביאריס סופר מיני באספקה מיידית.

לא רואה סיבה הגיונית שזה ישפיע לאורך כל הענף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, אליהו שבת כתב:

החל מטסלה בזמינות יחסית סבירה וכלה ביאריס סופר מיני באספקה מיידית.

אין יאריס באספקה מיידית נכון ללפני כמה ימים.

בדקתי לפני כמה ימים עם אחת הסוכנויות במרכז, אמרו שנשארו רק כמה יחידות בצבע כסף מרמת גימור סקיי בגרסת הבנזין.

באופן כללי נראה שאין יותר מדי היצע של סופר מיני זמינות במלאי, איביזות יהיו באפריל, סוויפט במרץ או אפריל, יאריס בנזין בחודש הבא והיברידיות עוד חודשיים או 3 חודשים (ובנזין חודש הבא להבנתי), פאביה תחזור להימכר כנראה איפשהו בין מרץ לאפריל.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוס שלי מחפש cx5 משומשת.

רוצים על שנת 2018 סכום שהוא 20 אלף מעל המחירון - כולל מגרשים.

העניין הוא שהחדשה היא באספקה מידית וגם בשוק ה-0 ק"מ.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השוק של היד 2 ממש מטורף, המחירים כבר הפכו ללא הגיון לכל רוכש או קונה.

יום שישי הייתי באזור בני ברק, הצצתי באוטו דיל שאני זוכר שהמגרש שלהם תמיד היה מפוצץ מכוניות.

אך, המגרש ריק ממכוניות, יש ממש בודדות.

או שהם עוברים מקום או שמכרו את כל המלאי שהיה להם שם....

טל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהשוק מטורף, אך מי שימתין בסבלנות ימצא במחיר הגיוני,

והאמת גם לפעמים צריך להרחיב טיפה את החיפוש,

אני חיפשתי חודש פלוס, ג'יפון כמו CX5, ספורטאג', אטקה וכו...

אחרי הרבה מאוד סבלנות מצאתי ספורטאג' 2.0 סוף 2017 שכולל את השינויים שהיו באותה שנה, שמורה ופרטית לחלוטין (לא ליסינג שחוטה) עם קילומטראג' נמוך, ללא אף תאונה, ב2000 מעל המחירון כאשר השאר באותו מצב מבקשים 10 וצפונה (2000 מעל המחירון של דצמבר, בדקתי מחירון עכשיו ואני רואה שהוא עלה באלפיה, כך שבפועל זה יצא 1000 מעל).

בסוף קניתי פרטית בלבד, כי כאשר עברתי עם מגרשים הם פשוט עפים על עצמם, מבקשים סכומים מטורפים מעל המחירון ולא מוכנים להתפשר בשקל, ובכלל לדבר איתך על המחיר הופך כל שיחה ללא נעימה בעליל.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו הסיבה שאנחנו מחכים בסבלנות עד שייםתר משבר הצ'יפים להחלפת הרכב השני שלנו (מודל 2015) ברכב פחות ישן...

הרכב בממב מצויין עם 47k ק"מ בלבד ויש תור של ממתינים (או נכון יותר ממתינות) לרכישתו, אבל המחירים הגבוהים שדורשים עבור רכב מודל 2019 שנור גבוהים מאוד ולנו לא דחוף להחליף רכב שברוך השם לא עושה בעיות ורק מרגיש לנו כבר מיושן

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי זה גם יגרום לך שאנשים לא יחליפו מכוניות כל שלוש שנים וימכרו רכב תקין לחלוטין בהפסד של שליש ויקנו כמעט את אותו דבר (למעט שינויים עיצוביים או תוספות תוכנה)

לטעמי האישי, למי שמוכר רכב תקין שעוד הגיע אפילו לטיפול ראשון כדאי שתהיה סיבה ממש טובה אחרת יהיה לי קצת קשה להעריך את התבונה שלו...

• אהבתי 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שישנם שם לא מעט פרטים שנשמעים נכונים, וכן גם אני מאמין שהבועה הזו תרד לאט לאט במשך השנה,
הבעיה היא בעיקר בתחבורה ציבורית לא נאותה,
מחסור במכוניות חדשות יש בעיקר בואגיות ובחשמליות,
קיה סה"כ יש באספקה סבירה לחלוטין, כנ"ל גם מאזדה, וגם טויוטה זה שאתה ממתין חודש או חודש וחצי לאוניה זה ממש לא נורא - זמן אספקה סביר למכונית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, llaavvii כתב:

מחסור במכוניות חדשות יש בעיקר בואגיות ובחשמליות

לדעתי התקופה היא הזדמנות אדירה ליצרנים חדשים או בעלי מוניטין סוג ב' להיכנס לשוק ולהוכיח את עצמם -  אנשים מתחילים להתפשר ולהיסתכל לכיוונים שהיו פסולים מבחינתם פעם.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BRAVO_SX כתב:

יום שישי הייתי באזור בני ברק, הצצתי באוטו דיל שאני זוכר שהמגרש שלהם תמיד היה מפוצץ מכוניות.

טל.

המגרש של אוטודיל בחיפה מלא ברכבים עד להתפקע, גם באתר שלהם לא חסרות מכוניות.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, BRAVO_SX כתב:

טל.

אני גם זוכר מגרשים מפוצצים, הסתובבתי באיזור של המגרשים של חברות הליסינג וההשכרה בפתח תקווה (וגם עברתי ליד אוטודיל כמה פעמים) ונראה שהמגרשים לא מלאים כשהיו.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...