Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשמכוניות משומשות הופכות למכרה של זהב ?

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בשלוש השנים האחרונות הבטיחות האקטיבית של הרכבים השתפרה באופן משמעותי (למעט דאצ'יה וסוזוקי עד לאחרונה) כבר בסגמנט המיני מצויידות 99% מהמכוניות מצויידות במערכות מצילות חיים כמו בלימת חירום ותיקון סטייה מנתיב, זו סיבה מספיק חשובה להחליף רכב... גם האבזור שופר וכבר כיום מערכת מולטימדיה עם יכולת שיקוף לטלפון היא כבר סטנדרט כבר מסגמנט המיני (מערכת מולטימדיה עם שיקוף מהווה מבחינתי ולאור נסיוני מערכת בטיחות, העובדה ש- WAZE מוצג על מסך יציב ועם אפשרות נוחה למניעת הצגת התראות הודעות ו- WAHTSAPP ללא אפשרות הזנת כתובת תוך כדי נסיעה וכדו' - מונעת הסחות דעת ועדיין מאפשרת ניווט, מוזיקה וחיוג בצורה בטיחותית) - זו סיבה חשובה לשדרג רכב אפילו שהוא צעיר...

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מסכים בסך הכול.

ובהתחשב במצב המשוגע בשוק, הפערים בין מכונית כמו i10 בת שנתיים עד 4 שנים ללא מערכות בטיחות לבין מיני חדשה (או אפילו יד 2 0 ק"מ) אינו גדול במיוחד. עדיין מדובר על 15-20 אלף ש"ח, אך מקבלים רכב עדיף מבחינת בטיחות ולעיתים גם מבחינת ביצועים (ספארק) ואבזור (ספייס סטאר או ספארק).

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, om2 כתב:

יש מחסור בקבלת רכבים חדשים 

זאת עובדה.

מה שגורם לעליית מחירים במכוניות המשומשות היחסית חדשות.

גורם לעליית מחירים יותר מתונה ברכבים בני כמה שנים +

זה שסוכניות רכב חדש ומשומש דוחפות שאין רכבים והכל בקריסה זה כדי שיוכלו למכור יקר יותר

סכים מאוד, יש מחסור די רציני וחבל כי זה בא על חשבון הצרכנים בשורה התחתונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Boltik כתב:

לדעתי התקופה היא הזדמנות אדירה ליצרנים חדשים או בעלי מוניטין סוג ב' להיכנס לשוק ולהוכיח את עצמם -  אנשים מתחילים להתפשר ולהיסתכל לכיוונים שהיו פסולים מבחינתם פעם.

בהחלט זה בא לסינים בול בזמן

העם רץ לקנות רכבים עם בטרייה מודבקת כמו פלסטר/רכבים שלא עברו מבחני בטיחות/טווח מזלזל .

העיקר שבסוף זה מתחבר לשקע

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשמחירון יצחק לוי משתף פעולה עם כל חברות הליסינג  אז כל המחירונים מעוותים.הגיע הזמן לפרק את המונופול  הזה שבגלל אנחנו משלמים הרבה על משומשות 

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, שלומיש כתב:

הגיע הזמן לפרק את המונופול  הזה שבגלל אנחנו משלמים הרבה על משומשות 

תוכל לפרט ולנמק מה הקשר בין מחירים גבוהים על משומשות והמחירון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקל במודעות הזויות.

כאלה שדורשים על אטקה...40 אלף מעל המחירון!!

מקווה מאוד שאף אהבל לא שילם את זה.

אני השבוע מכרתי את הרכב שלי בכמה מאות מעל מחירון לוי יצחק.

אם זה רכב שמור ומטופל כמו שצריך, אין בעיה לבקש כמה אלפים מעל המחירון אבל יש אנשים שהגזימו לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסביבה שלי אני רואה טוב מאוד שאנשים קונים עוד רכב הביתה, ולא מוכרים את הישן.

זה די המצב לדעתי.

הגרוש של השכנה הביא לה את הקורולה, אז היא הביאה את הרכב שלה לבת הצעירה.

בעל הבית שלי הזמין רכב חדש, והעביר לבת שלו שהוציאה רישיון את הרכב הנוכחי.

ולא חסרים אנשים שמחזיקים עכשיו עוד רכב, במיוחד שהתחב"צ לא יעיל והריחוק החברתי בשיאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הפרסום היה עולה כסף כמו פעם , היו פחות הזויים כאלו

רכב מסוג הונדה HRV מודל 2016 שלשמחתי לא קניתי לבסוף , מבקשים עליו 82000 . 

הצעתי להם לפני 3 שבועות 78 שזה מתחת ללוי יצחק אך הרבה מעל יד2 שכנראה צודק פה. הסכמתי לתת 80 בכפוף לבדיקה.

הבדיקה העלתה שיש לבצע יישור קו , המוכר סירב לרדת ונפרדו דרכינו גם כי המוסכניק הוריד אותי מהרכב הזה וגם כי הרכב זמן רב לא טופל כי "לא צריך , הוא לא נוסע"

המודעה נכון להיום בתוקף ושיהיה להם בהצלחה 

לא כל מי שתוקע מחיר הזוי גם מקבל אותו

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדהים אותי שיש קונים,

בחור פרסם ספורטאג' 2019 שחור עם מלא תוספות אך ליסינג ב4 אלף מעל למחירון פרטית, שזה בפועל 20 אלף מעל המחירו המשוקלל, נראה יפה, אך 20K מעל המחירון ולא מוכן להתפשר בשקל,

הרכב פורסם כמעט חודש, אך בסוף כנראה הגיע הקונה כי המודעה ירדה, או שלקונה שבא אחרי הוא כן הוריד במחיר,

אך כנראה שבסוף יש קונים, איך אמרו, פראיירים לא מתים, רק מתחלפים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, שלומיש כתב:

כשמחירון יצחק לוי משתף פעולה עם כל חברות הליסינג  אז כל המחירונים מעוותים.הגיע הזמן לפרק את המונופול  הזה שבגלל אנחנו משלמים הרבה על משומשות 

הבעיה שאנשים עצמם לא טורחים לשנות את המצב, הרי יש היום אתר מחירון ארצי (מחירון העםמחירון רכב - משרד התחבורה (www.gov.il)  ) , והמוכר\קונה פרטי לא טורח לעדכן בעמדת הדואר, ואז אנחנו נאלצים להאמין למר יצחק!

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 812 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...