Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כשמכוניות משומשות הופכות למכרה של זהב ?

Daniel.K
שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 15.1.2022 בשעה 20:44, אליהו שבת כתב:

אין מחסור אמיתי.

יש מחסור בדגמי קצה ספציפיים שאנשים רוצים.

קודיאק, חשמליות למינהם ומנגד יש חלופות בשפע

החל מטסלה בזמינות יחסית סבירה וכלה ביאריס סופר מיני באספקה מיידית.

לא רואה סיבה הגיונית שזה ישפיע לאורך כל הענף.

יאריס הספקה מיידית? הרגילה אתה תקבל במרץ וההיברידית הם אומרים מעל חצי שנה...

אני יודע כי אני בדקתי.

מה שכן מאזדה 2 זמינה זה אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 67
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 43 דקות, אליהו שבת כתב:

במקרה הזה באמת לא היה להם, אם היה הכל היה נמכר.

זאת החשמלית הכי צומחת בפער עצום מהבא אחריה בתור

צבר ההזמנות של גילי עומד על כ 5000 רכבים, לטעמי היא תמכור יותר מטסלה השנה ובפער , מבחינת עלות תמורה היא משתלמת הרבה יותר ...

מענין מה עוד יגיע השנה בסגמנט החשמלי , כאשר הרף היום עומד על 146K לרכב עם טווח של 460 ק"מ זה הולך להיות מענין...

• אהבתי 1

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, אליהו שבת כתב:

חלק ממטרת המערכות זה נוחות, חיסכון במכות פח וכו'

אה ואנחנו כבני אדם לפעמים טועים, בכל תחום, מערכות אלו מצילים חיים לא מעט והרבה מאוד חיסכון בנזקי ממון.

מוכח.

מחיר התחזוקה של מכוניות המצויידות במערכות כאלה הרבה יותר גבוה. אם פעם "נשיקה" הייתה מסתיימת בצביעת פגוש (ואולי קצת מילוי) במחיר של פחות משתי אלפיות היום זה יכול ליותר מ 9  אלפיות (קראתי כאן בפורום לפני חודשיים-שלושה) עבור החלפת ראדר.

רכב קטן וזול לא יוכל להיות מבוטח במקיף תוך זמן הרבה יותר קצר מרכב מקביל/דומה ללא כל המערכות האלה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Shab00 כתב:

יאריס הספקה מיידית? הרגילה אתה תקבל במרץ וההיברידית הם אומרים מעל חצי שנה...

אני יודע כי אני בדקתי.

מה שכן מאזדה 2 זמינה זה אני יודע.

יש איזשהו חוסר תאימות במידע לגביי היאריס.

באחת הסוכנויות אמרו לי שההיברידית תהיה ביוני והבנזין בפברואר.

בסוכנות אחרת אמרו שההיברידית תהיה עוד חודשיים או שלושה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, shachar187 כתב:

המוכר אמור מיוזמתו לבקש להודיע על מחיר המכירה?

כי ממני לא ביקשו כלום וגם לא טרחו להסב את תשומת ליבי על המחירון הזה.

בשמחה הייתי מעדכן בכמה מכרתי

image.thumb.png.b8a5760b61c0b141d5ec930c073b82be.png

שאלות ותשובות- מחירון שיתופי לרכבים | משרד התחבורה והבטיחות בדרכים (www.gov.il)

אני מאמין, שאם כולנו, מוכרים וקונים פרטיים, נדווח למשרד התחבורה על העסקאות שלנו, אנחנו רק נרוויח מזה. מה אתם חושבים?

עריכה אחרונה על ידי omar87

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@omar87 אף אחד לא ביקש ממני לפלא פרטים כאלה..

כנראה שאין חובה בדואר למלא את זה בכדי לבצע העברה.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Daniel.K כתב:

אינטל מסתערת: תשקיע 100 מיליארד דולר בייצור שבבים באוהיו :

https://www.calcalist.co.il/calcalistech/article/h1ogsvytt

ומתי לדעתך ייצא השבב הראשון מהמפעל המרשים הזה?

עריכה אחרונה על ידי redroze
  • אהבתי 1

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הקונצרנים הגדולים כבר החלו בבניית מפעלים כאלה , יונדאי , סמסונג , טסלה בגרמניה היום הזה יגיע .

עריכה אחרונה על ידי dkn1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עד כמה השוק משוגע בימים אלו?

זוכרים את החבר שאישפז את הקודיאק שלו לחודש מכיוון שהלך הגיר, בנתיים הגיעה כבר הוולוו V60XC שהזמין וצריך למכור את הקודיאק,

מחירון לוי יצחק יבש 145K, מחירון לאחר שקלול (יד ראשונה אבל 120K ק"מ בפחות משנתיים) 124K,
הבחור שואל אותי כמה לבקש - אני חושב גיר חדש והשוק משוגע בקש מ150K ותקבל כמה אלפים פחות,

מפרסם ביד 2 - תוך 15 ד' קיבל הצעה של 150K "אני מעביר את הכסף עכשיו חותם לך שלא צריך בדיקה, מחר העברת בעלות",
בדיקה נוספת ביד 2 מכוניות דומות אבל עם חצי קלומטרג' מבוקש עליהם 160K+,
החבר שואל תגיד אפשר לבקש יותר - אני (שיצאתי לא מבין את השוק,) תנסה 155K מקסימום תחזור להוא שהציע 150K
אחרי 15 ד' החבר מספר לי שהתקשר הבחור שהציע 150K שוב ואמר לו בא נסגור על ה155K ועזוב אותך קבל את העברה עכשיו(לילה כן)
מחר העברת בעלות.

הזוי - לא??

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, llaavvii כתב:

זוכרים את החבר שאישפז את הקודיאק שלו לחודש מכיוון שהלך הגיר, בנתיים הגיעה כבר הוולוו V60XC שהזמין וצריך למכור את הקודיאק,

מחירון לוי יצחק יבש 145K, מחירון לאחר שקלול (יד ראשונה אבל 120K ק"מ בפחות משנתיים) 124K,
הבחור שואל אותי כמה לבקש - אני חושב גיר חדש והשוק משוגע בקש מ150K ותקבל כמה אלפים פחות,

מפרסם ביד 2 - תוך 15 ד' קיבל הצעה של 150K "אני מעביר את הכסף עכשיו חותם לך שלא צריך בדיקה, מחר העברת בעלות",
החבר שואל תגיד אפשר לבקש יותר - אני (שיצאתי לא מבין את השוק,) תנסה 155K מקסימום תחזור להוא שהציע 150K
אחרי 15 ד' החבר מספר לי שהתקשר הבחור שהציע 150K שוב ואמר לו בא נסגור על ה155K ועזוב אותך קבל את העברה עכשיו(לילה כן)
מחר העברת בעלות.

הזוי - לא??

איך לא בדקת את השוק לפני שהחלטת על מחיר מכירה?

לחפש X שנת Y גימור Z באתרי מכירות (יד2, קומו וכ'ו) לראות מה אנשים מבקשים זה מינימום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, llaavvii כתב:

מחר העברת בעלות.

הזוי - לא??

יפה

איזה שנה ודגם הגיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 814 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...