Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

6 סטיישן 2014 או 3 ספיריט 2012

Dorale
שימו לב! השרשור הזה בן 864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מאזדה 3 2012 היא דור 2 ואילו מאזדה 6 2014 היא דור 3.

דור 3 של מאזדה מציג קפיצת דרך משמעותית בכל התחומים: אבזור, איכות תא הנוסעים ויחידת הנעה לעומת דור 3.

אני ללא ספק הייתי בוחר במאזדה 6 דור 3 (במיוחד בגרסת הסטיישן).

הדברים נכתבים ללא התייחסות למצב הרכבים הספציפי כמובן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור בעלים לשעבר של 6 דור שני ו 3 ספיריט דור שני - אנסה להשוות בפרמטרים העיקריים:
מרווח לנוסעים ולמשפחה - עדיף ב 6 - במיוחד מאחור. ה 3 מרווחת יחסית לפנים אבל מעט צפופה מאחור (למשפחה שלי אישית - זה לא הפריע).
גודל חיצוני - ה 6 דור 3 משמעותית גדולה באורך וברוחב מהספיריט דור שני. אני רואה בכך רק חיסרון - ניהוג מסורבל ב 6 בחניות ובעיר.
כוח מנוע - שתיהן מנוע 2 ליטר. ב 6 מנוע סקייאקטיב 165 כ"ס, ה 3 מנוע קודם 150 כ"ס.
יחד עם זאת, ה 6 מכוילת לנוחות וסלד נמוך יותר לטובת חסכון בדלק. בעוד שהספיריט מכוילת ליותר ביצועים ובהתאמה התצרוכת דלק.
הסקייאקטיב יותר חסכוני (מנוע אטמוספרי מודרני הזרקה ישירה). יחד עם זאת הבדלי המשקל בסביבות כ 200 קילו לטובת ה 3, ולכן יחס כ"ס למשקל טוב יותר בספיריט.
איבזור ובטיחות - הספיריט 5 כוכבים, גם ה 6. אבל הספיריט יצאה לשוק ב 2009 וה 6 ב 2012, מה שמתבטא בבטיחות ואבזור גבוהים יותר לכאורה ב 6. (וגם הגודל קובע).
אמינות - הספיריט הייתה יותר אמינה מה 6 שהייתה לי. להערכתי ה 6 בגלל המשקל "תאכל" יותר תקלות שנובעות מהמשקל - בלמים, תושבות, בולמים, מכלולי היגוי.
כיף לנהיגה - בפירוש הספיריט עדיפה על ה 6. אוטו "שובב" לעומת אוטו "גמלוני". נס הרים עם מיאטות הוכיח זאת (אמיתי).
מה שלא יהיה, תהנה מהקניה וסע בדרכים טובות, וממליץ לטפל "לפי הספר" ובחלקים מקוריים בלבד ברשת מוסכי היבואן (המלצה אישית - מרכז שירות שי לי אור יהודה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 864 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...