Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט בפייסבוק שהרגיז אותי כי רמז שכל הגברים אנסים בפוטנציה...

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, פינדר כתב:

לא מעניין אותי מספר המורים שפגעו. מעניין אותי מספר הנשים שנפגעו.

נשמע שזה מאוד תלוי אחד בשני.

לפני 42 דקות, פינדר כתב:

כמו שכתבתי כבר, כל אשה יכולה לספר לך על סיטואציה שבה גבר ניסה לפגוע בה או הטריד אותה.

סבבה גם אני הוטרדתי על ידי נשים.

הבחירה בין אם לקחת את הנשיקה הזו שלא רציתי ורק חשבתי שהיא באה להגיד לי משהו או את הזו שתפסה לי את התחת 

כאירוע משעשע ולא כהטרדה ולזבל על זה את הפייסבוק זו לגמרי בחירה שלי.

בוא נדבר עם כמות הגברים שחשים מאוימים....גם לא חסר.

היה לי חבר קצין בצבא שהייתה לו חיילת קצת מניפולטורית,הוא פחד ממנה פחד מוות שיום יבוא ובעקבות פקודה סבירה לגמרי היא תנפיץ עליו תלונת שווא ותהרוס לו את החיים והקריירה.

פעם אחת ישבתי עם חבר בעבודה וכמה קיוביקלים ליידנו היו 2 בחורות שכנראה לא ידעו שיש עוד אנשים בקומה,היו דיבורים על מין בצורה דיי בוטה.

אם הייתי הולך להתלונן על זה כנראה שהיו אומרים לי "אחלה" ושמים את התלונה בפח,אם זה היה הפוך הייתי עם מכתב ביד באותו יום.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פריג'י כתב:

חשיפה נכתבה על ידי אותו סופר שכתב את פארק היורה ואת שמש עולה (בשנת 92 לכתוב על וידאו high definition...) שים לב ששום דבר ממה שהוא כתב לא ייכנס תחת הקטגוריה של מדע בדיוני בלתי סביר

מההההההה????!?

קריצ'טון זה האימ-אימ-אימא של סיפורים בדיוניים.

לא בהכרח מדע בדיוני, אבל כן בהכרח בדיוני.

ועוד בסגנון נבוב ועילג.

תשמע, קיימים כל מיני במאים / תסריטאים חביבים עליי, אבל אוי ואבוי אם אקיש מהם משהו על המציאות בצורה ישירה.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש עברתי על התגובות אלא רק על הפוסט. 

לפני שבוע בערך, התקשרה לקוחה טיפה מטורללת, לאחר דין ודברים, אני לא טיפלתי בה למרות שניסיתי לעזור ולחפש מה אני כן יכול לעשות על מנת שהיא תצא עם מה שהיא ביקשה (למרות שהיא טועה בגדול, היא עשתה בעיות מהרגע שהיא סיימה את התהליך לפני מספר שנים, עכשיו כשהיא יוצאת לפנסיה אז היא צריכה דווקא את האישור הספציפי לפנסיה שלה). קיצור השיחה שהייתה לפני שבוע , עלתה לטונים לא נעימים, האשמות והמון המון צרחות מצידה, ממני גם זה היה כי לא יכולתי להחזיק מול הצרחות שלה - שמרתי על כבודה כלל הניתן. 

החשש שלי הוא כאשר אני יושב לבד במשרד לקראת סוף היום והיא במקרה מגיע לדרוש אישורים, שיחות עם מנהל וכדומה. אני לבד במשרד, רק אני. אין מצלמות ואין לי סמארטפון. הבנאדם היחיד שיכול אולי לעזור זה האיש בקבלה (השומר בקבלה). 

מפה אפשר כבר להבין מה יכול לקרות אחרי כמה דקות כשהיא עומדת מולי לאחר שהיא כבר צרחה עליי בטלפון. - האשמות באונס זה מאוד קל לאישה - לבוא ולטעון במשטרה - אחרי זה לך תוכיח שאין לך אחות..

לפני 21 שעות, Potato כתב:

כמו שכל גבר הוא אנס כל אישה היא מתלוננת שווא פוטנציאלית.

הנאיביות שלך מאוד טובה..

עריכה אחרונה על ידי DareDevil
  • אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, falou כתב:

זה המבחן, התחושה הסובייקטיבית?

זה חלק חשוב.

יחסי כוחות. הגבר כמעט תמיד נמצא בעליונות פיזית. הוא גם נמצא לרוב בעמדה יותר בכירה או יותר בוגר.

מה שיחשב כסיטואציה לא מאיימת אצל גבר יחשב כמאיים מצד אישה.

וגברים טורפנים יודעים לתמרן את עצמם בדיוק לנקודות האלו. המקומות שבהם קשה לשים את האצבע על הנקודה שבה סיטואציה תמימה הופכת לפוגענית.

-------

לכל אלו שמדברים על זה שגם גברים עוברים אונס או תקיפה מינית. זה נכון מאוד רק שברוב המוחלט של המקרים, הפוגע הוא גבר ולא אישה.

גם אני בפעם היחידה שבה עברתי תקיפה מינית (מהסוג הקל על הסקאלה) הייתה בידי גבר.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, hans כתב:

קיימים כל מיני במאים / תסריטאים חביבים עליי, אבל אוי ואבוי אם אקיש מהם משהו על המציאות בצורה ישירה.

אז בוא נשים רגע את ההכללה והכותב הספציפי בצד כי אני רואה שזה הקפיץ לך ולעופר את הפיוז. 

הסיפור הספציפי בסרט/ספר חשיפה, הוא לא תרחיש סביר? לא משהו שעשוי לקרות? 

לדעתי בהחלט כן. לדעתך/כם בהחלט לא (או שלא הבנתי נכון?)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

זה חלק חשוב.

למה?

איך זה בכלל יכול להיות אבן בוחן לאיך מתנהגים?

לפני 6 דקות, פינדר כתב:

וגברים טורפנים יודעים לתמרן את עצמם בדיוק לנקודות האלו. המקומות שבהם קשה לשים את האצבע על הנקודה שבה סיטואציה תמימה הופכת לפוגענית.

שזה בדיוק מה שאני אומר, אבל בו נשים את הפסיכופטים הסדרתיים בצד, כי זו קטגוריה לא קשורה וברור מאוד שמדובר בפוגעים ממש. אני מתייחס למצבים יותר דו-משמעיים.

לפני 13 דקות, פינדר כתב:

לכל אלו שמדברים על זה שגם גברים עוברים אונס או תקיפה מינית. זה נכון מאוד רק שברוב המוחלט של המקרים, הפוגע הוא גבר ולא אישה.

סוג האלימות שנשים מפעילות הוא שונה מהותית, אבל לא פוגעני. אחוז הנשים שמתאבדות כתוצאה מאלימות חברתית נשית, הוא בעליה. אחוז הגברים הגרושים שמתאבד, הוא גם גבוה. נשים יורדות לחיי הקורבנות שלהם באופן שונה, אבל לא פחות דורסני.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, DareDevil כתב:

החשש שלי הוא כאשר אני יושב לבד במשרד לקראת סוף היום והיא במקרה מגיע לדרוש אישורים, שיחות עם מנהל וכדומה. אני לבד במשרד, רק אני. אין מצלמות ואין לי סמארטפון. הבנאדם היחיד שיכול אולי לעזור זה האיש בקבלה (השומר בקבלה). 

מפה אפשר כבר להבין מה יכול לקרות אחרי כמה דקות כשהיא עומדת מולי לאחר שהיא כבר צרחה עליי בטלפון. - האשמות באונס זה מאוד קל לאישה - לבוא ולטעון במשטרה - אחרי זה לך תוכיח שאין לך אחות..

למה לא תתקין מצלמה במשרד?

בכל מונית היום יש מצלמות לכל הכיוונים, אז למה שבמשרד שלך לא תהיה לך הגנה בסיסית של צילום רציף?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מניח שהוא עובד במקום שאסור לצלם בו אם הוא כתב שאין לו סמארטפון.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, Potato כתב:

למה נאיביות?

המציאות לא באמת עובדת ככה, מאוד קשה לערער על אישה שבאה למשטרה ומצהירה שאנסו אותה.

לפני 11 דקות, SlowRide כתב:

מניח שהוא עובד במקום שאסור לצלם בו אם הוא כתב שאין לו סמארטפון.

ספציפית לי אין סמארטפון, כי ככה זה המצב הנוכחי. יש טלפון אבל האיכות לא משהו שיעזור לי במקרה והיא תבוא. 

לפני 32 דקות, Igalz כתב:

למה לא תתקין מצלמה במשרד?

זה לא בשליטתי - אני רק שכיר במקום הזה

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, falou כתב:

למה?

איך זה בכלל יכול להיות אבן בוחן לאיך מתנהגים?

אתה לא חושב שאובייקטיבית רוב בני אדם יפגעו מדברים דומים ויש מכנה משותף?

עזוב הטרדות מיניות ואונס. מושגים חברתיים כמו טקט ובכלל הנתנהגות חברתית סבירה מתבססים בדיוק על זה. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

עדיין יש תחומים אפורים שנובעים מתרבויות שונות, הפרשי גיל וכל מיני.
היה לי בלימודים מרצה שאמר לאחת הסטודנטיות משהו כמו "את תעשי עם החבר שלך מלא ילדים יפים". אין סיכוי שהוא ניסה להעליב או לזלזל כי מדובר באדם מאד חיובי ונעים, רק שהוא בן 60 ושייך לדור אחר עם טקט אחד.
היא לא היתה סתומה, הבינה שזה נאמר כמחמאה וצחקה איתו על זה.
אבל לא כל אחת היום היתה מגיבה ככה ומעבירה את זה.

אז מי קובע מה מעליב ומה לא? מסובך.
אם רוצים אפשר להעלב כמעט מכל דבר. מצד שני אפשר גם לעשות כמעט מכל דבר בדיחה.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, DareDevil כתב:

המציאות לא באמת עובדת ככה, מאוד קשה לערער על אישה שבאה למשטרה ומצהירה שאנסו אותה.

מה הקשר בין זה לבין מה שרשמתי?

לפני 22 דקות, יבגניפ כתב:

עזוב הטרדות מיניות ואונס. מושגים חברתיים כמו טקט ובכלל הנתנהגות חברתית סבירה מתבססים בדיוק על זה. 

בשביל זה יש חוק,הוא פוטר אותך מטאקט ומנסה להפוך עניינים לשחור ולבן.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, יבגניפ כתב:

לא.

זה מזכיר לי את הבדיחה, האם להגיד למישהי שהשיער שלה מריח טוב זו הטרדה מינית?

ואם אומר את זה גמד...?!

זה גם משתנה אצל כל אדם ומצבו הנפשי ברגע שבו זה קרה.

יש לנו בעיה קשה להגדיר מהי התנהגות נאותה ומהי לא, מתי ואיפה, אלא אם אתה חי בחברה עם כללי התנהגות מאוד ברורים. אבל אני לא חושב שהפתרון היא המנעות בהמצאות בכפיפה אחת של נשים וגברים, כי מישהו עלול להתנהג באופן לא הולם. אני חושב שהפתרון הוא בהבהרה מתמדת של איפה אתה עומד ביחס להתנהגות של האחר, ולחוות כמה שיותר התנסויות.

אם נחזור לעניין, אז ברור שבחורות צעירות ירגישו לא נוח בקרב גברים מבוגרים (גם נערים לא מרגישים בנוח בקרבת גברים מבוגרים) אבל הדרך להתמודד עם זה זה דווקא כן ליצור אינטראקציות, ודווקא מול הורה מבוגר ומוכר, זה לא רע. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Igalz כתב:

מרתק לראות כמה מהר הגענו מ״אל תאשימו את כל הגברים באונס״

ל ״כל הנשים זונות ורק החכמות לוקחות כסף״

היטלר כבר היה או שפספסתי?

לפני 6 שעות, Potato כתב:

אבל גם חוסר תגובה הוא תגובה,אתה מנותק...

תדמיין תמונה של "First time?"

(לא מצליח להדביק)

לפני 5 שעות, Pika007 כתב:

לזרוק את אלו (ופוסטים דומים) לאותו פח אשפה, ולא לקחת אותם יותר מדי ברצינות. אפילו במדינה ההזויה שלנו, ההמון ברחוב עדיין קצת שפוי יותר.

יאפ, מסכים בהחלט.

לפני 5 שעות, falou כתב:

מישהי שאני לא מכיר דפקה לי צרפתית במועדון, נפגעתי? צבטה לי בתחת? נגעה לי בבולבול? אמרה לי שאני גבר נאה ולאשתי יש הרבה מזל?

השאלה אם אשתך היתה יחד אתכם בסיטואציה. זה כבר יכול להיות מעניין מאוד.

ועכשיו ברצינות ובנושא הפוסט:

אם אתה הורה מודאג ממה שעלול לקרות לבת שלך בנסיעה לבד עם גבר, אז תתכבד ותבוא לאסוף אותה בעצמך. כי להפיל על מישהו אחר (מבלי תיאום והסכמה מראש) את ניהול הסיכונים שלך, זה קצת פחות סבבה.

לא, לא כל הגברים אנסים ולא כל הנשים מתלוננות שווא. אבל המציאות היא לא בינארית. ואפשר לחשוף את הנערה לגברים בוגרים באופן אחראי ובסיטואציות נשלטות. ובהמשך לתת כלים להתמודדות עם מצבים פחות נשלטים ועם חוסר וודאות. ברור שאי אפשר לספק הגנה ב-100 אחוזים, ובסוף אותו שכן שהיה חביב על כולם יכול להיות כמו הרוצח/חוטף בשתיקת הכבשים, אבל זה לא אומר שצריך לעטוף את כולם בפצפצים.

• מצחיק 1
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...