Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט בפייסבוק שהרגיז אותי כי רמז שכל הגברים אנסים בפוטנציה...

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Gosser1860 כתב:

השאלה אם אשתך היתה יחד אתכם בסיטואציה. זה כבר יכול להיות מעניין מאוד.

קרו לי דברים מעניינים יותר...

אבל מה שכן מעניין זה, האם הגברת הייתה מפרסמת שהיא לא מוכנה שהבן שלה ישמרטף אצל זוג הומואים, כי היא לא מוכנה שאף אחד מהם יסיע אותו הביתה בסוף הערב.

מעניין אילו גלים הפוסט היה עושה אז...

• אהבתי 2
  • מצחיק 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוסט הזה  מעלה כמה נקודות נכונות לצערי. 

ראיתי גם פוסט "הפוך" שנכתב ע"י מישהו שנפגע מהפוסט הזה. גם הוא מעלה כמה נקודות נכונות לצערי. 

בתאכל'ס עברתי את הגיל של להתרגז מפוסטים כלליים בפייסבוק...

מי שכתבה את זה, צודקת ביותר מדיי נקודות. וזו הבעייה. 

צאו מנקודת הנחה שאתם לא יכולים להבין מה עבר על הכותבת בחיים שלה. אוקי? אתם לא יודעים. גם אני לא יודע. לא מכיר אותה.

אתם לא יכולים לדעת מה עבר עליה. אם היא עברה תקיפה או יותר מתקיפה אחת. ובאיזו חומרה.

יש דברים שגורמים לאנשים להרגיש שלא בנוח. מי שחווה טראומה כלשהי, יהיה הרבה יותר רגיש לדברים האלו.

אחרי שזה נאמר.

להטיל אחריות על מישהו אחר זה BIG NO NO. את רוצה לוודא שהבת שלך תהיה בטוחה? תאספי אותה בעצמך.

ובכנות מלאה, גם אני עברתי הטרדה מינית - פעמיים בחיים שלי.

פעם אחת ע"י גבר ואחת ע"י אישה. 

ב-2 הפעמים הרגשתי מאד לא בנוח.

להבנתי ולצערי רוב הנשים נמצאות במצב דומה כמעט כל יום, לפחות ממה שאני שומע ורואה בחדשות וברשתות החברתיות. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 דקות, ברווז כתב:

אתם לא יכולים לדעת מה עבר עליה.

אני חושב שבאופן מכריע, התגובות לא נוגעות לכותבת אלא לסוגיה.

לפני 16 דקות, ברווז כתב:

להבנתי ולצערי רוב הנשים נמצאות במצב דומה כמעט כל יום, לפחות ממה שאני שומע ורואה בחדשות וברשתות החברתיות. 

זו הבנה שגויה שנולדת מעיסוק אובססיבי בסוגיה וטשטוש הגבולות בין סוגים של הטרדות, הבדלים בין פגיעות להטרדות והעובדה שאי אפשר לכרוך את כל הפגיעות תחת אותו גג, רק בגלל שהן קורות לנשים. פגיעה מינית בתוך המשפחה ואונס אלים ע"י זר - זו לא אותה תופעה. לא בסיבות, לא בנסיבות ולא באופן ההתמודדות שלנו איתה כחברה. 

לזה מצטרפים כל מיני "סטטיסטיקות" מופרכות, כמו, אחת מכל 5 ילדים חווה פגיע מינית במשפחה (או אחת מכל חמש נשים נאנסת, בגירסה אחרת) וכו'.

דוגמא לדיון מטומטם הוא הדיון "ברצח נשים". מין הוא לא פקטור מספק כדי להגדיר תופעה. אישה שנרצחת ע"י בעלה, כי הוא סובל מהפרעה נפשית, או נרצחת על רקע כבוד המשפחה בחברה פטריאכלית - זו לא אותה תופעה.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, falou כתב:

העובדה שאי אפשר לכרוך את כל הפגיעות תחת אותו גג, רק בגלל שהן קורות לנשים.

אז אם במדינה מסויימת:

- עובדים מוערכים מפוטרים מהעבודה

- ילדים חוטפים מכות בביה"ס

- ספרים של סופרים מסויימים מורדים מהמדפים

והמשותף לכולם זה שהם יהודים.

אז אי אפשר לכרוך את הכל ב"אנטישמיות", כי אלו תופעות שונות?

אז יש הטרדות, תקיפות ברחוב, תקיפות במשפחה, אונס, סחיטה מינית, ניצול יחסי מרות וכו', שכל אחת מהן, זו קטגוריה שונה לגמרי, אבל לכולן יש מכנה משותף אחד, שנשים בסיכון הרבה יותר גבוה להיפגע מאחת מהן (או יותר).

• אהבתי 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם עובדים יהודים מוערכים מפוטרים זה יכול להיות אנטישמיות אבל זה לא אומר שכל העובדים היהודים המוערכים שמפוטרים זה בגלל שהם יהודים. כנ"ל לגבי יתר הדוגמאות.

אין ספק שנשים יותר מועדות להיפגע כי הן יותר חלשות פיזית. ה עדיין לא מכניס את כל התקיפות, ההטרדות האוביקטיביות וההטרדות הסוביקטיביות תחת אותה המטריה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 15 דקות, פינדר כתב:

קטגוריה שונה לגמרי, אבל לכולן יש מכנה משותף אחד, שנשים בסיכון הרבה יותר גבוה להיפגע מאחת מהן (או יותר

ולגברים יש הרבה יותר סיכויים מנשים להיפגע בתאונות דרכים או במלחמות או בתאונות עבודה, זה אומר שמדובר בבעיה מגדרית? 

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה עם זה שזה "מגניב" היום להיות אחת שנאנסה/הטרידו אותה, הרבה נשים שבחרו מרצונן ויוזמתן לשכב/להשתמש במיניות שלהן כדי להתקדם/לקבל משהו נזכרות אחרי כמה שנים (אולי מתחרטות ברמה שקשה להן לקבל שהן באמת הסכימו, אז משקרות גם לעצמן) לתת איזה פוסט בסושיאל מדיה ולקבל מאות תגובות "אמיצה, גיבורה, אוהבים אותך" וכו' וכו'. זה קל. אפילו לא צריך להוכיח כלום כדי להיות גיבור. כמו דמי לוואטו ששינתה את הפרונאון שלה ל"הם". נקודות אינטרנט מהירות.

• אהבתי 1

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, falou כתב:

קרו לי דברים מעניינים יותר...

Do Tell GIFs - Get the best GIF on GIPHY

לפני 5 שעות, falou כתב:

אבל מה שכן מעניין זה, האם הגברת הייתה מפרסמת שהיא לא מוכנה שהבן שלה ישמרטף אצל זוג הומואים, כי היא לא מוכנה שאף אחד מהם יסיע אותו הביתה בסוף הערב.

מעניין אילו גלים הפוסט היה עושה אז...

האמת, שזה באמת מעניין. 

לפני 16 דקות, Be roo כתב:

ומשתדלת אפיל להצניע לעיתים את היותי אישה בפורום

Thingol when Beren clapped back "For little price, do Elven-kings sell  their daughters: for gems, and things made by craft. But if this be your  will, Thingol, I will perform it. And

עכשיו למדתי משהו חדש. מעולם לא שמתי לב. 

עריכה אחרונה על ידי Gosser1860
בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Be roo כתב:

בכל תחום שהוא, ילדים צריכים ללמוד להתמודד עם חוסר נעימות, קושי, אתגר. כן, בהתאם לגילם ויכולתם, עם הדרכה וליווי ומתן כלים. 

קודם כל מעריך את מה שכתבת כאן.

זו בדיוק השאלה, על גיל ויכולת להתמודד.

האם לשים בת 16 במכונית סגורה עם גבר זר, ולצפות שתתמודד במקרה שהוא ינסה משהו מעבר לנהיגה?

מה אני אגיד לה אם היא תיאנס? תלמדי מזה לעתיד?

ואם היא לא תיאנס, אלא רק תקבל מגע לא רצוי או הערות לא נעימות או מבטים מקריפים?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, yotams4 כתב:

יש בעיה עם זה שזה "מגניב" היום להיות אחת שנאנסה/הטרידו אותה, הרבה נשים שבחרו מרצונן ויוזמתן לשכב/להשתמש במיניות שלהן כדי להתקדם/לקבל משהו נזכרות אחרי כמה שנים (אולי מתחרטות ברמה שקשה להן לקבל שהן באמת הסכימו, אז משקרות גם לעצמן) לתת איזה פוסט בסושיאל מדיה ולקבל מאות תגובות "אמיצה, גיבורה, אוהבים אותך" וכו' וכו'. זה קל. אפילו לא צריך להוכיח כלום כדי להיות גיבור. כמו דמי לוואטו ששינתה את הפרונאון שלה ל"הם". נקודות אינטרנט מהירות.

לא יכולתי להסכים יותר.

זכור לי בני גנץ שהתחיל לצבור מנדטים מישהי נזכרה שבגיל 17 הוא הראה לה את הבילבל בקיבוץ.

בכללי,המון דברים כאלה צצים פתאום אחרי עשרות שנים כשאותו גבר בעמדת מפתח וביכולתה של תלונה כזו לגמור אותו גם אם אינה נכונה.

עוד מקרה שזכור לי,של תאל אופק בוכריס.

בסוף הורשע ב"בעילה אסורה בהסכמה".

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, פינדר כתב:

זו בדיוק השאלה, על גיל ויכולת להתמודד.

נכון, אין דין בת 13 כדין בת 17.

לפני 35 דקות, פינדר כתב:

האם לשים בת 16 במכונית סגורה עם גבר זר, ולצפות שתתמודד במקרה שהוא ינסה משהו מעבר לנהיגה?

מתי תשים אותה שם? כשהיא בת 26 וכבר לא גרה בבית ואתה לא יכול ללמד אותה כלום?

לא עדיף כשהיא בת 16 ללמד אותה לשבת מאחור, לחייג לאמא או לחברה ולהיות איתה בשיחה (או אפילו לעשות כאילו), לוודא שתרסיס הפלפל בהשג יד?

לפני 38 דקות, פינדר כתב:

מה אני אגיד לה אם היא תיאנס? תלמדי מזה לעתיד?

דמגוגיה בגרוש. מה אומרים לילד שלימדו אותו כל החיים להזהר בכביש ונדרס על המדרכה? אוסרים עליו מעכשיו ללכת ברחוב? מי שחושב שהוא יכול למנוע מילדיו את כל הדברים הנוראיים בעולם יגלה שהילד שלו לא מסוגל להתמודד גם עם האתגרים הפשוטים יותר.

לפני 41 דקות, פינדר כתב:

ואם היא לא תיאנס, אלא רק תקבל מגע לא רצוי או הערות לא נעימות או מבטים מקריפים?

אז היא תתמודד, תגיב, תספר להורים והם יהיו שם להגיב איתה. בדיוק כמו שמלמדים ילד להתמודד עם בריון בכיתה ולא כולאים אותו בבית רק כי מישהו קרא לו מפגר בהפסקה.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Be roo כתב:

בדיוק כמו שמלמדים ילד להתמודד עם בריון בכיתה ולא כולאים אותו בבית רק כי מישהו קרא לו מפגר בהפסקה.

שמע זה גרם לאמינם לצמוח..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל התגובות

רק את הפוסט המקורי ועוד קצת לאורך השרשור 

איני יודע למי מהמגיבים יש בת

אבל ברור לי כשמש שכל עוד יש לי השפעה על הילדה שלי, היא לא תיסע לבד עם גבר זר בלילה 

ולא רק זר, ולא רק בלילה

נכון

לא כל הגברים אנסים

אבל אני לא רוצה ליפול על הצד הלא נכון של הסטטיסטיקה

ולא לוקח שום סיכון עם זה

בכלל, אני מתנגד לא רק להחזרה ע"י האב, אלא לכל השהיה בבית זר ומרוחק

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר זר ותגדיר מרוחק 

הבנות שלי ישנות אצל חברות (גם לבד וגם בקבוצות של בנים ובנות מהכיתה) ואין לי בעיה עם זה.

לעומת זאת הן לא יעלו למונית לבד.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...