Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פוסט בפייסבוק שהרגיז אותי כי רמז שכל הגברים אנסים בפוטנציה...

Nakamichi
שימו לב! השרשור הזה בן 873 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, Transporter כתב:

בכלל לא מיעוט

פשוט אחרי שנתיים הן כבר לא עושות את זה בשביל כוס וודקה הן רוצות חו"ל, מתנות יקרות, רולקס וכו'

מיעוט מיעוט.

לא מכיר אפילו אחת כזו...

ואני יודע שדעה של אדם אחד היא לא סטטיסטיקה אבל אני משוכנע שהרוב פה לא מכירים כאלה 

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, פריג'י כתב:

אז תראו את חשיפה עם דמי מור מייקל דגלאס ודונלד סאתרלנד.

וגם את הסדרה הבריטית  The fall עם ג'יליאן אנדרסון וג'יימי דורנן.

שכחת את ׳חיזור גורלי׳ ו-׳לעולם אל תאמר לא׳ לצרף לסטטיסטיקה. 

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שאתה לא יודע מה כל אחת עושה בזמן הפנוי שלה לא אומר שאין כאלה או שאתה לא מכיר

אני מכיר עורכת דין שעובדת מאוד חזק שאת כל המימון למשרד שלה קיבלה מגברים

אז מה זה אומר שכל לקוח שנכנס היא מספרת לו את זה? 

או שאמא שלה יודעת על זה?

היא מספרת למי שנוח לה ומי שמכיר את הדברים האלה והיא מרגישה חופשי איתו

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ באה בגישה של מהנדס.

יש קיצור דרך - משתמשים בו.

יש מצב שבמקומה הייתי עושה את אותו הדבר.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

אני רק מנהל סיכונים לפי הנסיבות ולפי תחושות ואינטואציה.

בדיוק.

ובעניין של תוקפים, הן ממש לא עובדות טוב. האנשים הללו, בטח הסדרתיים ביניהם, הם מאוד יעילים בלהתחבא, בלבחור את הקורבנות שלא יתלוננו וכו׳.

אני ממליץ ממש ממש בחום לצפות בדוקו על אלון קסטיאל. הוא דווקא הלך על נשים חזקות ומודעות, והצליח להכניס אותן לפינה בעזרת שימוש בסם אונס. היעילות שלו, בזמן שניהל חיים נורמטיבים במקביל - מפחידה. 

כמובן שאני גם מכיר מקרים מהחיים שלי, כמו מאמן שחייה שהיה אונס מתאמנות (היה בעיתונות), אונס בתוך המשפחה, קרוב משפחה מנישואים שהיה קנאי אובססיבי וטרוריסט בתוך הבית ונופת צופים מבחוץ. עד שלא סיפרה לנו, לא היה לנו מושג.

׳האנס האתלטי׳ משנות ה-80׳ עבד תקופה אצל אבא שלי. אחרי שנתפס, כל הנשים אמרו - ׳רק היה מבקש׳. גבר שקט, נאה, אטרקטיבי...

אני יודע שאתה לא רואה מאיפה הם באים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Igalz כתב:

מרתק לראות כמה מהר הגענו מ״אל תאשימו את כל הגברים באונס״

ל ״כל הנשים זונות ורק החכמות לוקחות כסף״

הרוב זונות

במיוחד אלה שכל כמה ימים צץ להן תיק חדש של לואי ויטון או שעון שעולה כמו רכב

ומי שחושב שיש מעט כאלה פשוט לא מסתובב במקומות שאפשר להחשף אליהן

יש המון

כנראה שלא תראו אותן בבר של סטודנטים או  בעזרא ובניו

הן מסתובבות איפה שאפשר למצוא גברים בסטנדרט שהן אוהבות או במקומות נחשקים שכולם מדברים עליהם

נכון שלא כולן כאלה

אבל יש  המון

בכמויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, EliC25 כתב:

זו הנחה שלך או עובדה מבוססת?

אני חושב שזו עובדה מאוד מבוססת, בסטטיסטיקה של האסירים, מרכזי העזרה לתקיפה מינית וניסיון החיים של כולנו. 

שוב, אני לא אומר שנשים לא מתעללות, אבל האופי של האקט הוא אחר. כמובן שיש את המקרה המפורסם של דן בן אמוץ, פדופיל ופוגע סדרתי בנערות, שזה לא הפריע לו לעשות קריירה, ולפחות לטענתו נאנס ע״י אימו כקטין.

אבל אפילו זה נופל יותר על פתולוגיות של יחסי אם-ילד בתוך המשפחה מאשר אלימות מינית נטו, כמו שגברים נוקטים בה.

אי אפשר להתעלם מהעבודה שהמיניות הגברית והנשית הן מאוד מאוד שונות, וגם הפתולוגיות שלהן שונות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, falou כתב:

שכחת את ׳חיזור גורלי׳ ו-׳לעולם אל תאמר לא׳ לצרף לסטטיסטיקה

חלילה, לא רמזתי על שום נתון סטטיסטי. אבל איך זה נראה ויכול להתפתח שתי הדוגמאות שהבאתי נראה לי די מציאותיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, Potato כתב:

מיעוט מיעוט.

לא מכיר אפילו אחת כזו...

ואני יודע שדעה של אדם אחד היא לא סטטיסטיקה אבל אני משוכנע שהרוב פה לא מכירים כאלה 

זה אכן מיעוט ואני אישית מכיר לא אחת.

אבל לא תופעה ולא הרבה נשים, גם אם הדבר היה נכתב בעילום שם, הייתי מבין מי הקליד את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאפשר להביא סיפורים דימיוניים של מקרי קיצון ולהציג אותם כ-״מציאותיות״.

אני האחרון לבטל נרטיבים דימיוניים כתלושים מהמציאות, אבל בו נגיד שלרב מה שמגיע להיות סרט הוליווידי הוא הסיפור הקיצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, Potato כתב:

אני באמת מצטער לשמוע שזו החוויה שיש לך מנשים.

מקווה שישתפר בעתיד.

אין לי שום בעיה עם זה ואין מה להצטער

בחורה שמרשה לעצמה להיות מפונקת ברמות כאלה כנראה שווה את זה

אחרת לא היה מי שירגיל אותה לזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, falou כתב:

אני לא חושב שאפשר להביא סיפורים דימיוניים של מקרי קיצון ולהציג אותם כ-״מציאותיות״.

אני האחרון לבטל נרטיבים דימיוניים כתלושים מהמציאות, אבל בו נגיד שלרב מה שמגיע להיות סרט הוליווידי הוא הסיפור הקיצוני.

חשיפה נכתבה על ידי אותו סופר שכתב את פארק היורה ואת שמש עולה (בשנת 92 לכתוב על וידאו high definition...) שים לב ששום דבר ממה שהוא כתב לא ייכנס תחת הקטגוריה של מדע בדיוני בלתי סביר ולכן אני מניח שכשהוא כתב את חשיפה הוא עשה תחקיר לפני. זה מקרה קיצון ובטח שלא מייצג מן הסתם, אבל בהחלט מציאותי, לדעתי הצנועה.

מה שקורה ב- the fall? מצמרר כמה שזה ממש תרחישים שיכולים לקרות, במיוחד עם הבייביסיטר. אתה פשוט יכול לדמיין את המדרון שהסיפור הולך להידרדר בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Transporter כתב:

אין לי שום בעיה עם זה ואין מה להצטער

בחורה שמרשה לעצמה להיות מפונקת ברמות כאלה כנראה שווה את זה

אחרת לא היה מי שירגיל אותה לזה

אין לי איך להגיב לזה.

אבל גם חוסר תגובה הוא תגובה,אתה מנותק...

• רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...