Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכונת גילוח - איזה לקנות?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 258 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 11 דקות, vadim6385 כתב:

ילוח יבש/רטוב (עם ג׳ל/קצף) - לא שמתי לב להבדל. דווקא על עור יבש המכונה מחליקה יותר טוב, אולי קשור לשומניות של העור, לא יודע.

קצף/ג'ל סמיך מידי לחשמליות.

את התוצאה הכי טובה מקבלים בגילוח תוך כדי מקלחת עם מים וסבון על הפנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד יתרון - אם פקששת משהו ואחרי כמה שעות זה מציק - אתה שולף את המכונה ועושה וויש, לא צריך את כל הטקס של גילוח בסכין.

כמי שלא סובל זיפים בני יותר מ-24 שעות - רק מכונה חשמלית. אפשר להתגלח אפילו תוך קריאת הפוסטים של ואדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

להבים חלופיים של PHILIPS עבור מכונת גילוח חשמלית סדרה 9000 - SH90/70 https://www.amazon.com/dp/B07FSMWHM5/ref=cm_sw_r_apan_i_XPC2SGKD9W9RJ1RPG6TA?_encoding=UTF8&psc=1

להבא תבדוק מחירים בKSP, הם נותנים פייט יפה לאמזון במחירי הסכינים של פיליפס
https://ksp.co.il/web/item/75426

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

KSP נותנים פייט יפה לאמזון ולפעמים אפילו לעלי בעוד מוצרים,שמח שהפנימו ונוהגים כך (אולי יזלוג גם לאייבורי ועוד רשתות גדולות)

אני רק שאלה - איך לא איחדו את השרשור הנ"ל לשרשורפלצת שהיה דביק על מכונות גילוח\קיצוץ זקנים ? 😆

וכמובן צריך לנצל"ש - מצטרף לחיפושי מכונת גילוח.

יש גיפטקרדים (1000שקל בתו הזהב) אם יש עסק לקנות ממנו בהם (בשופרסל אונליין המבחר דל)

וכמובן שהבעיה הכי גדולה היא אני - עקב עצלנות מתגלח פעם בשבוע,ככה שנוצר זקן מרשים,ועכשיו עם החום ומכונה שמתחממת התהליך מתארך.

בעיה מס' 2 היא פצעים שנוצרים לעיתים עקב רגישות בצוואר בשילוב של גילוח במכונה שמתחממת ומזג אוויר חם (גם בתוך הבית)

לא רוצה משהו ב200-300שקל כי זה רוב הסיכויים לא וואוו בלשון המעטה,מצד שני באסה להוציא 700שקל+ וצפונה על משהו שעלולים להתאכזב.

יש תובנות בקהל? :)

נ.ב שאלתי את הנ"ל בעבר נדמה לי בשרשור המקביל,איני זוכר (גיל,מה לעשות) מה ענו\לאן כיוונו,מתנצל מראש.

• אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל להתגלח בכל יום. אם מדובר בגילוח חשמלי תוכל לעשות זאת תוך גלישה בפורום או קריאת העיתון - אבל מומלץ להכניס את הגילוח לשגרת היום. אישית אני מעדיף בבוקר, כדי להופיע מסודר בעבודה. כמובן שאם ראש/להב הגילוח בן יותר משנה וחצי-שנתיים כדאי להחליפו לחדש וחד יותר.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, ezuf כתב:

KSP נותנים פייט יפה לאמזון ולפעמים אפילו לעלי בעוד מוצרים,שמח שהפנימו ונוהגים כך (אולי יזלוג גם לאייבורי ועוד רשתות גדולות)

אני רק שאלה - איך לא איחדו את השרשור הנ"ל לשרשורפלצת שהיה דביק על מכונות גילוח\קיצוץ זקנים ? 😆

וכמובן צריך לנצל"ש - מצטרף לחיפושי מכונת גילוח.

יש גיפטקרדים (1000שקל בתו הזהב) אם יש עסק לקנות ממנו בהם (בשופרסל אונליין המבחר דל)

וכמובן שהבעיה הכי גדולה היא אני - עקב עצלנות מתגלח פעם בשבוע,ככה שנוצר זקן מרשים,ועכשיו עם החום ומכונה שמתחממת התהליך מתארך.

בעיה מס' 2 היא פצעים שנוצרים לעיתים עקב רגישות בצוואר בשילוב של גילוח במכונה שמתחממת ומזג אוויר חם (גם בתוך הבית)

לא רוצה משהו ב200-300שקל כי זה רוב הסיכויים לא וואוו בלשון המעטה,מצד שני באסה להוציא 700שקל+ וצפונה על משהו שעלולים להתאכזב.

נ.ב שאלתי את הנ"ל בעבר נדמה לי בשרשור המקביל,איני זוכר (גיל,מה לעשות) מה ענו\לאן כיוונו,מתנצל מראש.

נראה לי שה- ONE BLADE מתאימה לך בול (למרות שהיא זולה), שיטת עבודה שונה מכל המכונות האחרות, יודעת לאכול זקן מלא בלי בעיה, ומגלחת מצויין לרמה של זיפים בני כמה שעות אחרי גילוח עם סכין. אני גם סבלתי מפצעים עם מכונות יקרות מאד עד שעברתי אליה, שווה נסיון כי היא באמת זולה.

מומלץ מאד להשתמש תחת מים זורמים במקלחת, ולהחליף ראש כשמרגישים שהגילוח לא מוצלח כמו בהתחלה. אצלי זה כל חודשיים בערך, מתגלח 4-5 פעמים בשבוע.

ראשים כדאי להזמין מאמזון, הרבה יותר זול מבארץ.

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=974294

• רעיון טוב! 1

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, ezuf כתב:

גם אני הייתי ככה, כי לא היה לי כח לכל הטקס של סכין+ג׳ל+לנקות את הכיור.

לפיליפס שקניתי יש גם ראש לקיצוץ זקן, אז תוכל לעבור איתו קודם, ואז להתגלח עם המכונה עצמה.

מעבר לזה - כמו שספריאל אמר, תאמץ הרגל של להתגלח כל יום, ככה זה לא ייקח טון זמן. עם מכונה אפשר לעשות את זה תוך כדי דברים אחרים, לא צריך להרים prerequisites בשביל זה.

באלף שקל תוכל לקנות את המרצדס של מכונות גילוח, כמו הסדרות הגבוהות של פיליפס/בראון. בפיליפס זה סדרות 7-8-9.

לפני שעתיים, ezuf כתב:

תבדוק איפה מקבלים את זה.

בדרך כלל אלמ/טרקלין/שקם אלקטריק אלה החברים שלך במקרה הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, ezuf כתב:

קניתי את המוסר הקלאסית, פשוטה ונוחה לתפעול. אומנם האפס שלה משאיר זיפים אצלי אבל אני לא מדד לכלום כי לי זה לא משנה כל כך אם אני עם זיפים קטנים.

הכי זול בזאפ (אין לי קשר לחנות)

https://or-labait.co.il/items/539334

מוסר 1400

Moser 1400

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, ירחמיאל כתב:

היכן מומלץ לרכוש ראש מושלם חדש לבראון סידרה 8?
והאם מומלץ רק מקורי? יש בעליבאבא תואמים במחירי רצפה, הביקורות חיוביות סה"כ.

יש באמזון, משלוח חינם אם תוסיף עוד איזה מוצר ב10$
https://www.amazon.com/Braun-Replacement-Foil-Cutter-Cassette/dp/B07Y1LX9DK

יש גם באתר הספרדי הזה שאני מאוד אוהב
https://www.tradeinn.com/techinn/en/braun-kombipack-83m-shaver-head/137805813/p?utm_source=google_products&utm_medium=merchant&id_producte=11813836&country=il&gclid=Cj0KCQjw06OTBhC_ARIsAAU1yOUEedXl34xf2Fo2ZY3cvty0bAk8EaTxJmRCBmTLQxcKI1JvMtEmq9waAniREALw_wcB

אישית לא הייתי הולך על ראש סיני חליפי, זה לא שווה את הבזבוז זמן, למרות הביקורות.

• אהבתי 1

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק מקורי. אני מזמין רק ממדינות מערביות, עם עדיפות לאמאזון (החנות שלהם או FBA). יעלה עוד כמה לירות, אבל מובטחת מקוריות, ולא משהו קהה שיקרע לך את העור.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.4.2022 בשעה 13:08, ezuf כתב:

אמלק- גם אני ככה. מתגלח פעם בשבוע עם מאך3.

מאז שדפקו לי איזה בראון פלקס בסוף השירות. הלכתי לשקם וקניתי מאך3 ומאז אני איתו ועם ניסיונות עם כמה מכונות, שגורמות סבל אם הזיפים בני שלשה ימים ומעלה.

פירוט- היה לי בראון בצבא שהיה מצויין. נגנב לקראת סוף השירות. עברתי למאך3 מהשקם והיה ממש מעולה.

אחרי איזה שנה, קניתי  איזה פיליפס מסדרת ביניים, אולי עם כפתור כזה שמוציא חומר סיכוך?? לא הצליחה להתמודד עם הזיפים והועברה לאבי. חזרתי למאך3.

אחרי זה נקנתה בראון כי לבראון יש כמו טרימר שיושב בין הסכינים. אותו סיפור... הרבה זמן. מתחמם. תולש שערות. לא מגלח טוב בין הפה לסנטר. צריך לעבור כמה פעמים. היתה אחת יקרה עם מכשיר ניקוי עצמי. באסה.

חזרתי למאך3.

ניסיתי פיוזן עם5 סכינים. מזעזע עם זיפים בני שלושה ימים ומעלה. 

הבעיה שלפעמים יש לי איזה פצעון ואז הגילוח השבועי (לפעמים פעמיים בשבוע ) פוצע אותו.

מנסה להבין אם הone blade זה פתרון מתאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-one blade לא מגלח אפס - במצב אפס הוא משאיר זיפים קצרים מאד. מתאים לעיצוב הזקן, לא לגילוח "נקי".

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...
בתאריך 26.4.2022 בשעה 13:28, misterb כתב:

ראשים כדאי להזמין מאמזון, הרבה יותר זול מבארץ.

סורי על ההקפצה,עד עכשיו מג'נגל עם 2 מכונות עתיקות שיש לי וסובל בכל גילוח,סוף סוף נפלה ההחלטה לקנות את הזולה שהמלצת :)

ראשים עולים כמו המכונה? מצאתי לינק ב30$

https://www.amazon.com/Philips-QP230-50-Oneblade-Replacement/dp/B0743KVCJC/ref=sr_1_10?crid=1UXOBW6QMO1B5&keywords=Philips+Norelco+OneBlade+QP2520+blades&qid=1657880241&sprefix=philips+norelco+oneblade+qp2520+blade%2Caps%2C238&sr=8-10

סוג של לקנות מכונה חדשה כל רבעון :D

בתאריך 29.4.2022 בשעה 15:30, sperial כתב:

ה-one blade לא מגלח אפס - במצב אפס הוא משאיר זיפים קצרים מאד. מתאים לעיצוב הזקן, לא לגילוח "נקי".

אולי לא מצב 0,במחיר שלה שווה לכל אחד לנסות,במקסימום מעודדים את עצמנו להתגלח שוב יומיים אחרי ולא לחכות שבוע.

איפה הפסיכיאטר של הפורום כשצריך אותו...

עריכה אחרונה על ידי ezuf

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...