Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכונת גילוח - איזה לקנות?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 1 דקה, pasat04 כתב:

@sperial כתב ביותר ממקום אחד שהוא קונה שמן מיוחד ומשמן את המכונה.

ואני שואל, את מה משמנים, את הסכינים? ואז, עם כל השמן, מתגלחים ביום שאחרי והשמן נמרח על עור הפנים?

גם אני לא הבנתי.

הייתה לי מכונה לקיצוץ זיפים של ג׳ילט, אז הייתי שם סבון נוזלי על הלהבים, זה היה משמן אותה מאוד יפה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי הסקירה הזאת https://www.shavers.co.il/מכונות-גילוח/פנסוניק-ארק-5-panasonic-arc-5-es-lv95/
חיכיתי הרבה זמן לירידת המחיר וקניתי היום ב100 + קופון 40$ הנחה של כרטיס ביט החדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vadim6385 כתב:

האלה - חוץ משטיפה אחרי גילוח, איזה תחזוקה עוד צריך בשבילה?

בנוסף, איפה קונים ראשים מקוריים במחיר טוב?

כאמור המכונה שלי כבר בת 11, מעולם לא שימנתי שום דבר, שטיפה פעם בחודש בערך. אחרי גילוח פשוט מנער את התוכן לכיור וזהו.

ראשים מקוריים הכי טוב לדעתי לרכוש באמזון. וגם שם חשוב לקרוא ביקורות. יש הרבה יותר מידי זיופים בשוק. 

קניתי פעם אחת ראשים באיביי שהיו כאילו מקוריים, אבל מיד מרגישים את הזיוף. 

ראשים מקוריים לא זולים, משהו כמו 50 דולר לסט. אבל לא רואה סיבה להחליף כל שנתיים כמו שממליץ היצרן, הם מחזיקים הרבה יותר מזה.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאמור, עיקר הניסיון שלי הוא עם בראון, ואחרי שנתיים פלוס/מינוס הסכין מתקהה (אני מניח שבעיקר בצד הרשת), ולפעמים הרשת נשברת ופוצעת את העור. לכן בסביבות שנה אחרי החלפת הראש אני קונה ראש חדש, שיהיה בבית. עניין של 40-50 דולר. בסדרות קודמות, עד 5, הסכין והרשת הגיעו בנפרד, בסדרות 7 ו-9 זו יחידה אחת הקרויה cutter block.

במכונות של בראון המגיעות עם מתקן ניקוי נוזל הניקוי גם משמן את הראש.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, pasat04 כתב:

וכשהראש משומן, זה באמת נמרח על עור הפנים?

לא. בתחילת הגילוח הראשון אחרי הניקוי יש אולי שריד לריח של חומר הניקוי (סה"כ ריח די נעים, טריות של אלכוהול מתנדף), אחרי כן לא חשים דבר.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.shavershop.co.il/מוצר/ספריי-חיטוי-מכונות-גילוח/

יש מגוון תרסיסים ייעודים שדואגים לשמן ולחטא את המכונה. החומר משולב אלכוהול ומתנדף לאחר הריסוס.

ולא משתמשים בסבון נוזלי או כל חומר סיכה אחר שאינו ייעודי למכונות גילוח/תספורת.

בעבר גם אני הייתי משתמש במכונת הניקוי של בראון אבל מחיר חומרי הניקוי יקר ללא פרופורציה ולכן עברתי לתרסיס הנ"ל שעושה את העבודה בעשירית המחיר.

עריכה אחרונה על ידי yuval1111
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 25.11.2021 בשעה 12:38, BarryG כתב:

יש לי אותה כבר כמה שנים, קניתי באמזון בזמנו. זמני טעינה ושימוש טובים מאוד. מבחינת גילוח, מגלחת טוב מאוד זיפים בני יום (אני מתגלח כל יום). אצלי, אם אני לא מתגלח יומיים, הגילוח כבר מתחיל לכאוב... ולאחרונה קוצץ הפאות התקלקל. בקיצור, מבחינתי מומלץ אם אתה מתגלח כל יום, אחרת הייתי הולך על משהו אחר. לפני זה הייתה לי פיליפס אחרת, לא זוכר את הדגם, הייתה מתמודדת בכיף עם זיפים בני יומיים אבל 3 ימים כבר היה כואב. יכול להיות שזה אינדיבידואלי, לא יודע.

מעדכן שהזמנתי מאמזון סכינים חדשות שאמורות להיות מקוריות אבל בתגובות אנשים רשמו שהחיבור שלהן למכונה קצת מגושם. באופן לא מפתיע, גם מה שהגיע אלי דורש קצת משחק כדי להתחבר טוב לראש של המכונה. באופן כן מפתיע, הגילוח טוב יותר והמכונה מתמודדת בקלות עם זיפים בני 3 ימים (גילוח ביום ראשון בבוקר אחרי שהגילוח האחרון בחמישי בבוקר) בלי טיפת כאבים. אז למי שיש את המכונה הזאת וחווה כאב בגילוח של זיפים בני כמה ימים (עם הסכינים המקוריות שהמכונה הגיע איתן), תזמינו סכינים חדשות וזה כנראה ייפתר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, BarryG כתב:

מעדכן שהזמנתי מאמזון סכינים חדשות שאמורות להיות מקוריות אבל בתגובות אנשים רשמו שהחיבור שלהן למכונה קצת מגושם. באופן לא מפתיע, גם מה שהגיע אלי דורש קצת משחק כדי להתחבר טוב לראש של המכונה. באופן כן מפתיע, הגילוח טוב יותר והמכונה מתמודדת בקלות עם זיפים בני 3 ימים (גילוח ביום ראשון בבוקר אחרי שהגילוח האחרון בחמישי בבוקר) בלי טיפת כאבים. אז למי שיש את המכונה הזאת וחווה כאב בגילוח של זיפים בני כמה ימים (עם הסכינים המקוריות שהמכונה הגיע איתן), תזמינו סכינים חדשות וזה כנראה ייפתר.

מה לגבי איכות הגילוח עם הסכינים הסינים?

יש לי מכונה של פיליפס מסידרה נמוכה, היא מתמודדת בקלות עם זיפים ארוכים, אבל התשלום הוא באיכות הגילוח. אחרי שהתגלחתי אני מעביר יד ובא לי להתגלח שוב.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל כמה זמן צריך להחליף סכינים?

עוד שאלה - במכונות פיליפס נטענות, אחרי כמה זמן הסוללה מתפגרת בדרך כלל? עד כמה קשה ויקר להחליף אותה?

המכונה שלי זה פיליפס סדרה 8 (לא זוכר דגם) בת חודשיים. היא עובדת סבבה לגמרי, אבל שאדע למה להיערך.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Igalz כתב:

מה לגבי איכות הגילוח עם הסכינים הסינים?

יש לי מכונה של פיליפס מסידרה נמוכה, היא מתמודדת בקלות עם זיפים ארוכים, אבל התשלום הוא באיכות הגילוח. אחרי שהתגלחתי אני מעביר יד ובא לי להתגלח שוב.

אני לא יודע אם הן סיניות, אמורות להיות מקוריות. לשיפוטך:

https://www.amazon.com/dp/B07FSMWHM5?psc=1&ref=ppx_yo2_dt_b_product_details

הגילוח איתן טוב ביחס למקוריות שבאו עם המכונה.

ואדים- ממליצים להחליף כל שנתיים, אני הייתי 4 שנים עם המקוריות... הבטריה לא מראה שום סימני עייפות.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, vadim6385 כתב:

כל כמה זמן צריך להחליף סכינים?

עוד שאלה - במכונות פיליפס נטענות, אחרי כמה זמן הסוללה מתפגרת בדרך כלל? עד כמה קשה ויקר להחליף אותה?

סכינים - זה מאוד אינדיבידואלי. כשאתה מרגיש ירידה משמעותית באיכות הגילוח - תחליף. אל תקשר למועד החלפה קבוע שאולי טוב למשהו אחר.

המכונה שלי בת 11.5 (גם כן סדרה 8 לזכרוני), עובדת כל יום ללא יוצא מהכלל. סכינים החלפתי פעמיים, סוללה לא החלפתי אף פעם והיא עובדת נהדר. הטריק הוא לא לטעון את המכונה כל יום, זה יגמור לך את הסוללה מהר מאוד. חבר לטעינה רק כשהסוללה באמת חלשה, והיא תשרת אותך שנים רבות.

לפני 31 דקות, BarryG כתב:

אני לא יודע אם הן סיניות, אמורות להיות מקוריות. לשיפוטך:

https://www.amazon.com/dp/B07FSMWHM5?psc=1&ref=ppx_yo2_dt_b_product_details

הגילוח איתן טוב ביחס למקוריות שבאו עם המכונה.

חשבתי שמדובר בסכינים סיניות כי כתבת שהחיבור למכונה לא היה טריוואלי. אני לא מכיר את הדגם מכונה הספציפי הזה אז אני לא יכול לומר מה צריך להיות.

בהחלט יתכן שמדובר בסכינים מקוריות.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם פיליפס, אבל הסוללות של בראון מחזיקות הרבה שנים. יש לי מכונה שנרכשה ב-2011, הוחלפה ב-2018 (נקרתה לי הזדמנות לרכוש מכשיר יותר מתקדם במחיר מצויין), אבל עדיין משרתת אותי בטיולים - וכוחה במותניה. מה שהתקלקל היה המטען, למזלי יש לי בבית עוד שני מטענים שמקורם במכונות פשוטות שקניתי לבנים כשהיו בני 16, ומזמן אינן בשימוש.

@yuval1111חומר הניקוי של בראון לא זול, אבל אני מוכן לספוג 100-120 ש"ח בשנה, שזה מחיר 3 מיכלים. מבצע סקר שוק קטן בארץ, באמאזון ובאיביי לפני כל קניה.

@Igalzצודק לגבי הטעינה . אני טוען (ומנקה במכשיר הייעודי) את הבראון כשהסוללה מגיעה ל-10-20% לפי הצג, זה בערך פעם ב-3 שבועות, והמספר הזה היה נכון אצלי במכונות מסדרות 5,7,9.

למי שהזכיר את הפיליפס oneblade- קניתי אותו לאחד הבנים והוא מאושר - אבל המכשיר משמש אותו לעיצוב זקן, לא לגילוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

סיכום חצי שנה עם פיליפס S8980.

המכונה נרכשה לפני חצי שנה בשקם אלקטריק ב630 ש"ח.

קיבלתי עם המכונה גם ראש לקיצוץ פאות/זקן.

המכונה עובדת ממש טוב.

מגלחת טוב.

מה שכן - כדי לקבל תוצאות טובות בזמן קצר, עדיף להתגלח כל יום.

אם אלה זיפים בני יומיים שלושה (או אם אתה מאלה שמצמיחים זקן עבות תוך שבוע), לוקח הרבה יותר זמן, צריך לעבור כמה וכמה פעמים.

לא גורמת לי לגירויים בעור, כמו מכונות יותר זולות שניסיתי פעם.

גילוח יבש/רטוב (עם ג׳ל/קצף) - לא שמתי לב להבדל. דווקא על עור יבש המכונה מחליקה יותר טוב, אולי קשור לשומניות של העור, לא יודע.

הסוללה מספיקה לשבועיים-שלוש-ארבע של שימוש של 5-6 פעמים בשבוע (כתוב 50 דקות).

קניתי בשבילה להבים מקוריים של פיליפס, המחיר שלהם עלה משום מה (אני זוכר ששילמתי עליהם הרבה פחות לפני כמה חודשים):

להבים חלופיים של PHILIPS עבור מכונת גילוח חשמלית סדרה 9000 - SH90/70 https://www.amazon.com/dp/B07FSMWHM5/ref=cm_sw_r_apan_i_XPC2SGKD9W9RJ1RPG6TA?_encoding=UTF8&psc=1

נראה עוד שנה וחצי איך הם. לדעתי - אם צריך להחליף פעם בשנתיים, עדיף להשקיע במקורי, במיוחד אם אתה בעל עור רגיש.

לדעתי - מכונה מומלצת. יותר נוח מאשר להתגלח עם סכין, זה בטוח.

יותר מזה - אם השקעת במכונת גילוח יחסית יקרה, זה נותן לך עוד מוטיבציה להתגלח כל יום, ולא להיראות כאילו יצאת ממערה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...