Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חשקה נפשי במכונת גילוח - איזה לקנות?

vadim6385
שימו לב! השרשור הזה בן 265 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטה טובה :) אם תזמין 2 חבילות של 3 זה משלוח חינם ובלי מס - 69$, יותר זול מהלינק שלך.

יוצא לך 10 שח לחודש בערך, נראה לי סביר מאד.

Philips Norelco OneBlade Replacement Blades, 3 Count, QP230/80 https://a.co/d/ctGFV3b

3D6FBDFC-A898-4585-85A1-64E5F7EA41DD.jpeg

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

השתכנעתי.

המכונה אמורה להגיע היום או מחר,אתן רשמים לכשאנסה אותה.

ואת ענין הלהבים נשאיר לאחרי 3-4 גילוחים,נראה תוצאות בהתאם.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

איך בוחרים מכונת גילוח חשמלית טובה (הבנתי שיש תחרות גדולה בין פיליפס לבראון) ,המליצו לי להיכנס לאמזון ולקרוא תגובות של מכונות מדורגות גבוה, מה דעתכם ? או האם יש לכם רעיון איך לבחור? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרא את התגובה שלי בתחילת השרשור.

אמ;לק: כמו מושב של רכב, זה אישי. תצטרך לסכן כמה מאות שקלים ולנסות..

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, URSH כתב:

איך בוחרים מכונת גילוח חשמלית טובה (הבנתי שיש תחרות גדולה בין פיליפס לבראון) ,המליצו לי להיכנס לאמזון ולקרוא תגובות של מכונות מדורגות גבוה, מה דעתכם ? או האם יש לכם רעיון איך לבחור? 

הOneBlade נחשבית טובה, אבל כמובן זה לא מתקרב לסכין, כך שאם יש לך זקן עבה וצפוף הייתי נשאר עם סכינים.

• רעיון טוב! 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בין פיליפס לבראון זו באמת התאמה אישית למבנה הפנים והצורה שמתגלחים.

כיוון שאין לך מידה הייתי מציע לקנות מכונת מיד ריינג׳ ככה שההפסד אם בחרת בסוג שלא מתאים לך יהיה יותר קטן.

שים לב שגילוח במכונה שונה מאד מהגילוח בסכין. במכונה אתה צריך להתגלח כמעט כל יום.

• רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, borsood כתב:

בין פיליפס לבראון זו באמת התאמה אישית למבנה הפנים והצורה שמתגלחים.

כיוון שאין לך מידה הייתי מציע לקנות מכונת מיד ריינג׳ ככה שההפסד אם בחרת בסוג שלא מתאים לך יהיה יותר קטן.

שים לב שגילוח במכונה שונה מאד מהגילוח בסכין. במכונה אתה צריך להתגלח כמעט כל יום.

לא הבנתי מה הכוונה ,מבנה הפנים ואיך שמתגלחים?

מה הכוונה "כיוון שאין לך מידה הייתי מציע לקנות מכונת מיד ריינג׳ "?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכוונה היא לכך שהמכונה המתרימה (סיבובית כמו פיליפס או רוטטת כמו בראון), ואפילו דגם ספציפי, צריך להתאיפ למבנה הפנים ולתכונות העור והשיער.

הזכרתי במעלה השרשור - אבא שלי התגלח כ-60 שנה בבראון. בערוב ימיו, ועם השינויים במבנה העור לקראת גיל 90, היו אזורים שלא התגלחו טוב, היה משלים עם פיליפס.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, URSH כתב:

לא הבנתי מה הכוונה ,מבנה הפנים ואיך שמתגלחים?

מה הכוונה "כיוון שאין לך מידה הייתי מציע לקנות מכונת מיד ריינג׳ "?

הטכנולוגיה של פיליפס שונה מאד מזו של בראון. בגדול, בבראון מתגליחם ב"פסים" ובפיליפס ב"סיבובים".

אני מניח שיש מספיק סרטונים שמראים את זה. חלק מהאנשים, כתוצאה ממבנה הלסת ואופן האחיזה שלהם במכונה, יקבלו גילוח יותר טוב בפיליפס וחלק בבראון. לא מכיר שיטה לדעת מראש איזו טכנולוגיה תהיה יותר טובה.

ולכן דעתיהיא לקנות מכונה בטווח הבינוני של המחירים: המכונות הזולות הן זבל בכל המותגים, והיקרות יהיו יקרות מדי אם הטכנולוגיה היא שקנית היא זו שלא מתאימה לך.

אם אבא שלך או אחים שלך מתשתמשים במכונה, תשאל אותם. במיוחד אם אתה דומה להם בפנים, אבל זה לא בטוח. אצלי זה היה הפוך.

• אהבתי 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר לרשמים עם ה ONE BLADE המדוברת.

היא טובה בעיקר לזקן של כמה ימים\שבוע,אבל כאמור לא טווח 0

נוצר מצב שאני עושה איתה 70% עבודה,ושאר הזיפים הקטנים ממשיך עם מכונה זולה של פיליפס שקניתי בגיפטקארד (300שח)

שילוב של ה2 נותן תוצאה טובה מאוד לטעמי (יותר טוב זה סכין כמובן,אבל זו לא אופציה בשבילי)

• אהבתי 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...