Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

להתראות V40 וברוכה הבאה...

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כלקוח של חברת "מאיר" ברציפות(!) יותר מ-30 שנה, אני יכול להעיד שזאת אחת החברות שאפשר ללמוד ממנה איך לשמר לקוחות. ואצלי זה תודות ל- @mh53

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלפני שגללתי וראיתי את התמונה + העובדה שהוא הזמין אנייאק גרמה לי לחשוב @banji man רכש XC40 חשמלית.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, banji man כתב:

תם עידן של כמעט 4 שנים ו100K ק"מ עם זוג רכבי V40.   הגיע הזמן להתקדם לרכב הבא.

הדרישות שלי:

נוחות -   לא מוכן ללכת אחורה מהבחינה הזאת, גם אם זה אומר שהרכב לא יהיה ספורטיבי.

חשוב לי שהרכב יהיה שקט בשיוט, בעל יכולת ספיגה טובה של שיבושים מצד אחד אבל עדיין מרוסן מהצד השני.
אביזור -  אחרי שהתרגלתי לכל הטוב של וולוו לא מוכן ללכת אחורה מבחינת האביזור.  
             דגש על כסאות, מערכת שמע, כניסה והנעה ללא מפתח, זחילה בפקקים, שמירה על נתיב ובקרת שיוט אדפטיבית.

פרקטיות -  למרות שרוב הזמן אני נוהג לבד, היכולת להכניס את האופניים מאחור בסופי שבוע חשובה לי. 

אמינות ושרות - רצוי מכלולים שכבר הוכיחו אמינות בעבר , מערך שרות של יבואן גדול.

חשמל -  יש לי אפשרות להתקין עמדת טעינה פרטית, אז למה לא?  מדובר על חסכון ניכר לאורך זמן.

בונוס -  רכב חזק, עם תאוצות ביניים טובות,  נראה טוב ועושה חשק לנהוג שמתקרבים אליו בחניה. 

עמדו בפני אופציות רבות,  לבסוף הזמנתי סקודה אניאק לאחר נסיעת מבחן מוצלחת. כתבתי על כך רבות בשרשור של האניאק. 

הרכב הזה עונה על כל הקריטריונים שלי חוץ מסעיף הבונוס. 

זמן האספקה הארוך אפשר לי להמשיך לחשוב על הקניה שלי ובמקביל לבדוק אופציות נוספות.
 ככל שעבר הזמן הבנתי שההחלטה שלי מאוד נכונה מבחינה כלכלית.  עבור תוספת לא גדולה יחסית אני מקבל רכב חדש
  שעונה על רוב הפרמטרים החשובים שלי יחד עם ירידה משמעותית בהוצאות האחזקה הצפויות.
 מהצד השני, לא היה לי שום רגש לרכב, הרגשתי שאני קונה עם הראש ולא עם הלב.  

התחילו אצלי הרהורים רבים...   כבר לא הייתי בטוח שעשיתי את המהלך הנכון. 

לפני הקניה של האניאק גיששתי לגבי מעבר לוולוו נוספת אבל התנאים לא הבשילו וההצעות שקיבלתי לא התאימו לי. 

לאחר הקניה של האניאק נכנס לתמונה חבר הפורום שהוא גם חבר באמת -  אסף,  עובד חברת מאיר. 

אסף הפעיל את קסמיו,  הוא ידע שאני אוהב את המותג והיה חשוב לו להשאיר אותי בבית. 

בעזרתו של אסף קיבלתי הצעה מותאמת אישית  ומאוד נדיבה הכוללת טרייד לרכב שלי מול רכב חדש שנמצא במלאי

היום בוצעה ההחלפה. 

חבל להוסיף מילים מיותרות, תמונה אחת מסבירה את הכל:

V60.thumb.JPG.3c146bc7227cea5ca77c2a720a20537e.JPG

תודה ענקית לאסף וחברת מאיר!
 תודה נוספת לאשתי! מפרגן לה על כל הסבלנות והגמישות לשיגעונות שלי. 

תתחדש, תהנה ו.. עדכן את החתימה שלך 😀

נהגתי ברכב הזה בגרסת הבנזין - רכב מדהים.

יש לי חיבה לרכבי סטיישן והוולבו v60  מציעה שילוב מיוחד של יוקרה מאופקת, ספורטיביות ופרקטיות.

פנים הרכב נהדר ואחד הדברים שאהבתי הוא היכולת לכוון את מושב הנוסע לצד הנהג באמצעות המתגים של מושב הנהג.

למרות שעד כמה שזכור לי, יש לך גגם רכב חברה (שעומד להתחלף לקודיאק), לדעתי המעבר לרכב חשמלי מלא הוא עדיין מוקדם מדי אפילו כרכב שאינו היחיד בבית.

טווח ריאלי של כ-400 ק"מ מספיק ל-99%, אך באחוז הנותר יכולה להתעורר חרדת טווח הדורשת תכנון מוקדם של נסיעות ארוכות.

קחו לדוגמא משפחה הנוסעת מהמרכז לחרמון ביום בו על עם ישראל נוסע לחזות בפלא הלבן.

מזג האוויר הקר והרכב העמוס מקטינים את הטווח.

בדרך חזרה למרכז עוצרים במחניים להטענה.

יש כמה עמדות הטענה מהירה. אבל כבר רכבים תוםסים את העמדות. הנהגים של הרכבים בהטענה - יצאו לחנות הנוחות להפסקת רענון שכוללת שרותים, המתנה בתור להזמנת קפה ושתיית הקפה - זה יכול לקחת 45 דקות ואתה צריך להמתין זמן ארוך עד שעמדת הטעינה מתפנה.

כרגע, פריסת עמדות הטעינה והכמות שלהן לא מספיקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכולם על הברכות.  

השלב הבא בתהליך מגיע שבוע הבא, התקנת עמדת טעינה של GNRGY.    

יהיה מעניין לעקוב אחר צריכת הדלק בשילוב של טעינה יומית. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד לסקודה הנ"ל, הרכב הזה בליגה אחרת לגמרי, עיצוב, כוח, נוחות  אפילו משיכת מבטים של אנשים ברחוב

תתחדש :)

SOLD  Manual Black Seat IBIZA 2012

Manual Toyota Corolla 2010 <----------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחתיין על השמירה על הרכב. בחיי שאני לא מבין בתמונה מי החדשה ומי הישנה. אני לא כל כך מכיר דגמי וולבו. 

תתחדש וסע בדרכים טובות, אשמח לתמונת פנים כשיתאפשר. מן פטיש מוזר שיש לי. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הקודם שלי נמצא בצד ימין בתמונה בתחילת השרשור,  הוא נמסר במצב חדש לטרייד,  הבדיקה שלו יצאה מעולה. שמרתי עליו בקפידה עד לשניה האחרונה. 

מי שיקנה אותו מהטרייד יקבל רכב שמור, נדיר ומיוחד. 

מצרף מספר תמונות של פנים הרכב כולל אחת עם האופניים מאחור,  מוכנות לרכיבה המתוכננת מחר בבוקר.

20211104_210622.thumb.jpg.6924a7a071242f7fb56182cb0a552a80.jpg

20211105_205725.thumb.jpg.e03fd7141ed7995a1d1f725910727e0e.jpg

20211105_205505.thumb.jpg.d009370d7937d65013b78022e4a3de5a.jpg

עריכה אחרונה על ידי banji man
  • אהבתי 4

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 669 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...