Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סאונד בר עם סאב עד אלפיים ש״ח.

yulianx
שימו לב! השרשור הזה בן 876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רוצה לרכוש סאונד בר לסלון עם סאב,

קראתי וראיתי מספר ביקורות, יש שני פיינליסטים.

Yamaha yas209

Lg sl9y

תובנות, הצעות יתקבלו בשמחה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתקלתי בעבר בביקורת הזאת.

נראה שהוא נכנס בדיוק לתקציב שלך.

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה נסיון עם סאונדברים, אני רק יכול לאמר שיש לי את הSN7Y שקניתי חדש באריזה במחצית מהמחיר דרך יד2 (אין מצב הייתי משלם כ1600 שקל על סאונדבר) והאמת כולם מרוצים(מחובר לTCL 70P615 בARC בלי בעיה), זה לא כמו רמקולים בגודל מלא וסאב 8 אינצ' שמרעיד את הבית (יש לי אחד וההבדל משמעותי) אבל בשביל התקנה נקייה ויפה- השיפור לסאונד של הטלויזיה הוא מצויין, מה גם שיש לו תמיכה בATMOS למי שזה משנה, לי לא יצא עוד ליראות תכנים תומכים ולהרגיש בהבדל.

אהבתי שהסאונדבר ממש כבד ומאסיבי והוא לא רוטט ולא מזמזם בעוצמות גבוהות, הוא בנוי היטב:

בדגם היקר שאתה רוצה יש גם רמקולים לצדדים בצידי הסאונדבר- אז תלוי במבנה החדר אולי זה גם יכול לעניין אותך לחווית סאונד היקפית.

מה גם שאפשר ליקנות לו רמקולים אחוריים בכ500 שקל (אני גם שוקל ליקנות) וככה אפשר לקבל סאונד היקפי באיכות טובה יחסית לגודל שהם תופסים, אמא שלי לא הייתה מרוצה מהסאב הענק ורמקולים גדולים מעץ בצידי הטלויזיה אז זו הסיבה שהחלטתי לפנק את ההורים עם הסואנדבר בלי כל החוטים וכו'.

https://htmag.co.il/article42079.html

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טעות שלי- יש לי 10", אבל בכל זאת, הסאב המקורי חסר משקל  יחסית לגודל שלו והוא לא נותן את אותה התחושה כמו סאב אמיתי שמרעיד את הפורצלן בוויטרינה(אפילו פתחי המזגן רטטו), הוא משלים את התדר וזהו.

ניראה לי גם בביקורות אומרים זאת, אז לא צריך לפתח ציפיות כאילו מקבלים סאב אמיתי אפילו שהסאב שיש לי הוא משהו זול  יחסית ל10" אקטיבי, omega audio encore 10.

עריכה: אני רואה עכשיו שבדגם SL9Y הסאב הוא 7" לעומת 6" אצלי, אז כניראה אצלו הסאב יהיה מורגש יותר אז זה פחות בעיה.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחירים האלו עדיף ״סאב משלים״, שלא מנסה לרדת לתדרים נמוכים ו/או לנגן בעוצמה גבוהה, כי התוצאה תהיה עגומה.

בכל מקרה, היכולת של סאב לרדת נמוך היא לא רק פונקציה של גודל הוופר.

לא הייתי מייחס שום חשיבות לביקורת של של htmag. מדובר בבלוג.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגלישה בפורומים לצערי ראיתי כמה באמת עולה סאב אמיתי, אבל מה שמצאתי יותר בעייתי לפחות בדירה של הוריי שהטיפול בסלון מבחינה אקוסטית הוא בלתי אפשרי כמעט, כי אפילו בווליום נמוך יחסית עם הסאב של אומגה- שמעתי ממש כל פינה ורהיט בסלון, החל מהויטרינה, פתחי מזגן והפתח המרכזי, ועוד כל מיני מקומות, הכל רטט וזימזם, אז מי שחושב להשקיע בסאב רציני צריך לקחת בחשבון גם את הטיפול בחדר.

עם המערכת של LG יצא מושלם, יש חווית סאונד טובה והסאב לא עושה שום בעיות של רטט וזימזומים בסלון, אז זה פשוט אחלה פיתרון זול יחסית למערכת קולנוע עם מראה נקי בלי הסיבוך של הכבלים וכו'.

פותח השירשור- מדוע לא שקלת את הדגם החדש SN9Y?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל אורכי הגל של הבאסים, איך סאב יישמע בחדר נתון זה משהו שאי אפשר ללמוד עליו כלום מביקורות. בטח אם נתייחס לרזוננטים של עצמים בחדר, שעלולים לקרות בכל מיני תדרים/מיקומים של הסאב. התפיסה המקובלת היום אומרת שאפשר להתגבר על כל מיני בעיות ע״י שימוש ב-EQ ושילוב של שני סאבים (או יותר), לאזן בעיות בהחזרי הבאס של החדר. אבל זה עניין מאוד מסובך...

בסופו של דבר, בהתחשב בצרכים הפרקטיים של סלון, באסים זה לא תמיד משהו שאפשר לאזן.

יש היום סאב ״אמיתי״ במחיר מצויין.

הוא קטן, אין לו פורט, והוא מקריב עוצמה לטובת דיוק וירידה בתדר, אבל נמדד מעולה. הקוטן שלו גם מאפשר לשחק עם המיקום, שזה, כאמור, עניין של ניסוי וטעייה בכל חדר. מניח שלכל סלון בדירה ישראלית העוצמה שלו תספק.

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=596343

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@hwgeek

אכן התכוונתי לsn  ולא sl.

היתרון שאני רואה במערכת של lg זה תמיכה בדולבי אטום לעומת ימהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחס בפורום בין הדיבורים על אטמוס לבין ההתקנות בפועל, כמו שצריך, של לפחות 7.1 רמקולים עם כיוונים או הקפצות - הוא 10000:1.

כולם מדברים על זה, לאף אחד אין התקנה (או אקוסטיקה חלילה) שאפילו מתקרבת בצחוק למה שנדרש בפועל.

במילים אחרות - תמיכה בפורמט הזה היא לא שיקול.

• אהבתי 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמתקרב להשקעה שצריך כדי ליישם כזה דבר, הוא לא קהל היעד של סאונד בר באלפיים ש״ח...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לקנות רסייבר + סט רמקולים, למי שיש אפשרות לחבר 5 רמקולים. זה יעבוד הרבה יותר טוב מכול מקרן קול.

לפני חודש קניתי רסיבר ימאהה עם כיול אוטומטי ב1900 וסט רמקולים קנטון ב1790.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף פחות כבלים ופחות תפיסת מקום בסלון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין הכנות בקירות לכבלים של הרמקולים אז זה באמת בעיה ועדיף סאונד בר...

או מערכת עם רמקולים אלחוטיים: https://ksp.co.il/mob/item/139092

עריכה אחרונה על ידי דניאל1983
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, דניאל1983 כתב:

ממליץ לקנות רסייבר + סט רמקולים, למי שיש אפשרות לחבר 5 רמקולים. זה יעבוד הרבה יותר טוב מכול מקרן קול.

לפני חודש קניתי רסיבר ימאהה עם כיול אוטומטי ב1900 וסט רמקולים קנטון ב1790.

לא בהכרח.

יש מערכות 5.1 שהן גרועות למדי. בכל מקרה, אתה לא בתקציב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...