Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עצה לגבי בחירת רכב ליסינג משפחתי

AmosC
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אחרי למעלה מ-4 שנים עם איוניק, הגיע הזמן להחליף את רכב הליסינג.

עדיפות גבוהה להיברידי (הן מסיבות סביבתיות והן בשל ההנחה בשווי השימוש) וכן לרכב 5 דלתות או סטיישן.

איוניק חדשה זו בהחלט אופציה, אבל היינו שמחים גם לגוון. בנוכחית היינו מרוצים מאד מרמת האבזור, ואני מבין שבדגם החדש הדברים השתנו - כבר אין כרטיס SIM מובנה, אלא "שיקוף מסך" שאני לא יודע איך הוא בדיוק עובד, ואולי גם דברים נוספים שאני לא מודע לגביהם. הדגם המוצע הוא הדגם הנמוך יותר (כשקונים לבד אין הבדל במחיר, אבל בליסינג הדגם היוקרתי לא זמין).

נירו זמינה רק בדגם הפלאג-אין, ואני  לא בטוח לגבי הנושא הלוגיסטי של טעינה.

אופציה נוספת שהייתי מעוניין לקבל לגביה עצה היא יונדאי Kona היברידית.

רעיונות נוספים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקונה ההיברדית קצת צפופה אבל נחמדה, לדעתי מבחינת איבזור די זהה לאיוניק רק טיפה מוגבהת כך שבעית המסך זהה (למרות ששוב אנדרואיד אוטו זאת אחלה אפליקציה וסה"כ נוחה לשימוש),

הנירו פלאג אין (מחזיק כזו) תתן לך הנחה משמעותית בשווי המס (990 ש"ח) ולמעט תא מטען קטן יותר וחוסר בגלגל רזרבי זהה לחלוטין לנירו פלאג אין (אתה גם לא חייב להטעין אותה ויכול להשתמש בה כרכב היברדי רגיל).

אופציה נוספת זה הקורולה שלטעמי הנירו עדיפה עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבנתי הפסיקו לייבא את הקונה ההיברידית - קשה לי להאמין שתוכל לקבל אותה בליסינג.

לגבי נירו פלאג אין - אם אין לך אפשרות להטעין אני חושב שתהיה פחות חסכונית (בגלל המשקל הגבוה יותר של הסוללה). כמובן שיש לה את היתרון שהוזכר של הנחת שווי השימוש.
אתה יכול לבדוק קורולה היברידית סטיישן 

בהצלחה

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אבדוק את הקורולה סטיישן. איך היא לעומת האיוניק?

עוד רעיונות?

בתאריך 29.8.2021 בשעה 10:13, motior כתב:

לגבי נירו פלאג אין - אם אין לך אפשרות להטעין אני חושב שתהיה פחות חסכונית (בגלל המשקל הגבוה יותר של הסוללה). כמובן שיש לה את היתרון שהוזכר של הנחת שווי השימוש.

חשבתי שפלאג-אין היא לגמרי חשמלית. טעות שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...