Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בין אוטמי צבע לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לעשות ציפוי לרכב בעצמי, בעבר השתמשתי באוטמים של ננולקס/מנזרנה/פיינלב וכו' קראתי על האוטמים של GYEON ושל קארפרו וההתלבטות היא בין הקארפרו לייט לבין הגיאון וואן.

ממה שהבנתי הגיאון מחזיק קצת יותר זמן על הרכב ויותר איכותי טיפה, הקארפרו מגיע בכמות הרבה יותר גדולה מה שמאפשר לי לעשות 2 שכבות ל2 הרכבים שלי אשמח לדעתכם בנושא מה מומלץ מביניהם ומה יותר ידידותי למשתמש.

בנוגע לעלויות, בארץ הם נמכרים פי 2 וקצת מאשר בחול, ובהזמנה מחול המשלוח עולה יותר מעלות המוצר, למישהו יש רעיון איך אפשר להוזיל את עלויות המשלוח או לחילופין מכיר מקום בארץ שמוכר את המוצרים במחיר יותר שפוי(את הגיאון ראיתי הכי זול ב470 שקל)?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן עקרוני, קאר פרו טובים מג׳יאון, או יותר נכון אלו שתי חברות מתחרות, עם יתרון קל לקארפרו ממה שאני מכיר.

יש לך איפה לעשות נאנו בסביבה סגורה נטולת אבק ולכלוך?

אני עם gyeon על הרכב, מאוד מרוצה, מכיר עוד חמישה רכבים לפחות עם אותו הציפוי שלהם,

יודע שבחו״ל מאוד אוהבים גם את קארפרו ובסופו של יום, זו החלטה שלך לפי כדאיות (אני מניח).

אחת התלונות ששמעתי לאחרונה מדיטיילר, היא שלג׳יון יש יותר מדי אפשרויות ציפוי באופן יחסי לקארפרו, ושקארפרו מספקים חבילות נוחות יותר לשימוש.

שוב, אני נתתי את הרכבים שלי ושל האשה לדיטיילר שעובד עם ג׳יון והתוצאות מעולות.

פשוט קח מה שנוח לך מבחינת מחיר ולך עם זה. שתי החברות מעולות.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון הבולט של הקארפרו בשבילי הוא שב340 שקל אני מקבל את הקארפרו לייט בכמות שמספיקה ל2 שכבות על בערך 4-5 רכבים, ז"א שגם אם העמידות שלו ביחס לגיאון (12 חודשים לגיאון מול 6-12 חודשים לקארפרו), אני עדיין יכול לצפות את הרכבים פעמיים ואז בתרחיש הכי גרוע אני נשאר עם אותו זמן של עמידות.

מה גם שהגיאון עולה יותר בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את ה Si3D יישמתי יותר מפעם אחת ,הוא מצויין.

אם אתה רוצה גרסה עמידה עוד יותר לך על הMAX ,למרות שהוא קצת קשה יותר ליישום ומתאים גם לגנטים ופלסטיקים חיצוניים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...