Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב (חדש) שעבר תיקוני צבע לפני שנמכר - התייעצות

why_not
שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אשמח לעצה,

שוקל לקנות רכב יד שניה. הרכב נראה לי, המוכר נראה לי.

המוכר שיתף אותי שהוא קנה את הרכב (רכב חדש) בהנחה מכיוון שהרכב עבר תיקוני צבע (אין לי מושג מה קרה... נפגע בהובלה? פגם מהמפעל?).

הוא שלח לי דו"ח שמאי. מצרף עבורכם את החלקים הרלוונטיים (יש גם תמונות אבל הם ממש מפוקסלות אז לא העליתי אותן).

מעבר למו"מ עם המוכר.... יש איזשהו חשש מלקנות רכב כזה? משהו שאני צריך לקחת בחשבון?

הרכב מטופל כהלכה, אין תאונות ותביעות.

אשמח לעצות של המומחים.

תודה

1.png

2.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב, לא צריך להיות מומחה כדי להתרחק מהרכב הזה, נדפק מכל הכיוונים. הכל סתם פחחות, חוץ מהמשקופים, שאמורים לספק הגנה על הנוסעים מההיבט של כלוב מוגן.

חוץ מזה, מה הכיף לרכוש רכב שעבר כיסוח מכל הכיוונים, גם אם מכנית טופל כמו שצריך. אבל זה אני, כל אחד ושיקוליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם הייתי מוותר, עושה רושם שחלק נכבד מהרכב עבר תיקונים ולא רק נטו צבע.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, why_not כתב:

הרכב מטופל כהלכה, אין תאונות ותביעות.

אשמח לעצות של המומחים.

תודה

איזה תאונות ותביעות אתה עוד מצפה ?!

לא מספיק מה שהעלת כאן?

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות.

אני באמת לא מנסה לשכנע את עצמי שזו עסקה טובה.... ואין לי בעיה לרדת מזה.

מהתמונות (הממש מפוקסלות, לכן לא העליתי) נראה שבאמת רוב מה שנעשה זה צבע.

האם בהכרח לפי הקבצים שהעליתי, איפה שכתוב "תיקון" המשמעות היא ממש של פחחות? או שזה יכול להיות "בקטנה" כמו שאומרים?

ולמה בעצם זה צריך לשנות משהו? רכב כרגע במצב תקין . ניכר שהתיקונים שנעשו עוד לפני המכירה לקונה הראשון נעשו ברמה גבוהה.

לחיוב אני אומר, רכב מטופל בזמן, מוסך מרכזי, מוכר אמין,  נראה מצוין, יכולת משמעותית להורדה במחיר לאור המצב.

כאמור, אין לי בעיה לעבור לרכב הבא. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ברור איזה שנה הרכב, וכמה זמן אתה מתכוון להחזיק אותו אבל במכירה יש לי הרגשה שאנשים יבהלו מהטופס, תיראה, אין חלק שלא תוקן או נצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, yulianx כתב:

לא ברור איזה שנה הרכב, וכמה זמן אתה מתכוון להחזיק אותו אבל במכירה יש לי הרגשה שאנשים יבהלו מהטופס, תיראה, אין חלק שלא תוקן או נצבע.

הרכב שנת 2018. מתכנן להחזיק אותו 4 או 5 שנים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכמה הוא נמכר ביחס למחירון?

בדקת מחיר של רכבים דומים?

אבל בגדום הייתי נמנע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yulianx כתב:

בכמה הוא נמכר ביחס למחירון?

בדקת מחיר של רכבים דומים?

אבל בגדום הייתי נמנע.

אני מעריך שניתן לקנות אותו בכ 10% פחות ממחירון משוקלל (המחירון המשוקלל כבר לוקח בחשבון 6% של ירידת ערך עקב התיקונים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם בכל זאת בא לך להמשיך בעסקה, תבדוק מצב סחירותו של הרכב הספציפי, ולפי זה תמשיך הלאה..

כאשר הרכב אינו סחיר\מבוקש , אחוזי ההפחתה עולים בהתאם. 

יש רכבים מסויימים, שגם את תקנה אותם במחיר נמוך מאוד,[עזוב כרגע את התאונות שעבר], יהיה לך קשה מאוד להיפתר מהם אחר-כך.

אז לסיכום, כדי שיוכלו לייעץ לך טוב יותר, סוג הרכב חשוב כאן.

במקרה הנ"ל הייתי בודק גם במכון, כדי לגלות איזה תאונות נוספות, מעבר לדפים שהעלת כאן, מנסים להסתיר ממך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1017 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...