Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יש שימוש ב Android Auto במערכת אודיאו After market?

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

@haim_gds_temp הבנתי אותך.
כל מערכת רגילה ו אנדרואיד לא תלויות בנייד שלך תכלס. פשוט מערכת אנדרואיד after market היא םתוחה לחלוטין ואתה יכול לשים מה שבא לך.
הכוונה שלי ש המערכות שמגיעות היום עם הרכס עם האפשרות AA CP, אתה מחבר את הטלפון וזהו, נגמר הסיפור, לא צריך להתעסק עם המערכת ו לסדר הכל וזה כמו עם מחשב למשל, ו חוץ מזה, המערכת לא חייבת את הנייד שלך כדי לעבוד, אתה יכול להשתמש בה רגיל, מחבר דרך בלוטוס ו זהו (כדי לשמוע את השיחות ו הוויז מ הרמקולים של המערכת לפחות חח).

חוץ מכל זה, להגיד ש הAA לא מימושי... אולי לא נוח לך, אבל הוא מאוד שימושי, לא חושב שיכול לקנות רכב יותר שלא מגיע עם AA מקורי מ החברה חח
@Johnik
כן, קראתי את התגובה שלו, הבנתי מה הכוונה שלו עכשיו.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

vhv

לפני 12 שעות, Johnik כתב:

הבנתי, אז אתה יכול לרכוש eSIM כך שיהיה לך אינטרנט ליחידת מולטימדיה ותוכל לבצע שימוש ללא קשר לנייד וגם לחבר את הנייד ב-BT כך שגם יהיה לך אפשרות של דיבורית אם אפשרות לבצע שיחות, ספר טלפונים והיסטוריה של שיחות

אני לא בטוח אם זה אפשרי היום אבל לפני 10 שנים הייתה לי דיבורית "ספיריט" ברכב עם SIM שני על אותו קו, היתרון היה שהייתי משלם רק על קו אחד אך ברגע שהייתי מדליק את המנוע כל השיחות נותבו לכרטיס השני. מה שחסך לי הרבה כאב ראש (ואיפשר לי את היתרונות של ה"ספיריט").

יש דבר כזה היום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם שאלה בנוגע לכרטיסים האלה. אם אני מוסיף "קו" נוסף לחבילת התקשורת המשפחתית אוכל להשתמש בו ברכב לגלישה/טלפון?

הכרטיסים האלה לרכב לא ממש זולים ומשום מה רובם פעילים לתקופת זמן מסוימת וזהו, אני מעדיף לשלם 15-20 ש"ח לחודש לקו נורמלי במקום 5-10 ש"ח לכרטיס עם תוחלת חיים מוגבלת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מאוד פשוט לבדוק. חבר את ה-SIM שלך מנייד למערכת מולטימדיה. אם זה עובד ויש אינטרנט לא רואה סיבה למה לא ניתן לרכוש עוד קו במסלול משפחתי עם כ-200ג"ב חודשי (שיחות לא מעניין אותך) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1088 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...