Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לסגור/לטשטש חורים בדשבורד?

שימו לב! השרשור הזה בן 1083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הורדתי את הטלפון הקבוע שהיה מחובר לדשבורד.

נשארו לי כמה חורים לא יפים, מה דעתכם? יש איזו דרך למלא אותם בצורה כזו שלא יבלטו?

יש לי כבר איזה רעיון אבל חשבתי לשמוע עוד רעיונות מקוריים.

תודה לכולם!

1.jpg

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רחוק מתחום הדיטיילינג, אבל גם לעייניים שלי ממש מציקים ארבעה חורים מכוערים כאלה, ועוד במקום בולט בתוך הרכב.

במקרה שלי, כאשר נפער חור גדול ומכוער (7-6  מילימטר בערך) בעיקבות פירוק קודנית ("אימובילייזר") .

אני שייפתי בנייר זכוכית עדין את  שאריות הפלסטיק הבולטות והדוקרות למגע של הקדחים ופשוט שמתי עליהם מדבקה.

עבורי זה נראה בסדר.  

אצל מישהו יותר פדאנט, זה לא היה עובר.

עריכה אחרונה על ידי IsraCar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו שלא ניתן לחיות איתו ברכב. בעבר שעוד היו קודחים ללא רחמים, אני ממש הקפדתי שלא יקדחו אצלי ברכב

גם במחיר שהפלאפון יהיה במקום לא מול העיניים. (עד שהגיעו המסגרות בהלבשה)

קניתי כמה פעמים רכבים עם חורים שנעשו ברכב. אישית זה מאוד מפריע מבחינת אסתטית.

התחלתי להשתעשע בכל מיני רעיונות, מדבקות, מסגרות מגנזיות תואמות, קרבון להדבקה, מסגרות של רכבים אחרים

אפילו מעץ לכסות את המפגע, הכנסתי ברגים מעוצבים בראש ישירות לחור כמו קישוט, או שלפעמים הייתי מתקין איזה מתקן ליופי שיכסה את החורים.

עד שעליתי על איזה רעיון למלא עם חומר את החורים. ניסיתי חומר לאיטום (אלה שמערבבים שני סוגים) ומעל מעט צבע או טוש שחור.

יצא לא מושלם. סיליקון וצביעה לאחר מכן, ככה ככה. עד שגיליתי סיליקון שחור של פחחים (היום הדביק הפחח שלי את הטמבון שהיה משוחרר מעט בפינה)

ממלאים את החורים בעדינות, אני משחק איתי עם היד ומעט מים ליצור מרקם מחוספס כמו בקיים בדשבורד. זה עדיף לאין שיעור מהמצב של חורים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, רכשתי ככה את האוטו אין מה לעשות...

אהבתי את הרעיון של הסיליקון השחור.

למעשה אני חשבתי על אפוקסי עם פיגמנט אפור כהה, זה נראה לי יטשטש את החור מאד.

בכל מקרה גם סיליקון יכול להיות רעיון מצוין, אבדוק, תודה יוגב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של חומר מילוי מ סילקון, זה האפשרות לתקן שוב בקלות אם מתפקשש.

בשימוש ב אפוקסי איכותי ו דביק, יכול להיות בלגאן לנקות אם צריך טייק 2 .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה בתמונה, החורים לא נמצאים בחלק העליון של הדשבורד אלא באיזושהי קונסולה תחתונה.

הייתי מחפש את החלק בפירוק מאיביי או קונה חדש מיצרן הרכב (בחו"ל כמובן). עשיתי ככה כמה פעמים.

במקרה הזה זה יחסית קל. אני החלפתי גם דשבורד שלם, עליון, בגלל סדק שהיה בו.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1083 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...