Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קידודים לסקודה קארוק

Omri_J
שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, לא בטוח שזה הפורום הנכון 

במידה ולא, נא להעביר.

קיבלתי סקודה קארוק סטייל, 2021

רציתי לדעת אם אפשר לפתוח פונקציות שמשום מה, היבואן סגר/חסם.

הפונקציה העיקרית שאני רוצה להפעיל היא wlan/wifi, בתקווה שזה יאפשר גם wireless aa/cp שקיים בדגם בחו"ל. (ואולי גם רדיו דיגיטלי)

בנוסף גם להפעיל את הסייעת הקולית יכול להיות נחמד. (כרגע לחיצה על הכפתור, מתחילה איזו פעולה ואז חוזרת למצב רגיל).

כמו כן, יש מקום שדרכו ניתן להוריד עדכוני תוכנה? (כאמור, כרגע אין רשת/אינטרנט אז לחיצה על כפתור העדכון לא עושה כלום).

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהונדה שהיתה לי, חיברתי את האייפון והשתמשתי בו כ-HotSpot ועדכנתי מערכת הפעלה ישירות ממנו,

חשוב לציין שהיתה לי גרסה שהמערכת בה היגיעה מבריטניה ישירות (דגם ספורט ללא התקנות מקומיות מהיבואן) וזה אפשר עדכון (שלא נתן הרבה אגב ..🙄)

אבל מהידע שלי, אפשר לחבר לשקע OBD רכיב ולשחרר בערך כל מה שבא לך שלא הוסר פיזית ע"י היבואן / יצרן לפני / אחרי ההגעה לישראל, 
חבר עשה את זה בקארוק שלו, משהו שנקרא OBD ELEVEN.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, Omri_J כתב:

היי, לא בטוח שזה הפורום הנכון 

במידה ולא, נא להעביר.

בקיצור אתה רוצה "לפרוץ" את SKODA Smart Link Activation ברכב מליסינג :ninja:

עריכה אחרונה על ידי ocsi4u
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ליסינג, זה רכב חברה (בבעלות) 😁

אבל הסרטון לא עוזר לי, הוא מראה איך לחבר את המערכת לhotspot, אבל לי מראש אין את האפשרות.

זה לא בדיוק להפעיל  Smart Link כי זה קיים ברכב (יש android auto ו car play).

זה להפעיל אפשרות חיבור לwifi.

השאלה אם בכלל ניתן (גם בתשלום מול סקודה).

.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לא ברור מצידם...

אם היתה אפשרות, הייתי מזמין

אבל אין מערכות מתקדמות יותר שקיימות בכל חור בעולם (קולומבוס), אין אפשרות להוסיף/לשנות במפרט כלום - מעצבן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, Omri_J כתב:

ממש לא ברור מצידם...

אם היתה אפשרות, הייתי מזמין

אבל אין מערכות מתקדמות יותר שקיימות בכל חור בעולם (קולומבוס), אין אפשרות להוסיף/לשנות במפרט כלום - מעצבן.

כבר כתבתי לא פעם את דעתי פה בפורום,הזלזול של היבואנים בלקוחות שלהם,בכל מה שקשור לגיור האינפוטייטמנט המקורי (אני לא מדבר בכלל על הבדיחה, קומבינה/הרכבה מקומית) פשוט ביזיון !!!
ניחה לא להתאים,אבל לחסום ???!!!
אבל רוב הציבור בכלל לא מודע לנושא,ומי שמבין בסוף מתחיל לחפש פתרונות לא כשרים,בקיצור עצוב ומעצבן בו זמנית!
ברור מצד אחד הרצון לנסות לגבות עוד כסף,אבל תם עידן של "הוספת מערכת סטריאו" האינפוטייטמנט זה חלק אינטגרלי מכל החווית שימוש ברכב,ויש כל כך הרבה אופציות מדהימות לקישוריות,ויש כל כך הרבה אנשים שהיו מוכנים לרכוש,אם רק ניו מסבירים להם,אבל לא רואה שינוי בתחום,בזמן הקרוב לצערי ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוף בכל הדגמים של סקודה היום יש Bolero Mib3, מהסקאלה ועד הסופרב L&K

בכולם המצב אותו דבר?

במקרה הזה ההתאמה היא בסדר גמור, אגב. רק החסימה של פונקציות שמגיעות עם הרכב (בלי אפשרות לפתוח אותם, כולל במעמד הרכישה) מעצבנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי הבנתי החסימה רוחבית.
באמת תודה על התאמה ב-2021,זה כבר מאין ברירה,או סוף סוף סנוניה ראשונה של כיוון,שכל הפיתוח עבר "בתוך הבית" והם כבר יעשו לוקליזציה לכל המדינות

https://cariad.technology/de/en/news/news/car-software-organisation-is-now-cariad.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, Omri_J כתב:

מעניין, אם הייתי לוקח טיגואן/אטקה/פורמנטור המצב היה זהה?

כל זה צ'מפיון....מה אתה חושב ?
באמת לא מחפש הגיון,רק יודע שאנשים מחפשים פתרונות,ו-MIB3 לא כזה פשוט מה שהבנתי,אין לי נסיון אישי עם VAG בנושא הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חסר בפורום הזה עובדים/נציגים של צ'מפיון מוטורס,אולי הם יכולים להסביר את ההגיון של החסימה,או אם יש תוכניות לעתיד לפתוח את זה.....עם פתרונות אחרים קשה לי להאמין שמישהו יגיב :mm_cool:

יש לך את הגרסה הזאת ? פשוט מסורסת ?

או BOLERO 3 והייתה רוצה לשדרג ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך eSIM ? מה עלות שנתית ?
יש לך אופציה פתוחה "UPDATE VIA USB" ?

ב-MIB2 זה היה פתוח.

בכל מקרה השירות נקרא CUBIC TELECOM ,וישראל לא חלק,אני משוכנע גם היבואן לא בדיוק עושה שמיניות באוויר,כי רוב האנשים לא ישלמו אקסטרה:

In which countries can I use the Cubic Telecom In-Car Data Service?

With our data service, you can comfortably use the Hotspot in your ŠKODA without push notifications and high roaming charges. This service is available in the following countries:

• Albania
  • Iceland
  • Norway
  • Austria
  • Poland
  • Portugal
  • Romania
  • Sweden
  • Switzerland
  • Slovakia
  • Spain
  • Czech Republic
  • Hungary
  • Cyprus
  • Belgium
  • Bulgaria
  • Denmark
  • Germany
  • Estonia
  • Finland
  • France
  • Greece
  • Ireland
  • Italy
  • Croatia
  • Latvia
  • Liechtenstein
  • Lithuania
  • Luxemburg
  • Malta
  • Slovenia
  • Monaco
  • Netherlands
  • San Marino
  • United Kingdom
  • Vatican City

זה עלויות בחו"ל

https://skoda.cubictelecom.com/en/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...