Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות לגבי אופן חיבור מגבר

שימו לב! השרשור הזה בן 1129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי מגבר חדש  היום infinity 3004a 

4 ערוצים 

השאלה היא כזאת מהמערכת קיימת לי יציאת rca אחת וקיימת גם יציאת sw out וכאשר שאלתי את מי שקניתי ממנו את המגבר הוא אמר לי שאין לי מה להתעסק עם היציאת סאבוופר שייש לי מהרדיו ופשוט לקחת את היציאת rca הקיימת לי ולפצל אותה במפצל Y לקראת המגבר

התכנון הוא לחבר קומפוננט וסאב למגבר

השאלה שלי האם יש לי טעם לחבר את הסאב ליצאת sw שייש או פשוט לפצל את הrca161255960_277146960481896_6159118195191320517_n.thumb.jpg.ab2addabc18f4727bb18719a1d6b7cb8.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה בדיוק כמו שאמרת, תפצל את היציאה הירוקה שזה של הסאב ותחבר למגבר לכניסה שאתה מתכוון לחבר את הסאב

אדום ולבן לקומפוננט

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, asmily כתב:

תעשה בדיוק כמו שאמרת, תפצל את היציאה הירוקה שזה של הסאב ותחבר למגבר לכניסה שאתה מתכוון לחבר את הסאב

אדום ולבן לקומפוננט

מצוין תודה רבה 

וסתם על מנת להביו עד הסוף את הפינה במידה והייתי מחבר את הסאב דרך הrca  הסאב הייה עובד כמו רמקול לא? (ברור לי שהוא הייה מוציא באס ונותן עבודה )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הhu היה מוציא צליל רגיל ואתה היית חותך אותו במגבר

ברגע שתחבר לירוק אז הhu חותך אותו כמה שהוא יכול ובנוסף אליו גם חותכים אותו במגבר

Hu: Pioneer Deh-80prs| Amp:Jl Audio Slash 450.4v2| Mono amp: Jl Audio Slash 500.1v2| Comp:Hertz Mille legend1650.3 active| Subwoofer: JlAudio 10w7AE2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, asmily כתב:

הhu היה מוציא צליל רגיל ואתה היית חותך אותו במגבר

ברגע שתחבר לירוק אז הhu חותך אותו כמה שהוא יכול ובנוסף אליו גם חותכים אותו במגבר

תודה רבהה עזרת לי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, matan18 כתב:

תודה רבהה עזרת לי

עוד שאלה שעלתה לי במקרה

זה המפרט של המגבר שלי 

• 4-channel car amplifier
    • 75 watts RMS x 4 at 4 ohms
    • 100 watts RMS x 4 at 2 ohms
    • 200 watts RMS x 2 bridged at 4 ohms (4-ohm stable in bridged mode)
  • Class H amp technology
  • variable high- and low-pass filters (32-320 Hz, 12 dB/octave) on front and rear channels
  • preamp and speaker-level inputs
    • bare wire to RCA adapters included for high-level input
  • preamp outputs
  • wiring and hardware not included with amplifier
    • 8-gauge power and ground leads recommended
  • fuse rating: 30A x 2
  • dimensions: 12-5/8"W x 2-1/4"H x 7"D

ורציתי לדעת אם אני אוכל לחבר את הסאב הזה -infinity reference 1220se

שהוא עובד בתצורת 2 אוהם ועל המגבר רשום בתצורה של 4 אוהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1129 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...