Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באג במולטימדיה של קיה סלטוס

felixpes
שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נתקלתי בבאג מעצבן במולטימדיה של קיה סלטוס.  כשמקישים את האות "ו" במקלדת עברית, תמיד מופיע על המסך "ו ". כלומר האות "ו" ורווח. מה שמאוד מקשה על הקשת כתובת בwaze למשל.

האם מישהו מבעלי סלטוס חווה את התקלה? יש גרסא שמתקנת את זה? 

בקרת איכות זה ממש הצד החלש של טלקאר. שלא נאמר שאין להם בקרת איכות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה שכל המולטמדיה המקורית שלהם לא עובדת טוב מאז שהפסיקו לשים תואם מקור וככה מגיע מהיצרן יש לי גם נירו חדשה והמכשיר נתקע המון אני מחפש עכשיו תואם מקור איכותי ולדגמים החדשים אני לא מוצא משהו . תנסה לעשות ריסט . ואם לא עוזר תפנה ליבואן שוב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרם דיברתי עם היבואן לגבי העניין. דווקא מולטימדיה של הסלטוס מעולה (היא שונה משאר רכבי קיה). חבל שיש באגים קטנה ולא עשו qa כמו שצריך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז למי שמתעניין יש עדכון גרסא למולטימדיה של סלטוס. העדכון פותר את הבעייה שציינתי וגם מוסיף עוד כמה אפליקציות ישראלית כמו פנגו, 102 fm...

עדכון תוכנה לוקח כ10 דקות.

למיטב הבנתי את הרכבים החדשים מוסרים כבר עם הגרסא העדכנית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, felixpes כתב:

טוב, אז למי שמתעניין יש עדכון גרסא למולטימדיה של סלטוס. העדכון פותר את הבעייה שציינתי וגם מוסיף עוד כמה אפליקציות ישראלית כמו פנגו, 102 fm...

עדכון תוכנה לוקח כ10 דקות.

למיטב הבנתי את הרכבים החדשים מוסרים כבר עם הגרסא העדכנית.

איך עושים את העדכון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצחיק.

היום קבלתי רכב.

בזמן שחכיתי למסירה, התיישבתי בסלטוס אחר מהתצוגה, ראיתי שיש אפליקציות חדשות, הבנתי שזה מעודכן, אז הייתי בטוח שזה מה שאני הולך לקבל.

ודווקא באוטו שאני קבתלתי יש באג, בכל פעם שאני כותב "ו" אני מקבל רווח במתנה.

אז אני גם מצתרף לשאלה:

איך מעדכנים את המערכת?

האם יש דרך לעשות את זה לבד?

עריכה אחרונה על ידי VovaRoz
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1100 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...