Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פורד בדרך להרחיב את ההיצע בישראל עם הפורד פומה

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעט מאוד אנשים באמת מבינים.

אבל זה למבינים.

הפומה מעוצבת מאוד חמוד. למקורית הייתה התנהגות לא רעה... נקווה ששמרו על המסורת. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, ronrcz כתב:

הרכב מגיע עם בלמים מסוג תוף מאחורה,ב307 שהייתה לי הרכב הגיע עם דיסקים מאחורה.

אני לא ראיתי רכב חדש שמגיע עם דרמים מאחורה הרבה מאד שנים,מאד לא לעניין.

מה הבעיה עם תופים מאחור?

בשביל ברקסים אחוריים לרכב קטן אין צורך ביותר. אני מבין שזה חסרון מבחינת סקסיות אבל אם השפעה ריאלית מבחינת בלימה אז מרוויחים כאן ברקסים שצריכים החלפת רפידות פעם בהמון זמן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, tepic כתב:

מה הבעיה עם תופים מאחור?

בשביל ברקסים אחוריים לרכב קטן אין צורך ביותר. אני מבין שזה חסרון מבחינת סקסיות אבל אם השפעה ריאלית מבחינת בלימה אז מרוויחים כאן ברקסים שצריכים החלפת רפידות פעם בהמון זמן

מה הקשר לסקסיות?

מה זה 1954?

בוודאי שזה לא עוצר אותו הדבר,וטוב שזה דבר די נדיר לראות אפילו ברכבים הכי פשוטים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, ronrcz כתב:

מה הקשר לסקסיות?

מה זה 1954?

בוודאי שזה לא עוצר אותו הדבר,וטוב שזה דבר די נדיר לראות אפילו ברכבים הכי פשוטים.

במידה ואין צורך ביותר כוח בלימה באותו סרן, אז כן, זה בולם אותו דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עיצוב זה עניין של טעם. לדעתי הוא נראה מעולה מבחוץ, האינטיריור קצת מאכזב ומזכיר שזה לא דגם שהוצג לאחרונה.

לי אין בעיה עם גיר רובוטי ומפרט האבזור עשיר ביחס למתחרות ודיי מצדיק את המחיר.

מניח שמה שיעצור את הרוכשים הוא בעיקר התדמית הבעייתית שנוצרה למותג אבל הפומה נראה מותק של ג'יפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.2.2021 בשעה 17:53, eyalkar כתב:

גם הרכב רנו קפצ'ור 2021 מגיע עם בלמי תוף מאחור.

מטופש ממש כאשר לג'וק (האח של הקפצ'ור) יש סרן אחורי עם בלמי דיסק. בחירה לא ברורה בעליל...

אומנם מרבית עומסי הבלימה קיימים על הסרן הקדמי, אך התחושה בדוושה עם התופים יותר ספוגית ופחות החלטית.

בודק הסבה 😅

עריכה אחרונה על ידי RS

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1161 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...