Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכון הרישוי יד יצחק ראש העין

שימו לב! השרשור הזה בן 1177 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ניגשתי לטסט בתקופת הקורנה והכשילו אותי על חצי אוטו .האוטו עשה טיפול ובדיקה במכון מוסמך והכול פיקס חוץ משני צמיגים שלא החלפתי כיום המכון מכשיל על כול דבר .שילמתי 200 ש"ח והאוטו עבר בקלי קלות בושה שזה מכון שמכבד את עצמו מוכן לקחת בפעם הבאה למוסך שלכם ולשלם מה שצריך ואני שוב יכשל על זיהום אוויר מספר הגה הגיע הזמן שיתלבשו עלהם אני גמרתי שם וגם שמעתי שכולם זבלים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש חדש עם הודעה אחת בלבד - כנראה שבאת לטנף עליהם קצת באינטרנט...

אז רק שתדע  שמאז שהם נוסדו בראש העין, בכל שנה אני מעביר אצלם רישוי שנתי לא פחות מ-3 כלי רכב פרטיים, פלוס עגלה נגררת, והאמת היא שהם בסדר גמור. לאורך כל השנים הם מאוד הוגנים ואני ממליץ עליהם בשמחה רבה (גם אחי מעביר שם טסטים לרכבים שלו וגם עוד חברים שגרים בסביבה עושים שם).

מעולם לא הכשילו אותי על תקלה שלא היתה קיימת. אם היה משהו, הוא היה מוצדק (הם עובדים לפי חוקים שקבעה המדינה, לא סתם מישהו שבא לו ככה).

המלצה שלי: אם יש לך בעיה, אני מציע שתדבר עם המנהל - אריק. יצא לי לשוחח עימו בנוגע לליקוי שמצאו לי ברכב פעם, והוא היה בסדר גמור (בנוסף, הוא לא איש משרד - הוא איש של שטח. בכל פעם שאני מגיע אני מוצא אותו עובד בחוץ ביחד עם כולם: שומר שהסדר בכניסה יהיה כמו שצריך, עוזר עם הטפסים ונותן יד בכל מה שצריך).

איציק

• אהבתי 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא הבנתי מהודעת הפתיחה, למי שילמת 200₪ כדי שהרכב יעבוד טסט חלק?
קנית זוג צמיגים?
תיקנת חצי אותו , מה שלא עבר בפעם הראשונה? שוחד?

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.1.2021 בשעה 09:30, שלום מועלם כתב:

שילמתי 200 ש"ח והאוטו עבר בקלי קלות

ז"א שכיום אתה נוסע ברכב לא תקין, שמסכן אותך את משפחתך ואת הסובבים אותך ומזהם את האוויר. 

מכוני טסטים לא מכשילים סתם. אני בטוח שיש נוכלים אבל זה אחוז חריג.

אה ועוד משהו: כל שנה אני נמצא 4-5 פעמים במכוני טסטים שונים. כל הפעמים עם רכבים שהחדש ביניהם בן 11 שנים.

מעולם, אבל מעולם לא הכשילו אותי על משהו להוציא לוחית רישוי דהויה או מנורת לוחית רישוי ששבקה חיים מהנסיעה למוסך למכון.

ולא כי אני "מקומבן" או ששילמתי 200 ש"ח שוחד, פשוט בודק שהכל תקין לפני במוסך ואם לא אז מתקן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...